Atomizer kit

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: Atomizer kit

Příspěvek od SilverFox » 16.12.2009, 21:52

Majngot :lol: Tady si někdo potřebuje něco nastavovat.

Ale jo, já bych s tim ostřikoval chodce nebo zadní gumy. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
_petrS13_
user
Příspěvky: 160
Registrován: 11.02.2008, 18:59
Bydliště: Kousek od Vyškova...

Re: Atomizer kit

Příspěvek od _petrS13_ » 16.12.2009, 21:54

Bart34 píše:Nitrous purge je v americe celkem dost rozsireny. stejne jako strobo v japonsku. proc si nekdo da na auto strobace podle japoncu a hazuje napad, dat si atomizer za 1600 podne jednoho z trendu v USA??? Co je na tom spatnyho? Akorat to tu nema jeste dost lidi, protoze na NOS nemaj prachy a Atomizer je novinka. To je vsechno. Ze zacatku byly ohlasy na stroboskopy urcite podobny, jako tady na Atomizer :| :| :| :roll: :roll: :roll: :| :| :| :roll: :roll: :roll:

Tot muj nazor. :idea:

Na co resit takovy pi****ny. Kup si funkcni a uzitečnou vec... Ne budiky za 3kla co sou na prd... Od dubna co mam 2kilo sem do nej narval X 10tisicu a jeste narvu,to jen z DUVODU ABY TO BYLO FUNKCI A SPOLEHLIVY, aby to vydrzelo i hrube zachazeni. U takovyho auta se nevyplati resit co je levny je dobry, rychle na tom dojedes...Tod vse... sorry za Ot
S13 Rb25det Works in progress :D
S13 Ca18det S2 prodano
Volvo 960 3.0
Lexus is200 V8 RHD Works in progress

Servis pro vozy VOLVO 725432848
Obrázek

Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Atomizer kit

Příspěvek od Bart34 » 16.12.2009, 22:22

Kdyz bych ty prachy mel, taky si nakoupim budiky Blitz, interier OMP, kola Work, vojlamelovou spojku, stabecy, podvozek...taky bych do toho dokazal nasypat 500.000 kdybych chtel a mel...ale nemam...proto tak resim finance. Mohl jsem si koupit shade a zrenovovat ju. jenze ja nechcu bejt hvezna mezi skodovkaremi. Radsi budu na ocasu suprovejch 200SX. :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun

Uživatelský avatar
vik
user
Příspěvky: 66
Registrován: 22.07.2008, 08:38
Bydliště: Praha

Re: Atomizer kit

Příspěvek od vik » 16.12.2009, 22:31

maca9 píše:
Jimmbo píše:V podstate stara novinka.. Mozno to ma nejaky efekt ked chces zaujat ale je to dost slabo viditelne.. Podla mna uz same dvojkilo zaujme viac. Ci uz vzhladom alebo zvukom je takmer dokonale.. A ked chces taketo dymove efekty tak zarad jednotku, pritlac brzdu a zapal to.. Myslim ze je to efektivnejsie ako toto a tiez to kazdy nedokaze... :D
amen :D

A kvůli tomu mi na Z31 odešla převodovka,protože jsem to pro ''efekt'' dělal na každých světlech :)

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Atomizer kit

Příspěvek od jagy » 16.12.2009, 22:33

Bart34 píše:Kdyz bych ty prachy mel, taky si nakoupim budiky Blitz, interier OMP, kola Work, vojlamelovou spojku, stabecy, podvozek...taky bych do toho dokazal nasypat 500.000 kdybych chtel a mel...ale nemam...proto tak resim finance. Mohl jsem si koupit shade a zrenovovat ju. jenze ja nechcu bejt hvezna mezi skodovkaremi. Radsi budu na ocasu suprovejch 200SX. :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
Takze nemas penize a proto radsi budes kupovat fake veci, aby si lidi mysleli, ze penize mas? Asi nechapu tve myslenkove pochody. :)
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Atomizer kit

Příspěvek od MYSAK » 16.12.2009, 22:49

Tak tohle uz je konecna :lol: Nemam penize tak si koupim kravinu ktera mi k nicemu neni :lol:

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Atomizer kit

Příspěvek od Jimmbo » 16.12.2009, 23:06

vik píše: A kvůli tomu mi na Z31 odešla převodovka,protože jsem to pro ''efekt'' dělal na každých světlech :)
Proc prevodovka??? Ja sa zase vzdy bojim o spojku ked preradujem na 2. :D Ale s prevodovkou mam tiez sem tam boje.. :?

A to Bart34: Inak ked po tom tak tuzis tak si to kup a neries to na fore.. Ja myslim ze tento druh uprav sa ubera trochu inym smerom nez ten ktory tu podporuje vacsina fora.. A ked ti to robi radost tak s tym budes fukat na kazdej krizovatke a mozno za mesiac si povies ze to boloa blbost a zbytocne vyhodene peniaze.. :D Ja nevim.. Sam uvidis..
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Atomizer kit

Příspěvek od Mirek » 17.12.2009, 06:19

Bart34 píše:Kdyz bych ty prachy mel, taky si nakoupim budiky Blitz, interier OMP, kola Work, vojlamelovou spojku, stabecy, podvozek...taky bych do toho dokazal nasypat 500.000 kdybych chtel a mel...ale nemam...proto tak resim finance. Mohl jsem si koupit shade a zrenovovat ju. jenze ja nechcu bejt hvezna mezi skodovkaremi. Radsi budu na ocasu suprovejch 200SX. :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
Ja nechtel reagovat, ale ted sem dosel z knajpy, tak mi to neda 8)

To ma byt odpoved? Clenstvi v klubu alespon pro me znamena urcity druh "pratelstvi". U nekoho mene, u nekoho vice...jako kamarad bez vedlejsich umyslu se te ptam : CO TO KU*VA VYMYSLIS ZA HOVADINY?

