CDS Milovice

kdy, kde a atd se zas scukneme..
Odpovědět
Uživatelský avatar
vrtas
user
Příspěvky: 1044
Registrován: 03.01.2008, 14:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od vrtas » 06.10.2009, 05:57

Ty výsledky jsou i na driftchallenge.
Maximální počet bodů v kvalifikaci byl 90.
Já byl 7. ( 81b)
Kryštof byl 14. (73,7b)
a Zdeněk byl 16. (71)

Náhradníci byli Iwan a DC z df :wink:

Uživatelský avatar
Heini
user
Příspěvky: 1817
Registrován: 30.03.2005, 21:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od Heini » 06.10.2009, 11:22

Asi tak, takže pokud si dost lidí uvědomí tak hlavně pořadí v kvalifikacích dost ovlivní vísledek. A neobhajuju ted Kryštofa ale Wernheim 16 je dost slušně podpásovka a asi je jasný jak to bylo celé promyšleno !!!
Obrázek

Je to divné ale zase 300ZX

Uživatelský avatar
Heini
user
Příspěvky: 1817
Registrován: 30.03.2005, 21:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od Heini » 06.10.2009, 11:40

Kyyt: tak něco pro tebe tady je reakce od člověka co na tebe pořvával. Tak si můžeš udělat obrázek jak si za svíma názorama stojí že to ani nenapíše sem.


jééé ty seš trapnej heini s tema kecama, kvůli nejakýmu blbcovi kterej nechápe srandu a nemá ani vkus máš takovýhle kecy, tak to jdi fakt doprdele kámo

Jinak pro dotyčnýho mám taky odpověď ........ Chováš se občas dost zajímavě jako když máš o dost míň let tak se za své projevy nestyď a nemusíme potom řešit že jsme to byli my. A doprdele si jdi sám mně to vadit nebude.

PS: potrefená husa se třeba ozve :D HRDINA
Obrázek

Je to divné ale zase 300ZX

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od maca9 » 06.10.2009, 16:05

vrtas píše:Ty výsledky jsou i na driftchallenge.
Maximální počet bodů v kvalifikaci byl 90.
Já byl 7. ( 81b)
Kryštof byl 14. (73,7b)
a Zdeněk byl 16. (71)

Náhradníci byli Iwan a DC z df :wink:

Pockej jako Iwan co ma modrou E30? toho znam dyt tomu sem vezl jednou gumy na Sosnu, tak sem ho asi nepoznal. A DC sem videl jezdit jenom auto na videu a umi ale to neznamena ze je dobrej rozhodci, stene jako v hokeji dobrej hrac nebejva vzdy dobrym trenerem :wink: Ale ono je to tezky to hodnoti prez celou trat kdyby byli nekde na korbe uprostred trate je to neco jineho.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Kytt
user
Příspěvky: 1450
Registrován: 24.05.2006, 07:28
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od Kytt » 06.10.2009, 16:32

Heini píše:Kyyt: tak něco pro tebe tady je reakce od člověka co na tebe pořvával. Tak si můžeš udělat obrázek jak si za svíma názorama stojí že to ani nenapíše sem.


jééé ty seš trapnej heini s tema kecama, kvůli nejakýmu blbcovi kterej nechápe srandu a nemá ani vkus máš takovýhle kecy, tak to jdi fakt doprdele kámo

Jinak pro dotyčnýho mám taky odpověď ........ Chováš se občas dost zajímavě jako když máš o dost míň let tak se za své projevy nestyď a nemusíme potom řešit že jsme to byli my. A doprdele si jdi sám mně to vadit nebude.

