Další sraz ...

kdy, kde a atd se zas scukneme..
Odpovědět
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 24.04.2005, 21:12

935Baby píše:
meli tam s jednim 300zx mensi kolizi v dost vysoke rychlosti mu ta 300zx strejchla o predni naraznik ... kdyby byl raddy o pul metru dal tak radsi ani nemyslet co by se stalo :([/quote]

Sakra, to je smutne.

Ale jinak podle fotek tam byly pekne karky. 911, 240Z nebo co to bylo. A hlavne Skyline :shock: Co ti motorká?i, to byli místní nebo jste je nekdo pozvali?[/quote]

sakra vy ste tam ?ádili, toho raddyho nádherného laku opravdu škoda,kež by mi zdraví dovolilo p?ijet :cry:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 25.04.2005, 08:17

no dost ma to teda vzalo, uz mam naozaj po krk oprav. no co uz, toto este spravim, ale uz asi naozaj naposledy. cely naraznik mi daroval sprinter, uz ho mam doma, zajtra ho dam nastriekat. dalej je poskodeny kryt laveho svetla, ten mi tiez daruje sprinter, ostate su len poohybane uchyty naraznika. a este ohnuty pravy blatnik, dufam ze sa to bude dat zrovnat bez znicenie airbrushu.
a aby to bolo kompletne, mam zase prasknute zvody, co bol dovod toho ze uz ked som skusal na drahe jazdit tak mi turbo nedrzalo tlak, jeden zvod je komplet dokola prasknuty, dam to este raz zavarit a potom to vyhodim.
takze nebol to moc uspesny vikend :cry:
jedina dobra vec su slicky od Hynka, musim povedat ze je to obrovsky rozdiel od akychkolvek beznych pneu a na sprint uz len zo slickami.

Uživatelský avatar
Hynek
user
Příspěvky: 1124
Registrován: 06.10.2004, 18:47
Bydliště: Plzen

Příspěvek od Hynek » 25.04.2005, 08:32

myslim že nás to vzalo všechny, koukal sem na to z 20m a docela se mi klepali kolena, ale mohlo to dopadnou daleko h??. Už tam t?ch aut bylo n?jak moc a ješt? ty motorká?i, bylo jenom otázkou ?asu kdy se n?co stane. P?íští sraz už jenom dvoukila at si bezpe?n? zajezdíme! potom ani nebyla chu? ...

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 25.04.2005, 08:37

p?esn? tak, už tam bylo moc aut na malé ploše a navíc tam je moc horizont?, ?ekl bych, že je to letišt? pro nás malé -- p?íšt? bych to ud?lal v mimoni, je to sice pro moraváky a slováky o 200km dál, ale to letišt? je nesrovnateln? v?tší a bez horizont?

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 25.04.2005, 08:41

Martin_534 píše:p?esn? tak, už tam bylo moc aut na malé ploše a navíc tam je moc horizont?, ?ekl bych, že je to letišt? pro nás malé -- p?íšt? bych to ud?lal v mimoni, je to sice pro moraváky a slováky o 200km dál, ale to letišt? je nesrovnateln? v?tší a bez horizont?
.. souhlasim s tebou.. sice je to dál, ale s nesrovnateln? v?tším komfortem co se týká okolí i letištní plochy..

.. bilance srazu je celkem divoká.. rozst?elený dvoukilo a t?íkilo, sprinter?v p?eto?enej motor, raddyho prasklý svody, mn? turbo nedrží tlak..
.. ale jinak byl srazík fantastickej! krásný po?así a dobrá ú?ast.. co víc si p?át!
za chvíli dám fotky na net a hodím sem odkaz.. :wink:
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 25.04.2005, 08:43

Ondrey píše:
Martin_534 píše:p?esn? tak, už tam bylo moc aut na malé ploše a navíc tam je moc horizont?, ?ekl bych, že je to letišt? pro nás malé -- p?íšt? bych to ud?lal v mimoni, je to sice pro moraváky a slováky o 200km dál, ale to letišt? je nesrovnateln? v?tší a bez horizont?
.. souhlasim s tebou.. sice je to dál, ale s nesrovnateln? v?tším komfortem co se týká okolí i letištní plochy..

.. bilance srazu je celkem divoká.. rozst?elený dvoukilo a t?íkilo, sprinter?v p?eto?enej motor, raddyho prasklý svody, mn? turbo nedrží tlak..
skyline s problemami turba a zadneho diferencialu, datsun tiez mal nejake problemy....

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 25.04.2005, 08:45

raddy píše:
Ondrey píše:
Martin_534 píše:p?esn? tak, už tam bylo moc aut na malé ploše a navíc tam je moc horizont?, ?ekl bych, že je to letišt? pro nás malé -- p?íšt? bych to ud?lal v mimoni, je to sice pro moraváky a slováky o 200km dál, ale to letišt? je nesrovnateln? v?tší a bez horizont?
.. souhlasim s tebou.. sice je to dál, ale s nesrovnateln? v?tším komfortem co se týká okolí i letištní plochy..

.. bilance srazu je celkem divoká.. rozst?elený dvoukilo a t?íkilo, sprinter?v p?eto?enej motor, raddyho prasklý svody, mn? turbo nedrží tlak..
skyline s problemami turba a zadneho diferencialu, datsun tiez mal nejake problemy....
.. tak aspo? barbuchovi se skyline zase uzdravil.. v ned?li mi volal celej veselej, že už je to zase dobrý, ská?ko jede jaxvin?.. :lol: :lol: :lol:
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 25.04.2005, 09:12

jinak mimo? je z ostravy o 20km dál než kámen a z brna to je o 110km dál

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 25.04.2005, 10:12

fotky ze srazu:

http://www.sxoc.cz/index.php?p=presentp ... lery_id=17

(n?jak se mi rozhodilo formátování, ale na funkci to nebude mít vliv.. :wink: )
(.. a navíc už je to opravený.. :D )
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Barbucha
user
Příspěvky: 86
Registrován: 12.04.2005, 12:57

Příspěvek od Barbucha » 25.04.2005, 15:03

Ondrey píše: .. tak aspo? barbuchovi se skyline zase uzdravil.. v ned?li mi volal celej veselej, že už je to zase dobrý, ská?ko jede jaxvin?.. :lol: :lol: :lol:
Jo, turba tla?í zase dob?e, ale otázka jak dlouho. To že se tam n?kde provalil olej moc dobrý není. Jinak v sobotu se s tím diferákem nedalo ani zacouvat do garáže jak se to šprajcovalo. No a dneska jsem s tím chvíli jezdil a už to taky funguje normáln?. To auto je n?jaký samoopravovací. Prost? japonci, no.... 8) :D

Jinak p?kný fotky :wink:

Uživatelský avatar
Matysek
user
Příspěvky: 635
Registrován: 03.02.2005, 08:49
Bydliště: Jihlava/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matysek » 26.04.2005, 18:35

Jen taková otázka jak se dá p?eto?it motor a co to má za následky? :oops:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů