Je toto možné???

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Design » 21.09.2007, 21:45

Byl tady dotaz jak se to meri tak rikam to co vim a proč vubec reaguješ na moje prispevky?
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 21.09.2007, 21:46

Gerox píše:rekl bych ze te sundali pac jsi byl podezrelej tim ze mas sportaka a jedes jak dedek vse dle predpisu... :wink:

fizly se predjizdej a pomaly se jim ujizdej kdyz jedou treba na 60-ce 60... :wink:
heh dobry, jeste rekni ze to myslis vazne a ze skutecne par poldu to takhle bere...jedes se sportakem pomalu dle predpisu tak te vosolí.
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 21.09.2007, 21:59

ja to takhle delam a zatim v poho...

...podle me kdyz je predjedes tak jses sice podezrelej ale nejspis vis co delas...cili stejne si to asi zaridis takze se na tebe vybodnou...to si radsi pockaji na nekoho kdo se je ocividne vyleka a pojede dle predpisu...ten je podezrelej tim ze se chova jak se ma tim padem se nejspis neceho boji a to staci...

:-D

Uživatelský avatar
wori
user
Příspěvky: 611
Registrován: 29.04.2007, 17:40
Bydliště: ZH SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wori » 21.09.2007, 23:21

Mal si tu SPZ-ku ocistit, a povedat im ze si zavadu odstranil na mieste, nic by ti nemohli. Ja som mal davnejsie Feliciu, ma zastavili koli foliam. Som si ich samozrejme lepil sam a nemal som na to papier tak chceli liter debili. Som ju pred nimi strhol dole a nic mi nemohli. Tak to mas aj so svetlom ked ti nesvieti a vymenis ziarovku pred nimi tak ti nic nemozu. Odstranis zavadu a je to. Kamos takto nastavoval na ceste rucnu brzdu na starej Volge, nic mu potom nemohli. Vzdy sa da s nimi vy....t. :roll:
Nisan 200 sx s13
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadowww
user
Příspěvky: 47
Registrován: 02.07.2007, 21:57

Příspěvek od Shadowww » 21.09.2007, 23:56

Zkouska na THC (tetrahydrocannabinol, jo je to to co je v trave a zhuli te to) probiha obdobne jako u alkoholu. Vzal jsem si do pusy pristroj, kterej nejspis zjistoval pritomnost ve slinach. Toho litra jsem zaplatil, neměl jsem sílu na jakoukoliv rozepři protože mě totálně zabili a byl jsem rád že jsem se jich zbavil.

Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc » 22.09.2007, 00:22

Shadowww píše:Zkouska na THC (tetrahydrocannabinol, jo je to to co je v trave a zhuli te to) probiha obdobne jako u alkoholu. Vzal jsem si do pusy pristroj, kterej nejspis zjistoval pritomnost ve slinach. Toho litra jsem zaplatil, neměl jsem sílu na jakoukoliv rozepři protože mě totálně zabili a byl jsem rád že jsem se jich zbavil.
diky za odpoved.. celkem husty, nevedel jsem ze uz to maji.. asi to budem muset prestat snupat :-D

Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

Příspěvek od Gramec001 » 22.09.2007, 10:32

to jsou strasni hovada takovi by menly od policie vihodit

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Příspěvek od Conrad » 22.09.2007, 10:33

To by me tedy zajimalo jak je to s hygienou .... to snad nemůžou požadovat ....oblizovat nejakou elektrodu kterou pred tim mel v hube nekdo jinej ;-)

Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

Příspěvek od Gramec001 » 22.09.2007, 10:40

Conrad píše:To by me tedy zajimalo jak je to s hygienou .... to snad nemůžou požadovat ....oblizovat nejakou elektrodu kterou pred tim mel v hube nekdo jinej ;-)
ne ne to enolizujes po nekom jaa uz sem jedou foukal a to mas tak ze oni ti daju v balliku taky nadstavecek co si na ten pristroj nasadis a fukas cezneho a po pouziti sa vyhodi

Uživatelský avatar
MIRIS
user
Příspěvky: 1102
Registrován: 09.05.2007, 12:36
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIRIS » 22.09.2007, 23:16

A.C.A.B :-D

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Příspěvek od Conrad » 23.09.2007, 11:57

Gramec001 píše:
...daju v balliku taky nadstavecek co si na ten pristroj nasadis a fukas cezneho a po pouziti sa vyhodi
Tj to je na alkohol a to odmitnout nejde /nebo jde ale je to dost drahý ;)/ ale na THC by v dechu nemelo byt zarigistrovatelné tedy pokukd nedopalis a a hned jedes ...tedy podle mě nezbyva nez test jinym zpusobem a tam bude nejspis problem :( Uz jen kdyby to prede mnou ten polda vyslovil ze ma podezreni ....by me pekne vytocil ! Poslal bych ho nekam !

