International Prague Drift Festlival

kdy, kde a atd se zas scukneme..
Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: International Prague Drift Festlival

Příspěvek od Grassell » 24.06.2013, 08:41

Tohle byla hruza! Pokud nekdo kdo to nezna uvidi tohle tak si predstavi drifty jako toceni na parkaci :cry:

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: International Prague Drift Festlival

Příspěvek od Awatar » 24.06.2013, 11:02

Gerox píše:v sobotu jsem tam bidel bilou S15 na xSx s kompletni LHD koverzi...zante ji nekdo?
zajimala by me palubka odkud ji sehnal...
Už jí tak koupil z Litvy.
Grassell píše:Tohle byla hruza! Pokud nekdo kdo to nezna uvidi tohle tak si predstavi drifty jako toceni na parkaci :cry:
Co sem koukal na videa tak "Drift festival" byl ještě větší tragedie než se dalo čekat. :?
S15 - JDM

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Re: International Prague Drift Festlival

Příspěvek od Gerox » 24.06.2013, 11:50

Awatar píše:
Gerox píše:v sobotu jsem tam bidel bilou S15 na xSx s kompletni LHD koverzi...zante ji nekdo?
zajimala by me palubka odkud ji sehnal...
Už jí tak koupil z Litvy.
to je to co jsem potreboval.. takze ma tu litevskou palubku = jen skorapku bez vnitrku pod nim? Vim ze palubky ve velkym delaji litevci a pak naci chilane, ale ti se vsim i s drzakama a vnitrnimi vecma.

Jinak akce byla chvilema traparna chvilema ne...o traparne pri oficialne rozprave s jedzci na podiu kde z deseti zucastnenych lidi z organizace CDS neumel ani jeden anglicky nebudu hovorit...

...nejvetsi traparna byla predstavovani jezdcu kdyz uz se cekalo na dezd a nechali kazdyho si delat co che na parkaci...samo bavoraci umej jen stat na miste a palit do mrte...to se lidi kolem nas ptali "na co je tohle dobry a proc aspon nedal kolecko tady pred nama?"...tim se projebala pekna hodinka bez dezde...

...jinak ale si myslim ze dobra skola pro jezdce samotny, pac v sobotu bylo videt ze nekteri drifteri se nedokazi ani otocit kolem sudu...takze pro ne to bylo ucite prinos...pro divaky nevim, nejsem si jist jestli je toto nalaka na dalsi zavod, kor kdyz vsem (zcela opravnene) vytrel zrak Semerad se 4x4.

Uživatelský avatar
DarkEgg
user
Příspěvky: 221
Registrován: 19.07.2011, 15:29
Bydliště: Praha

Re: International Prague Drift Festlival

Příspěvek od DarkEgg » 24.06.2013, 13:57

Gerox píše:v sobotu jsem tam bidel bilou S15 na xSx s kompletni LHD koverzi...zante ji nekdo?

zajimala by me palubka odkud ji sehnal...
http://jdm-meeting.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3593
200sx s13 1989

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: International Prague Drift Festlival

Příspěvek od Awatar » 24.06.2013, 16:07

Gerox píše: to je to co jsem potreboval.. takze ma tu litevskou palubku = jen skorapku bez vnitrku pod nim? Vim ze palubky ve velkym delaji litevci a pak naci chilane, ale ti se vsim i s drzakama a vnitrnimi vecma.

Jinak akce byla chvilema traparna chvilema ne...o traparne pri oficialne rozprave s jedzci na podiu kde z deseti zucastnenych lidi z organizace CDS neumel ani jeden anglicky nebudu hovorit...

...nejvetsi traparna byla predstavovani jezdcu kdyz uz se cekalo na dezd a nechali kazdyho si delat co che na parkaci...samo bavoraci umej jen stat na miste a palit do mrte...to se lidi kolem nas ptali "na co je tohle dobry a proc aspon nedal kolecko tady pred nama?"...tim se projebala pekna hodinka bez dezde...

...jinak ale si myslim ze dobra skola pro jezdce samotny, pac v sobotu bylo videt ze nekteri drifteri se nedokazi ani otocit kolem sudu...takze pro ne to bylo ucite prinos...pro divaky nevim, nejsem si jist jestli je toto nalaka na dalsi zavod, kor kdyz vsem (zcela opravnene) vytrel zrak Semerad se 4x4.
Koukal sem mu na tu palubku na jedný akci, je to skořepina, ale pěkně spasovaná a na první pohled rozhodně neni poznat rozdíl.

Ono by to nebylo tak trapný kdyby to nějakej osel nepojmenoval "Drift festival", protože Gymkhana není špatná, rozhodně je to přínos pro začínající jezdce a pro ty pokročilejší je to zábavná změna oproti driftům, ale tim že se to pojmenovalo jako "Drift festival", a dokonce se výsledky pravděpodobně promítnou do celé sezóny, tak to je totální nesmysl. :roll: Hlavně nechápu co tam dělali na Gymkhaně dva dny?? A celkový přístup je možná ještě horší, než klasická Gymkhana kdekoliv jinde ve světě.

Je zkrátka když si někdo místo japonskýho Drift Matsuri na Ebisu někdo představí pod pojmem Drift festival to co se odehrávalo v Letňanech. Aleš se celou dobu byl v prsa jak dostal driftery na okruhy apod. no a timhle to celý akorát tak posral.
S15 - JDM

Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: International Prague Drift Festlival

Příspěvek od Grassell » 26.06.2013, 07:13

No nej mne dostalo ze pred pul rokem jsem se ho ptal proc neudela vic zavodu treba i na tech letistich jako driv. A on ze to neni posun ku predu delat zavody na letistich. A tohle toceni kolem barelu asi je :shock:
Traparna nic jineho, a strata casu.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů