navrh systemu banu za zasirani fora kecama!

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Design » 11.09.2007, 18:10

A když seš u tech členskejch prispevku kčemu budou jen se ptam? Jak se to promitne pro ostatni lidi co to bude mit za + co lidi dostanou zato nebo jak si to představuješ?
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 11.09.2007, 18:14

Designe, myslis ze clenske prispevky jsou proto abys neco dostaval?
Uvedom si ze na tomhle foru maji a meli admini prace dost i bez hromady zbytecnych prispevku. Minimalne Raddy a Martin 534 poskytuji podporu vsem bez naroku na jakykoliv honorar. Pokud se prispevky sebehnou u nich tak se nebojim, ze nevymysli jak je smysluplne vyuzit, nehlede nato ze se o tom da na foru hlasovat, ale vubec nechapu proc se na to ptas zrovna ty....?

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Design » 11.09.2007, 18:19

Je mi jasny že maji kupu prace a ty jim chceš přidavat ješte dalši! A proč bych se nato nemohl ptat forum je odtoho aby se diskutovalo ne?A když budou přispevky tak je zaplatim protože je prome tohle forum velice užitečne a ješte ktomu když mam auto a když neco nebudu vedet tak se to tady dozvim a to me zajima!
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
jerrys13
user
Příspěvky: 702
Registrován: 06.07.2007, 16:13
Bydliště: Mělník

Příspěvek od jerrys13 » 11.09.2007, 19:17

nechci nijak zasahovat do tématu neb tu také nejsem nejdýl ale hodně sem se tady toho naučil a sám sem občas někde nějáký offtopic napsal

přesto si myslim že nejsem uplně spamer

sem pro členské příspěvky
ban určitě bodový hodnocení mi příjde jako asi nejlepší nápad

jenom bych vynechal hodnocení některých offtopic příspěvků např v sekci členové když si někdo dá nakej novej cajk na auto čeká hodnocení ostatních kde se často vyskytuje offtopic

např "mooc pěkný" nebo "kdes to sehnal"

tedy ban ano ale rozmyslet jestli je spravedlivej

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 11.09.2007, 20:09

preco sa riesia tieto veci v jednom prispevku co ma clenske spolocne s banom a nezmyselnymi prispevkami. Takze k clenskemu sa tu nevyjadrujem.

Inak asi najlepsie by bolo viac upozornovat admina a moderatorov na nezmyselne prispevky, (nevedel som ze sa to moze :))

Dalej ak funguje moznost pridania takeho modu ktory cez ktory je moznost hodnotit temy tak aj to by bola jedna z moznosti ako sa zbavovat zbytocnych tem. Zatial som nasiel iba hodnotenie userov. Ak najdem odskusam dohodnem sa s Martinom, ake moznosti by boli :)
Nissan 200SX S13 1990

Uživatelský avatar
milonovo
user
Příspěvky: 722
Registrován: 05.10.2004, 20:37
Bydliště: Kolín

Příspěvek od milonovo » 11.09.2007, 20:22

Podle mě ať se bude zavádět cokoli,mělo by to bejt co nejjednoduší.K rozlišování lidí,podle mejch zkušeností z hospody jde lidi dělit na normální a blbce,což se při registraci nepozná,nedá se to odvodit z věku,postavy či pohlaví.To hodnocení příspěvků není špatnej nápad,ale je to pakárna zase pro lidi kterejch se to vlastně netýká.Obava z toho že ten kdo jde pro jednu radu zaplatí jako ten kdo je tady častějc je taky podle mě lichá,odpovědi na většinu otázek tady dávno jsou a přečíst si je může každej,stejně jako kontakty na většinu lidí atd.

Lefa:Že by měli rozhodovat ty co tady na foru NĚCO ZNAMENAJ mi přijde úplně mimo mísu.Že jsou tu lidi který mají víc znalostí než jiný je fakt,ale nikdy jsem z jejich strany nepostřehl ani náznak toho,že by se tady hrálo na nějaký zasloužilý a meněcený členy.

Někdo tady psal že se tady spousta lidí objeví a zase zmizí,to je podle mě jádro pudla.Objeví se,začne dělat chytrýho zmizí a zbyde tady pár bezcenejch topiců.Mě to placení taky nepřijde úplně ideální(už jen proto,že se ještě nic nevybralo a někdo už řeší,kamže to půjde.To že doteďka to platí jeden člověk a x se jich o to stará je každýmu putna),jen mě napadlo že je to řešení.Kromě Geroxe :D Ten pokud se nepletu za možnost občas si rejpnout rád zaplatí :D
Naposledy upravil(a) milonovo dne 11.09.2007, 22:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
V-Eagle
user
Příspěvky: 390
Registrován: 27.09.2004, 15:28
Bydliště: Praha / Podebrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V-Eagle » 11.09.2007, 20:31

Ještě mě napadla možnost, jak se zbavovat zbytečných a nesmyslných postů. U každýho by mohlo být jakýsi "hlasování". Pokud by určitý počet členů fóra označil konkrétní post za bullshit, smazal by se automaticky nebo by se poslal návrh moderátorovi na zvážení výmazu. Ale nevím, jak moc je to technicky reálný. :?

PS: Některý hlášky bych mazal rovnou /nebo třeba po týdnu, až by si je každý přečetl a udělal si aspoň o "jednoduchosti" autora svůj obrázek/, ale to by bylo asi moc despotický :lol:

PPS: Rozhodovat o systému vedení fóra by měli všichni. Fórum je tu pro lidi, ne jen pro matadory nebo štamgasty :-)
Naposledy upravil(a) V-Eagle dne 11.09.2007, 20:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lenulka
user
Příspěvky: 56
Registrován: 14.02.2007, 14:56
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenulka » 11.09.2007, 20:34

u nas na Toyota foru sk se to resi tak ze kazdy kdo si zalozi tema je jeho moderatorem, tzn. maze prispevky, ktere mu prijdou offtopic, nemistne, vulgarni, apod. myslim ze tam mame docela "uklizeno" nevim jestli ban vyresi offtopic, vyhozeny clen se muze kdykoliv zase zaregistrovat a delat to znovu...
...:::Toyota Celica 2.0GTi 16V 89' 115kW:::...
...:::Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 89' 150kW :::...
...:::Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 88' 136kW :::...
...:::NMT Engineering:::...

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 11.09.2007, 20:39

suhlas Lenulka.. na tom fore je to dost prisne, proste mazu vsetko co je off topic pripadne ja cele temy ak uz boli rozoberane a prispevatelia su upozornovani o zmazani cez SZ a aby pouzili VYHLADAVANIE :)
Nissan 200SX S13 1990

Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

Příspěvek od Gramec001 » 11.09.2007, 20:45

prominte e vam do vaseho rozhovoru opjet skacu vim ze sem tady novi a nemam este ridicak a tak ale zas hodit vsetkych ze nemas 18 nemas ridicak nemas skusenosti chod prec,je tez blbost podla mna ja studujem automechanicinu mam 17 a sem v 3 rocniku sice moc jedit neumim a tudis sem v tom neskuseny ale zas ucim sa na praxi ze slikem stale sem v motoroch vlezeny a tak mne zajima co jak nac mne je osobne jedno ze nekdo ma koberecky 200SX abo ze ten ma taky enco chromove to mne je fuk jaradsi motor podvozek a vsechno kolem a takovech lidi jak napr ja co se o to zajimaj tu bud uz sua ked ne tak casom budu a takto ich dat nekam ze junior ved to je jakoeby ste povedaly me sme machrovia a vi nic to je nefer :cry:

Uživatelský avatar
Lefa
user
Příspěvky: 1614
Registrován: 22.02.2007, 15:21
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lefa » 11.09.2007, 20:46

tamo píše:suhlas Lenulka.. na tom fore je to dost prisne, proste mazu vsetko co je off topic pripadne ja cele temy ak uz boli rozoberane a prispevatelia su upozornovani o zmazani cez SZ a aby pouzili VYHLADAVANIE :)
taky souhlasim.. kdyz uz si nekdo zalozi tema tak at si v tom dela poradek sam.. aspon nebude vsechna prace jen na par lidech..
modrá S13, 89´
GO motoru by kentoya
komplet nerez vyfuk, podvozek Tein Basic, Apexi Power Intake Kit, FMIC, Bov HKS black, Walbro, rozpěry chrom (přední a zadní), Stage1, 18", bodykit, VLSD s14, přední brzdy s14, jednodilnej kardan, silentbloky motoru a převodovky Nismo, tention rods Megan Racing, volant + nába MOMO, řadička Nismo
Daily car: Nismo Almera 1.4

alu 18" 4x114.3 - na prodej forum/viewtopic.php?f=147&t=18622

Uživatelský avatar
Lenulka
user
Příspěvky: 56
Registrován: 14.02.2007, 14:56
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenulka » 11.09.2007, 20:52

myslim ze pro par lidi co se tu o to staraji je tu prace az az, navic tu nemuzou byt cele dny a kdyz prijdou tak si chteji precist co je noveho a ne hlidat jestli si nekdo uprdl spravne a nebo spatne, takze by jim to hodne pomohlo
...:::Toyota Celica 2.0GTi 16V 89' 115kW:::...
...:::Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 89' 150kW :::...
...:::Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 88' 136kW :::...
...:::NMT Engineering:::...

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 11.09.2007, 20:53

momentalne sa o to staraju iba moderatori a admini... taky system mali ale kazdy si tam robil co chcel a neni to dobre riesenie
Nissan 200SX S13 1990

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Design » 11.09.2007, 20:57

Lenulka píše:myslim ze pro par lidi co se tu o to staraji je tu prace az az, navic tu nemuzou byt cele dny a kdyz prijdou tak si chteji precist co je noveho a ne hlidat jestli si nekdo uprdl spravne a nebo spatne, takze by jim to hodne pomohlo
Presne stimhle souhlasim sice je tenhle topic kvuli mne ale co mam delat mam se ztoho podelat?Jsem tady novej a nejsem zabehlej ve vašem stylu tak si musim zvikat a zvikam si pomalu.
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 11.09.2007, 21:02

Gramec001 píše: tak mne zajima co jak nac mne je osobne jedno ze nekdo ma koberecky 200SX abo ze ten ma taky enco chromove to mne je fuk jaradsi motor podvozek a vsechno kolem a takovech lidi jak
Ak si si nahodou nevsimol tak toto je 200SX forum - klub vlastnikov 200SX auticiek a nas taketo veci zaujimaju. Ak sa chces ucit tak ticho sed a citaj, citaj stare prispevky a naucis sa a nie sa furt dokola pytat to iste. Ak nie tak si skus najst ine forum kde sa rozoberaju vseobecne temy o motoroch a podvozkoch.. atd. Tu sa riesi stale iba 200sx a jej bratia a sestry 8)
Nissan 200SX S13 1990

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 77 hostů