Uživatelský avatar
V-Eagle
user
Příspěvky: 390
Registrován: 27.09.2004, 15:28
Bydliště: Praha / Podebrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V-Eagle » 23.09.2007, 12:10

:( Jsou to svině, co to zkoušej na lidi, který si nejsou jistý právníma předpisama. Jak tu bylo napsáno, odstranit na místě. Ale oni by pak hledali dál, než by zas zkusili něco jinýho. Každopádně, pokud se kokot v uniformě chová takhle a máš podezření, že to není v souladu se zákonem, napiš si jeho číslo, že si ho taky proklepneš, nesouhlas s blokovou pokutou a řekni, že chceš do správního řízení. Oni budou strašit s tím, že tam můžeš před komisí dostat pokutu třeba 50.000,- Spory typu Tvoje SPZ vždycky vyhraješ. V tomhle případě by spíš hned stáhli ocas mezi nohy, zasalutovali a mazali za tou Imprezou :)

To je prostě život, příště budeš chytřejší, doufejme že stejně tak i ostatní, co to čtou.

Možná bychom mohli založit topic jen s touhle tématikou. Jak na arogantní a prudérní švestky, jak se vyhnout pokutám atd.. :D

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Příspěvek od Conrad » 23.09.2007, 20:47

V-Eagle píše::( ..... Jak tu bylo napsáno, odstranit na místě.
No to bych tedy neřekl že tomu tak vždy bude ...Co tedy v případě, že před nimi odmontuji křídlo které jim vadí .../nebo folie které tu někdo zmiňoval že mu prošli .../ Podle mě už je zákon porušen nehomologovaný nebo nedovolený díl ...tedy pokuta na 90 % - Jak to tedy je ???

Uživatelský avatar
peksli444
user
Příspěvky: 125
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Petržalka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peksli444 » 23.09.2007, 20:59

Conrad píše:
Gramec001 píše:
...daju v balliku taky nadstavecek co si na ten pristroj nasadis a fukas cezneho a po pouziti sa vyhodi
Tj to je na alkohol a to odmitnout nejde /nebo jde ale je to dost drahý ;)/ ale na THC by v dechu nemelo byt zarigistrovatelné tedy pokukd nedopalis a a hned jedes ...tedy podle mě nezbyva nez test jinym zpusobem a tam bude nejspis problem :( Uz jen kdyby to prede mnou ten polda vyslovil ze ma podezreni ....by me pekne vytocil ! Poslal bych ho nekam !
neviem ako u vas ale u nas mozes kludne odmietnut fukat - alebo ked nafukas a vies ze si nic nepil (pocul som ze z roznych cukrikov... sa da nafukat) tak mozes poziadat a za cca 15. min znova fukat. a ked odmietnes fukat tak ta zoberu na odber krvi. ale by ma zaujimalo co policajti spravia v pripade ze im poviem ze som astmatik - nemozem fukat a ked budu chcet odber im poviem ze mam hemofiliu (myslim ze tak sa vola ta choroba ked sa ti nezraza krv). :-)
200sx s12 red

peksli44@gmail.com
ICQ : 294-995-102
0908 140 102 , 0904 78 23 89

Aaaach ta dnesna mlades je ako kraliky - mysli len na travu a sex.

Zasadne nesuhlasim so svojim nazorom tak sa ma radsej nic nepytajte bo aj tak nic neviem a ked nahodou nieco viem tak sa tvarim ze to neviem.

Po trave sa neslape... ... po trave sa SMEJE. :-) :-) :-) :-)

Uživatelský avatar
wori
user
Příspěvky: 611
Registrován: 29.04.2007, 17:40
Bydliště: ZH SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wori » 23.09.2007, 21:40

peksli444 píše:
Conrad píše:
Gramec001 píše:
...daju v balliku taky nadstavecek co si na ten pristroj nasadis a fukas cezneho a po pouziti sa vyhodi
Tj to je na alkohol a to odmitnout nejde /nebo jde ale je to dost drahý ;)/ ale na THC by v dechu nemelo byt zarigistrovatelné tedy pokukd nedopalis a a hned jedes ...tedy podle mě nezbyva nez test jinym zpusobem a tam bude nejspis problem :( Uz jen kdyby to prede mnou ten polda vyslovil ze ma podezreni ....by me pekne vytocil ! Poslal bych ho nekam !
neviem ako u vas ale u nas mozes kludne odmietnut fukat - alebo ked nafukas a vies ze si nic nepil (pocul som ze z roznych cukrikov... sa da nafukat) tak mozes poziadat a za cca 15. min znova fukat. a ked odmietnes fukat tak ta zoberu na odber krvi. ale by ma zaujimalo co policajti spravia v pripade ze im poviem ze som astmatik - nemozem fukat a ked budu chcet odber im poviem ze mam hemofiliu (myslim ze tak sa vola ta choroba ked sa ti nezraza krv). :-)
To im asi budes musiet dokazat ze trpis tymi chorobami. Ja mam vo vodicaku ze musim mat okuliare, a raz ma zastavili a mal som kontaktne sosovky tak mi chceli dat pokutu kym som si jednu nevybral z oka.
Nisan 200 sx s13
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 hostů