Barte, bydlime vicmeme pobliz sebe, tak to opravdu pis jako clovek co se snazi Ti pomoct...to ze nemas prachy neznamena ze nasypes 1600 do takove kraviny jako je atomizer nebo neco podobneho. Radeji ty penize prosimte investuj do budiku, nebo neceho podobneho, najdi brigadu a setri na smysluplne veci.
Kdyz to zavedu do extremu: k cemu ti bude atomizer, kdyz ti motor pak kvuli spatnemu tlaku oleje odejde na klice?

Kup budiky, udelej/kup nerez 3" vyfuk, BOV a udela to vic parady nez nejaka kravina na vzduch z rezervy :!:
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Atomizer kit

Příspěvek od maca9 » 17.12.2009, 09:19

vik píše:
maca9 píše:
Jimmbo píše:V podstate stara novinka.. Mozno to ma nejaky efekt ked chces zaujat ale je to dost slabo viditelne.. Podla mna uz same dvojkilo zaujme viac. Ci uz vzhladom alebo zvukom je takmer dokonale.. A ked chces taketo dymove efekty tak zarad jednotku, pritlac brzdu a zapal to.. Myslim ze je to efektivnejsie ako toto a tiez to kazdy nedokaze... :D
amen :D

A kvůli tomu mi na Z31 odešla převodovka,protože jsem to pro ''efekt'' dělal na každých světlech :)

Viktore ty si extremni pripad, tebe nemuzem dat za vzor :D :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Atomizer kit

Příspěvek od Bart34 » 17.12.2009, 09:41

Njn furt :) Dajte mi uz pokoj :D
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Atomizer kit

Příspěvek od Petr.S14 » 17.12.2009, 13:11

mi tě tu naučíme, co se sluší a patří dvoukilu :mrgreen:
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
Bobeš
user
Příspěvky: 1340
Registrován: 03.01.2008, 20:39
Bydliště: Plzen

Re: Atomizer kit

Příspěvek od Bobeš » 17.12.2009, 13:45

tyvole....ATOMIZER už ten název je hustokrutej a epesněpompézní ale to mužeš dát až na stage 4 při stage 2 to nevydrží atomizační podtlaková regulace pro správne atomizační plnení a přehřívá se :wink: ..... kup si radši gumi co si chtěl tohle si dát na auto tak mi všichni usekaj hnáty.... :!:

Uživatelský avatar
Bobeš
user
Příspěvky: 1340
Registrován: 03.01.2008, 20:39
Bydliště: Plzen

Re: Atomizer kit

Příspěvek od Bobeš » 17.12.2009, 15:14

BART : delal sem si prdel..... a neveř tomu co sem napsal i gdyž je to přesvědšiví to možná jo.. :D je to vec k hovnu a místo obdivu budeš za vola a lidi si budou řikat co mu to tam teče?dyd se z toho kouří.....to bych dal na šáde pro srandu ale né na SXo .... jeto takzvanej vypič.radši vymen olej a neveř takovejm kravinám co píšu.... pak by se mohlo stát že ti to nekdo jinej takovymdle zpusobem vysvetlí jak je to užasny a ty to hned koupíš.... :wink: popřemejšlej nad tím....a řekni si kolik lidí ti to tady doporučilo??? asi nikdo.... tak zvaž jestli je to zapotřebí

Uživatelský avatar
_petrS13_
user
Příspěvky: 160
Registrován: 11.02.2008, 18:59
Bydliště: Kousek od Vyškova...

Re: Atomizer kit

Příspěvek od _petrS13_ » 17.12.2009, 16:11

Bart34 píše:Kdyz bych ty prachy mel, taky si nakoupim budiky Blitz, interier OMP, kola Work, vojlamelovou spojku, stabecy, podvozek...taky bych do toho dokazal nasypat 500.000 kdybych chtel a mel...ale nemam...proto tak resim finance. Mohl jsem si koupit shade a zrenovovat ju. jenze ja nechcu bejt hvezna mezi skodovkaremi. Radsi budu na ocasu suprovejch 200SX. :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

voe brigady, fušky, atd.... automechanik u Škoda-Auto a nemas na trochu kvalitni budik? nebo jinou užitecou vec?
S13 Rb25det Works in progress :D
S13 Ca18det S2 prodano
Volvo 960 3.0
Lexus is200 V8 RHD Works in progress

Servis pro vozy VOLVO 725432848
Obrázek

Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Atomizer kit

Příspěvek od Bart34 » 17.12.2009, 21:34

Bart34 píše:Njn furt :) Dajte mi uz pokoj :D
Dyt uz jsem prece napsal:) Hele...zdalo se mi to hodne divny...ale rikal jsem si, ze jses precejenom zkusenejsi, tak ze bys znal nejakej upgrade... :wink:
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 97 hostů