CDS Milovice

kdy, kde a atd se zas scukneme..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od Awatar » 09.10.2009, 17:19

maca9 píše:
Awatar píše:
maca9 píše: to ze si nekdo nestezoval oficialne nebo tobe neznamena ze si nikdo nestezoval.....
Pokud někdo nedal oficiální stížnost, nebo nezajde rovnou za porotou a nezpetá se (rovnou, ne za dva dny nebo se po battlech ptát na kvalifikaci) se co bylo špatně, tak ať se radši nevyjadřuje vůbec, možnost tu je a když jí nevyužije tak jako by si nestěžoval. Ale remcánim teda rozhodně nic nevyřeší.

jo pravda ale ze se vsichni divi dyt jsme Češi a ty preci jenom furt remcaj :D
A proto sem jel radši na finále na Slovensko. :roll:
S15 - JDM

Uživatelský avatar
evo400
user
Příspěvky: 475
Registrován: 08.05.2007, 20:27
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od evo400 » 09.10.2009, 19:59

maca9 píše: Me se treba nahodou libi jak jezdis a na tvoje auto se rad vzdycky kouknu, tak ze sebe nedelej furt hroznou nulu, delas to i na DF a je to zbytecny, dulezity je pri jizde sebevedomi!!
Jsem rád že se ti mé auto a jízda líbí. Snažím se jedzit na plné pecky, žádné přizdisráčství, žádná opatrnost. No a světe div se, při takovém stylu jízdy, bez potřebných stovek hodin tréninků dělám prostě moc chyb. Nebo jak si vysvětluješ, že jsem ještě nikdy nedosáhl na bednu?
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz
http://shop.ecumaster.cz

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od maca9 » 10.10.2009, 11:49

evo400 píše:
maca9 píše: Me se treba nahodou libi jak jezdis a na tvoje auto se rad vzdycky kouknu, tak ze sebe nedelej furt hroznou nulu, delas to i na DF a je to zbytecny, dulezity je pri jizde sebevedomi!!
Jsem rád že se ti mé auto a jízda líbí. Snažím se jedzit na plné pecky, žádné přizdisráčství, žádná opatrnost. No a světe div se, při takovém stylu jízdy, bez potřebných stovek hodin tréninků dělám prostě moc chyb. Nebo jak si vysvětluješ, že jsem ještě nikdy nedosáhl na bednu?

zaujatou porotou :D ne delam si srandu, ja myslim ze to uz pristi sezonu prijde, kdyz srovnam tvoje letosni a lonsky vykony tak je to uplne nekde jinde. A s tim treninkem to maj tak nejak asi vsichni stejne ono moc casu mezi praci a pripravou auta nezbyva casu si neco zkusit na nejakym placku nebo okruhu
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů