Hradec Kralove 22.6.

kdy, kde a atd se zas scukneme..
Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 25.06.2007, 10:36

Petta píše:
Gerox píše:njn...ale je to nejsuprovejsi forum dvoukilaru ze? :-D 8)
Bohuzel domluva je tu vazne na houby :-( Lidi nejsou schopny se setkat ani na sraze ...
a pri tom to vsem jezdi...ze? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Uživatelský avatar
Vita.z31
user
Příspěvky: 870
Registrován: 18.11.2005, 20:40

Nazor

Příspěvek od Vita.z31 » 25.06.2007, 11:15

Já to vidim spis tak, ze vetsina lidi co chodi na forum sem chodi jen kvuli tomu, ze auto upravuji, dik vysoke technicke odbornosti je zde hodne rad a takrka okamzita pomoc pri reseni skoro vsech problemu. A ostatni co jsem moc nechodi maji vetsinou auto v seriovem ci mirne upravenem stavu, tudis sem ani chodit moc nemusi = pojizdnejsi nezli vetsina lidi z fora = jezdi po srazech, a dik tomu ze sem moc nechodi nic o srazu na akcich nevi.


Tento prispevek pouze odrazi nazor autora, nejde o provokace jako v pripade nejmenovaneho clena zacinajici na G :lol: :lol: :lol:

Petta
user
Příspěvky: 714
Registrován: 20.03.2007, 12:27
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petta » 25.06.2007, 12:34

ALe stejne ... ja uz sxo nemam vubec a stejnak jezdim po razech a snazim se domluvit ... nechapu, proc to u ostatnich taky nejde :-(
NOW: BMW e36 328i, Cosmos Schwarz metallic
EX: nissan 200sx, red dragon
EX: Petta´s Black E36 318ti Compact BARBIE CAR
EX: Opel Omega "A" ...

Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fire » 25.06.2007, 12:52

já myslím že když bude vlajka všichni budou jezdit na srazy jak zběsilý :)... samozřejmě si dělám srandu ale je prostě fakt že se srážet až přímo na srazu je těžké když tam je spousta aut :( .. Snad to příště vyjde ... neni to jedinej sraz ne ;-)

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 25.06.2007, 12:54

decka vy se mate problem srazit i kdyby jste meli do sebe svyma autama vjet...

...holt proste na netu ja kezdej velkej...ale v realu je kralicek co se ani neozve kdyz vidi partu kolem nakyho dvoukila...to ze ta parta se na nej v prevazne vetsine vybodne je zase jina... :-D

Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fire » 25.06.2007, 12:58

Gerox píše:decka vy se mate problem srazit i kdyby jste meli do sebe svyma autama vjet...

...holt proste na netu ja kezdej velkej...ale v realu je kralicek co se ani neozve kdyz vidi partu kolem nakyho dvoukila...to ze ta parta se na nej v prevazne vetsine vybodne je zase jina... :-D
neřekl bych že to je případ tohoto fóra ... co jsem se poznal s lidma odsud at na sraze nebo motokárách tak všichni vpohodě 8) ...

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

pablo

Příspěvek od pablo » 25.06.2007, 13:05

jojo souhlasim s firem. a na kazdy zraz se nada jet proste to nevychazi v praci a ja jedu na jdm metting tak sem zvedav kolik se vas tam ukaze

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 25.06.2007, 13:13

Fire píše:
Gerox píše:decka vy se mate problem srazit i kdyby jste meli do sebe svyma autama vjet...

...holt proste na netu ja kezdej velkej...ale v realu je kralicek co se ani neozve kdyz vidi partu kolem nakyho dvoukila...to ze ta parta se na nej v prevazne vetsine vybodne je zase jina... :-D
neřekl bych že to je případ tohoto fóra ... co jsem se poznal s lidma odsud at na sraze nebo motokárách tak všichni vpohodě 8) ...

ok..beru vas nazor...nicmene to nic nemeni na faktu ze sem dokazete nasekat 15 stranek o kolone a nevimcem a ve finale nejede ani jeden z vas...a to nemate na to se ani navzajem ozvat..jen to pichnout sem na forum pote co uz sraz probehl? :roll:

Petta
user
Příspěvky: 714
Registrován: 20.03.2007, 12:27
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petta » 25.06.2007, 13:17

Lidi sou tu v pohode, ale kom,unikace vazne ... kdyz se nejaka akce dohodne, vetsinou je to v cajku, ale lidi se proste nehledaj ... :-( Treba v Sosnovy na driftech ... predtim nez byli mi rikalo par lidi, ze se tam uvidime, ze se ozvem na mobil, ale nakonec sem nevidela ani zivacka z tech, kdo to psali :-( Ja kdyz chci, taxi za znamyma na srazu vzdycky dojdu a to bez vymluv ... vymlouvat se pak na velky mnozstvi aut, kdyz DVOUKILO je proste neprehlidnutelny, mi prijde fakt husty ... :roll:
NOW: BMW e36 328i, Cosmos Schwarz metallic
EX: nissan 200sx, red dragon
EX: Petta´s Black E36 318ti Compact BARBIE CAR
EX: Opel Omega "A" ...

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 25.06.2007, 13:31

já bych to tak nežral, nevidím důvod jezdit někam do hradce 300km se dívat na oplácané fabie a octavie... to mě nestojí ani za ten čas a benzín..auto si stavím pro sebe, tudíž si sním lítám kdy chci a kde chci a nevidím povinnost se někde účastnit.. členství na foru naní vázáno podmínkami... v loni když sme se domluvili na SR na sraz tak to byla paráda, dojeli ti co měli a bylo to fajn...ožrali sme se,pojezdili...paráda..osobně vidím kouzlo v soukromých srazech a né se cpát na takovéhle akce typu sam plast .... můj soukromý názor
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 25.06.2007, 13:44

V podstate mate oba pravdu. Taky nevidim duvod cpat se na akce typu "hromada plastu" nebo tisice wattu v audio aparature, na druhou stranu - kdyz nekdo napise, ze na nejakou akci jede a ze se tam potkame, tak je pak divne, kdyz bez pipnuti nedorazi nebo se na miste nepokusi nekoho najit, treba pres vzajemne vymenena tel. cisla. Se mnou posledni rok nic moc neni, vetsinou mam vikendy pracovni, a tak moc jezdit nemuzu, ale kdyz napisu, ze jedu, tak jedu. A kdyz mi do toho neco vleze, dam aspon vedet. Zatim vsechny akce, na kterych jsem byl, byly v pohode. Ne vzdycky vsechno vyslo tak, jak jsme si predstavovali, ale vsechny jsem rad poznal nebo se s nimi znovu setkal a vzdy byla pohoda. Doufam, ze to tak zustane.
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
Lee77
user
Příspěvky: 57
Registrován: 07.09.2005, 19:41
Bydliště: Vyskov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lee77 » 25.06.2007, 15:46

Tak jsem se byl podivat v Hradci na "ty plasty". Tuning byl docela v pohode, az na to stridavy pocasi to me chvilema docela sr*lo. Bylo tam par zajimavejch aut, ale myslel jsem, ze to bude lepsi. Dvoukil jsem tam taky moc nenasel, ty co jsem videl vam tu hodim na fotkach jsou z mobilu takze kvalita neni jako z fotaku. Zajimava byla jedna CRX, ktera mela podle majitele odbrzdenych 521 PS a NSX, ktera byla opravdu krasna ale jak se zdalo moc nejela, a ani ten cas co zajela nic moc, myslel jsem ze jede lip, mozna je majitel lama a nevi jak sni jezdit. Organizace byla vcelku dobra, hlavni zmenou od minuleho roku bylo, ze se po 23,00 hod. nesmelo jezdit po arealu, coz bylo dobry protoze tam Polaci nejezdili ozrali celou noc jako minulej rok. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Petta
user
Příspěvky: 714
Registrován: 20.03.2007, 12:27
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petta » 25.06.2007, 17:31

Ale ja nemluvim konrretne o Hradci ... bavim se o srazech vseobecne ... Heradec je narachlej na pocet lidi a nekdy to leze pekne na nervi ... ale tady se nejsou lidi shcopni domluvit pomalu ani na tech motokarach ... :-( NIc protiu nikomu, nema se do toho nikdo nutit, ale kdyz uz se neco porada, tak by to chtelo aspon trosku akcnoti ze vsech stran a ne se tu placat ze strany na stranu ... kazdej nema vzdycky v danej termin cas, to chapu ... ale myslim, ze by se z toho taky nemelo delat tak velkej problem se nekde slezt, vokouknout kary wostatnich dvoukilaru a pokecat ... co je na tom tak slozityho se nekde domluvit a nebbo se nekde na srazu najit??? Asi se pri registracui do klubu budou muset povinne fasovat kompasy :lol:
NOW: BMW e36 328i, Cosmos Schwarz metallic
EX: nissan 200sx, red dragon
EX: Petta´s Black E36 318ti Compact BARBIE CAR
EX: Opel Omega "A" ...

Uživatelský avatar
GooGoo
user
Příspěvky: 69
Registrován: 05.05.2007, 07:12

Příspěvek od GooGoo » 25.06.2007, 20:18

No ja jsem se potkal v Hradci se dvěma člobrdama z fóra, ale kurna zapomel jsem prezdivky :? S jedním jsme trochu pokecali u me cervene dvoustovce a neco jsem se dozvěděl pro me novýho a uzitecnyho... byl bych rad kdyby ses mi ozval jeste ohledne toho podbehu, diky ;-)
Jinak z meho pohledu hradec se vcelku poved, akorat me nastval prehnany TEROR v nedeli dopoledne, kdy uz jsme se s auty nedostaly vubec nikam :evil:

Uživatelský avatar
Al3x
user
Příspěvky: 705
Registrován: 14.04.2006, 16:04
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Al3x » 25.06.2007, 20:46

kdo tam byl s tou modrou s13 co je víš na fotce? :shock:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů