navrh systemu banu za zasirani fora kecama!

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

.

Příspěvek od Gramec001 » 11.09.2007, 09:53

zalozit sekci 18- neni spatny napad ale podla nenidobre davat seckych hend zesu mladsi a blbsi ja semtu osobne jen pr dni a mam 17 let ale tak nevim si predstavit keby sem mnel neaky problem abo dotaz abo tak neco kdo bi mi s tim poradil keby sem byl oddeleny od vas abo tak neco ved taky design abo takyto co si myslia ze zedlysecku mudrostsveta bi mi osobne asi moc neporadily ja sem studak automechanicinyaauta mne bavi a ked cujem neco nove neaku vec co sem este neslisel takse nato chci informovat a zistit si o tehle vecej co nejvice neh sem stalev obraze a ne zesi budem moct pisat iba s nem ocskusenimi clenmi 200SXforumu nic v zlom

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 11.09.2007, 10:01

Mně by se zmalouval návrh rozuma... prostě bych dal do každé sekce takovej pevnej topic kde by bylo na spami upozornění (ne tak jak je to třeba naTF s milionem keců a slohovejch prací) prostě stručně jedna věta dvě věty nějak normálně řečeno zákaz sraček... Pokud by to někdo nerespektoval dostane BAN který by mu omezil psaní např na ějaké množství příspěvků týdně... a to by dostal třeba na 3tejdny... pokud by po tom nedal pokoj tak by dostal BAN na stálo... A pokud by jej chtěl zrušit musel by založit v pokecu hlasování kde by mu zrušení banu museli odhlasovat členové fóra např že by potřeboval 20hlasů stálích členů...
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Uživatelský avatar
Vita.z31
user
Příspěvky: 870
Registrován: 18.11.2005, 20:40

Příspěvek od Vita.z31 » 11.09.2007, 10:06

To elviiis: To neni spatnej napad. Jen nejak doresit to hlasovani pro zruseni banu. Co je stalej clen, asi by se musela vytvorit nejaka nova skupina uzivatelu s vyssi pravomoci.

Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

Příspěvek od Gramec001 » 11.09.2007, 10:10

tohle nenispatnej napad ale kdyz nekdo bude psat o svim problemu kteri mana autea nezmestisa mu to dojednej dvoch vet bude ho ten BAN hnedka upozornvat to pak teprv bude hodne prispjevku......ja bych to riesil tak ze bych zavedel hlasovani kedsa nebude nekdo lubit abo tak vtedy mu dat napr ten BAN a potom to riesit vyhodenim abo takim niecim ne ze ked sa rozpise bo ked nekdo budem net cas tak si precita a ked nekdo ne tak ne

Uživatelský avatar
lobiik
user
Příspěvky: 147
Registrován: 28.07.2007, 17:02
Bydliště: Yorksha, United Kingdom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lobiik » 11.09.2007, 10:15

Nj, ale kolik 17tiletejch ma dvoukilo? Tusim akorat daydreamers...

A jinak, neskodilo by pouzivat carky a tecky mezi vetama...nic ve zlym
Cervena S14a Touring, lesteny svody, HKS GT Extension, HKS 3" downpipe,dekat, koncovka MagneX, Walbro, budiky Autometer CarbonFibre hribek ...270BHP / 330Nm.
Planovane upravy: Stage1 chip a ta vec co dela pffff:)
http://www.sxoc.com/site/rides/ride.php?Member_ID=7347 ...a mam volant na spatny strane :>

Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

Příspěvek od Gramec001 » 11.09.2007, 10:19

ne ne toneni moje dovjkilo ja si na nej zatim jenom setrim to je slikovo :roll: nam bylo vcera lito vyhodit gumi zadny kdyz tam bylo jeste tak 1mm dezenu :) tak sem tosundal ja jsem totiz jeho bracha

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 11.09.2007, 10:21

tady je kazdej dislektik nebo co? :shock:

slo by psat normalne s mezerama a pokud mozno taky trochu srozumitelne?

Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

Příspěvek od Gramec001 » 11.09.2007, 10:23

jo jo slo promin ale mne ososbne vynehava medzernik bo kdiz tu je na kompu slik tak do toho mlati jako kdyby to bylo boxovaci pytel takm i obcas vyneha

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 11.09.2007, 10:26

já už se v nějaké diskuzi vyjádřil.. a nepochodil..taky mě nebaví číst věci od věci..
je fakt,že každý se tu zamotá do nějaké diskuze,.. prostě se tomu předejít nedá,.ale souhlasím stím,že noví členové, si často neuvědomují, že píšou zbytečně.. Mě se líbí, jak navrh lorda Rozumika tak i návrh o dočasném omezení příspěvků.. přece nikdy nevznikne situace, že mu budou zbývat 3 příspěvky na řešení problému,..vždy když obstojí,tak se dá řekněme 100 příspěvků před limitem,toto omezení úplně zrušit a tím předejít problémů.. to jestli už má rozum a pochopení se dá vyčíst s prvních 100příspěvků.. (limit bych ale nastavil samozřejmě vyšší)

desinga bych už neřešil,myslím,že už pochopil,je zbytečné pořát psát, že už je tu funkce "HLEDAT" kterou bych zahrnul do upozornění a zvýraznil
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