PS: potrefená husa se třeba ozve :D HRDINA
Co má dotyčný za auto , proněho to třeba prdel je ,ale mně první co napadlo že to je machr a že se mu auto nelíbí. No nebuduto už řešit .Každej jsme nákej
BLACK GOLD S13
ALFA ROMEO 166 2,4 JTD
Dirt Bike 250cc
Lovecké Potřeby http://lovpot.cz/
Výroba Nábytku z Palet http://lovpot.cz/index.php/nabytek-z-palet-new-a166

Uživatelský avatar
Kytt
user
Příspěvky: 1450
Registrován: 24.05.2006, 07:28
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od Kytt » 07.10.2009, 09:00

BLACK GOLD S13
ALFA ROMEO 166 2,4 JTD
Dirt Bike 250cc
Lovecké Potřeby http://lovpot.cz/
Výroba Nábytku z Palet http://lovpot.cz/index.php/nabytek-z-palet-new-a166

Uživatelský avatar
evo400
user
Příspěvky: 475
Registrován: 08.05.2007, 20:27
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od evo400 » 08.10.2009, 17:20

Nevím kde berou lidé odvahu či oprávnění hodnotit porotu. Jediný kdo by měl oprávnění mektat proti porotě by byli jezdci. Ačkoliv jsem nebyl ze svého umístění v kvalifikaci vůbec nadšený, nehledám problém jinde než u sebe. A že byl Zdenek Wertheim 16tý ? nooo to měl z prdele kliku, že vůbec prošel.
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz
http://shop.ecumaster.cz

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od maca9 » 08.10.2009, 20:46

evo400 píše:Nevím kde berou lidé odvahu či oprávnění hodnotit porotu. Jediný kdo by měl oprávnění mektat proti porotě by byli jezdci. Ačkoliv jsem nebyl ze svého umístění v kvalifikaci vůbec nadšený, nehledám problém jinde než u sebe. A že byl Zdenek Wertheim 16tý ? nooo to měl z prdele kliku, že vůbec prošel.

tak na druhou stranu mas pravdu a na to ze to ty dva delali prvne tak tak to bylo dobry ja bych tu odvahu nemel soudcovat takhle dulezity zavod
Obrázek

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od Awatar » 09.10.2009, 11:29

To je pořád ta samá ohraná písnička, DC nedělal porotu prvně, letos byl v porotě 2x před těmahle Milovicema (jednou místo Michala a jednou místo Matesa) a věřim tomu, že Iwan rozhodoval správně. Nechápu jak můžete říct, že to je jasný, že chtěj někomu nadržovat. Já se jenom zeptám: K čemu by jim to doprdele bylo?? Ať člověk rozhodne jakkoliv vždy se najde někdo kdo řekne, že je ukřivděný. Kdyby radši lidi hledali chybu nejdřív u sebe, to že vám známí a kamarádi řeknou, že ste byl nejlepší rozhodně neznamená že to tak je, protože se na závod nekoukají objektivně a většinou ani nechtějí. A pokud máte problém s porotou tak to řeště s nima na místě a ne pak si honit triko někde na fóru.
S15 - JDM

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od Awatar » 09.10.2009, 11:33

Heini píše:Asi tak, takže pokud si dost lidí uvědomí tak hlavně pořadí v kvalifikacích dost ovlivní vísledek. A neobhajuju ted Kryštofa ale Wernheim 16 je dost slušně podpásovka a asi je jasný jak to bylo celé promyšleno !!!
Co bylo jako jak myšleno?? Jaká podpásovka? Zamysli se prosimtě nad tim co píšeš než to napíšeš. Píšeš teď uplně to samý jako když někdo nadává na tvojí práci jak byla odvedená nahovno a přitom to třeba nebyla tvoje chyba.
S15 - JDM

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od maca9 » 09.10.2009, 14:14

Awatar píše:To je pořád ta samá ohraná písnička, DC nedělal porotu prvně, letos byl v porotě 2x před těmahle Milovicema (jednou místo Michala a jednou místo Matesa) a věřim tomu, že Iwan rozhodoval správně. Nechápu jak můžete říct, že to je jasný, že chtěj někomu nadržovat. Já se jenom zeptám: K čemu by jim to doprdele bylo?? Ať člověk rozhodne jakkoliv vždy se najde někdo kdo řekne, že je ukřivděný. Kdyby radši lidi hledali chybu nejdřív u sebe, to že vám známí a kamarádi řeknou, že ste byl nejlepší rozhodně neznamená že to tak je, protože se na závod nekoukají objektivně a většinou ani nechtějí. A pokud máte problém s porotou tak to řeště s nima na místě a ne pak si honit triko někde na fóru.

jo tak to sem netusil na minulich dvou zavodech sem nebyl :? to vize se vzdycky najde nekdo nespokojeny, protoze co clovek to nazor, a navic dokud porota nebude soudcovat z prostredka trate tak to bude vzdycky napadnutelny rozhodnuti(mam ted na mysli batly v milovicich stal sem chvili na stejnem miste jako porota a dost veci z druhy strany tam nebylo videt moc dobre)
Obrázek

Uživatelský avatar
evo400
user
Příspěvky: 475
Registrován: 08.05.2007, 20:27
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od evo400 » 09.10.2009, 16:12

Máco, jak už jsem psal, nespokojený jsem byl například já, ale rozhodně s tím nesouvisí porota.... teda až na to že se na to jak mi to nejde museli chudáci dívat.

Myslím že z jedzců nikdo neprotestoval, nezaznamenal jsem jediné podání protestu a proto je tato diskuze naprosto bezpředmětná.

Porotcům děkuji a omlouvám se za osočování ze strany místních remcalů schovaných za klávesnicí.
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz
http://shop.ecumaster.cz

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od maca9 » 09.10.2009, 16:33

evo400 píše:Máco, jak už jsem psal, nespokojený jsem byl například já, ale rozhodně s tím nesouvisí porota.... teda až na to že se na to jak mi to nejde museli chudáci dívat.

Myslím že z jedzců nikdo neprotestoval, nezaznamenal jsem jediné podání protestu a proto je tato diskuze naprosto bezpředmětná.

Porotcům děkuji a omlouvám se za osočování ze strany místních remcalů schovaných za klávesnicí.

to ze si nekdo nestezoval oficialne nebo tobe neznamena ze si nikdo nestezoval.....

a nechci byt nejak rejpavej nebo tak nejak ale prestan s tim ze sam sebe schazujes aby nekdo nahodou nerekl ze si nekoho urazil. Me se treba nahodou libi jak jezdis a na tvoje auto se rad vzdycky kouknu, tak ze sebe nedelej furt hroznou nulu, delas to i na DF a je to zbytecny, dulezity je pri jizde sebevedomi!!
Obrázek

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od Awatar » 09.10.2009, 16:58

maca9 píše: to ze si nekdo nestezoval oficialne nebo tobe neznamena ze si nikdo nestezoval.....
Pokud někdo nedal oficiální stížnost, nebo nezajde rovnou za porotou a nezpetá se (rovnou, ne za dva dny nebo se po battlech ptát na kvalifikaci) se co bylo špatně, tak ať se radši nevyjadřuje vůbec, možnost tu je a když jí nevyužije tak jako by si nestěžoval. Ale remcánim teda rozhodně nic nevyřeší.
S15 - JDM

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS Milovice

Příspěvek od maca9 » 09.10.2009, 17:13

Awatar píše:
maca9 píše: to ze si nekdo nestezoval oficialne nebo tobe neznamena ze si nikdo nestezoval.....
Pokud někdo nedal oficiální stížnost, nebo nezajde rovnou za porotou a nezpetá se (rovnou, ne za dva dny nebo se po battlech ptát na kvalifikaci) se co bylo špatně, tak ať se radši nevyjadřuje vůbec, možnost tu je a když jí nevyužije tak jako by si nestěžoval. Ale remcánim teda rozhodně nic nevyřeší.

jo pravda ale ze se vsichni divi dyt jsme Češi a ty preci jenom furt remcaj :D
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 84 hostů