Příspěvek od Gramec001 » 11.09.2007, 10:28

a ted spet k veci za baenri a podobny veci.......ja bych to udelal takze byse hlasovalo kde by menly vsichni clenove fora moznost povedat si svoj nazor na daneho ucastnika fora a podla toho b sa s nim jednalo napr jak tak vidim ez nemateradi designa aj ked ho nepoznam ale ze bysa hlasovalo ci ho vyhodit abo dat baner zrusit baner,aby tu byla aspon trochu demokrace

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 11.09.2007, 10:29

taky se přidám, dnes jsem koukal po pár modech fora ...

... možná by nebylo od věci udělat tady rating postů a ty s nizkym ratingem nechat automaticky mazat

... popř. přehodnotit sekce a do technicky zamerenejch sekci opravdu nepsat OT, zbytek do pokecu, kde by se to třeba po 14dnech mazalo ...

kdyby se někomu chtělo takovej mod najít a někde vyzkoušet, tak to jenom uvítám :)

Uživatelský avatar
milonovo
user
Příspěvky: 722
Registrován: 05.10.2004, 20:37
Bydliště: Kolín

Příspěvek od milonovo » 11.09.2007, 10:32

Já bych byl pro nějakej klubovej příspěvek.Normálně nejsem pro placení for,ale tady by to bylo možná řešení.Kdo by se chtěl podívat o čem to tady je,nemá problém.Informací o autě a rad pro kupující je tady taky myslím mraky,bez nutnosti něco psát.No a když usoudím že to budou rozumně vynaložený peníze,pak zaplatím rád.Mám dojem že Martin to do teďka táhne ze svýho takže by si nějakou kompenzaci zasloužil.

Osobně do pokecu vlezu,ale málokdy něco vůbec otevřu,protože už jsem si tak nějak zvyknul že tam jsou vesměs píčoviny.Kolikrát jsem už napsal příspěvek a před odesláním si ho přečtu,pokud mám čas a smažu ho,protože si řeknu že podobnejch je tady už pár,takže to nemá význam odesílat.

Momentálně nemám sice nějak moc času tady sedět a všichni víte jak mi jde práce na autě :) Skoro to vypadá že si připravuju pěknýho oldtimera a to ještě toho pěknýho možná vynechám a spokojím se s rychlým,ale tohle forum je rozhodně nej,který jsem kdy navšťevoval a rád bych aby takový zůstalo.
Jinak jsem pro co nejjednodušší řešení,otravovat moderátory nebo Martina pokaždý,když se budete chtít rozepsat je opruz pro ně,zbytečnej.Píšeš kraviny,napomenutí,pokračuješ BAN.Zároveň bych nerad aby se z toho stalo forum sucharů,ono není na škodu si sem tam rejpnout,nebo udělat srandu,ale to asi píšu zbytečně,protože ono to tady takhle ještě nedávno fungovalo i bez moderování,takže je to asi fakt jen o tom naznačit návštěvníkům,že na naší půdě se budou chovat podle našich pravidel a pokud ne nikomu tady chybět nebudou.

Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

Příspěvek od Gramec001 » 11.09.2007, 10:38

tohle ale vubec neni spatnej napad si myslim dotace ve fromne neakej malej financny castke neni spatny napad vzyd tolik lidi na temhle forume uz si zehnalo neco prodalo koupilo a tak takneco malo prispjet martinovy neni spatnynapad............ale kdyz tak hlasovat o castce

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 11.09.2007, 10:40

zkusim to jeste jednou....slo by spat tak aby se to dalo cist? dik...

mimochodem dobry ze o banu za zbytecny prispevky debatuje uplnej novacek na foru... :lol:

Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

Příspěvek od Gramec001 » 11.09.2007, 10:46

jo jo posnazim se .......ja vim zesem uplnej novacek na vasem foru a zrovna tak vim ze budem ment aj aj otazky ktere vam vsem se zdaji jak zbytecne ale tak proc ne nezapojim sa do debaty :lol: .....jo a ja to asi budu i dlouho bo si za rok k mojim 18 chci koupit neakyho pjeknyho nissanka keby se postestilo treba i 14 ale to ci sapodari je jenom ve daleke budoucnosti................a hlavne men bavi auta a tadyto je samej profik nekterich z fora poznam uz aj ososbne a tak se chci necemu priucit :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů