Je 200sx spravna volba? :)

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Lee
Member
Příspěvky: 11
Registrován: 05.08.2012, 01:04

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Lee » 08.08.2012, 23:44

A to sa da zistit ako?

Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Grassell » 09.08.2012, 07:43

jagy píše:
Grassell píše:Huste tady, moje doporuceni nekupuj ani jedno nemas tolik prachu ani na provoz a udrzbu a nakonec se ani nesvezes.
Rada
Mas cerstvej ridicak tak porid predohrab a treba Hondu civic nebo CRX spolehlive - jezdis - CRX jak motokara - mas pocit ze to jede a budes spokojenej.
MX5 je hnus max na ruzovo pro nejakou kundu :lol:
Nechapu, jak nekdo muze doporucit CRX nebo Civic. :lol: Vylitane a predrazene mrchy. Kritizovat MX5 protoze ho neznam a nejezdil jsem v nem je pro tohle forum opravdu typicke. :lol: MX5 je prava motokara, kdezto CRX je auto, ktere proti ni podvozkove absolutne nefunguje. :albino:

Zakladateli tematu dopocucim, at se radsi porozhlidne na jine forum (napr. JDM), kde dostane lepsich odpovedi nez od zahledenych Nissanistu (kterych 90% nejezdi).
Skoda ze tady nejde dat neco jako (Ignorovat) CRX nebo CIVIC vylitana mrcha proti 200sx ktere muze byt jeste starsi a CIVIC ze stejneho roku ne li mladsi nez MX5.
CHodis jsem jen prudit ???

Mne slo jen o to ze stema autama
1 Ma cerstvej ridicak tak jse neroseka pri prvni vode na ceste
2 Podle toho koliík ma financi na auto, bude driv jezdit z necim jinym i treba z MXhnus nez 200sx
3 Auto za 50??? a kdy asi vyjede? a kolik dotoho narve v pomeru co jsi auto uzije.
Pro mne zeptej se lidi co jim to aspon trochu jede zakolik v tom jsou a hlavne kolik najezdi od zavady k zavade.
Ja to vydim uz trochu jinak pokud chces prodelat i gate kup 200sx to auto pro mne je proste zaklete.

Jednoduche zeptej se Mary nebo Driftinga jestli by do toho jeste sli. I klidne ostatnich co maji auto opravdu v pohode.
Mam za to ze i Peca je z nazorem uz jinde a co dotoho taky urcite nacpal.

A ti co proste to auto chteji tak se nejdrive vysipali do 4 valce a nakonec tam nacpou radsi 6 valec a to jen proto ze ve zbytku aute uz maji tolik ze jse jim neviplati jit do neceho jineho kde by museli stejne nacpat spoustu penez tak radsi jdou cestou svapu.
Vsadim se ze kazdy kdo opravdu dal autu vse co potrebuje se dostal na castku kdy za ty penize uz mohl jezdit uplne v necem jinem.

Jagy: az ty budes sedet aspon v pulce aut co ja tak pak pouzij ( Kritizovat MX5 protoze ho neznam a nejezdil jsem v nem je pro tohle forum opravdu typicke.)
MX5 je prava motokara, kdezto CRX je auto, ktere proti ni podvozkove absolutne nefunguje.
A proto je pouzivaji na vrchy a rally pac jsou padli na hlavu nenechali jsi od tebe poradit :lol:

Uživatelský avatar
jetoboy
user
Příspěvky: 699
Registrován: 18.08.2008, 18:43

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od jetoboy » 09.08.2012, 08:29

plnej souhlas s tim co napsal Grassell :wink: ,jako kdyby mi mluvil z duše.Jen dám příklad za sebe,kámoši co tu maj crx,jezdí pořád,nonstop,jaro,leto,podzim,zima a já červenec,srpen září a to nemluvim o věcech ktery na tom potřebuju udělat a doladit,dokoupit a mám v tom taky nemálo peněz!
200sx S13 r.90 modrá metal

SR20DET.......

, GT2560 + opletené hadice,nerez elbow, nová Lambda Bosch, komplet 3˝ vejfuk+koncák vlastní návrh, dural řemenice,filtr Green, bow kopie Blitz, OCT,MBC bidrin, tvrdé silenbloky motoru,driftworks silenblok převodovky, jednodílnej kardan, VLSD, Koni tlumiče + H&R pružiny, megan racing tension rods, komplet repas náprav modrý komaxit + stabiky v červené,vše polyurethan, kola 18´ chrom, rozpěry přední a zadní, budíky VDO teplota + tlak oleje, BSR tlak turba,volant GP,sedačka OMP TRS+ FIA,sparco 4bod, G-tech pro94

Daily car: Toyota Avensis T25

Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Grassell » 09.08.2012, 08:56

Jo jeste Jagy nikde jsem ve clenech nenasel co vlastnis a co vlastne dovedes??? Krome rozdavani rozumu.
Se pochlub at jsi treba vylepsim nazor na tebe.

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od mara_m » 09.08.2012, 09:11

jsou tu dva lidi nebudu jmenovat co jen kecaj a serou se do ostatnich ale sami tu nic nemaj kazdej asi vi kdo

jinak nevim co ma jagy proti honde delam kamosovy servis na jedne honde uz par let vse co je potreba na ni delam a co na podvozek sem skorem nesahal nebylo treba motor jezdil bez filtru po 2 letech stale stejne tlaky cca 20 000km navic on jezdil stale kdezto ja ne a kdysi sem jel proti honde 1,6 mela 160ps ja mel v s13 turbo z rb26 foukal jsem 0,8 baru a tu hondu sem nemohl predject neslo to drzel sem se ji zaprdeli ale nemelo to auto na to byl to civic 6gen
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od mara_m » 09.08.2012, 09:18

jinak za 2 mesice tu budu mit jedno ex jagyho auto s dokonalim sr ktere nikdy neklekne (ps to srko mlati jak kamenicek ) a kastle je taky top kastle patri mezi top schnilosti co sem tu kdy mel tet je na 2 miste schnilosti co sem kdy delal :mrgreen: :mrgreen:
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Grassell » 09.08.2012, 09:31

Tak uz nic ani nedavej, nazor nezmenim a akorat bys zabiral misto :lol:
Ps: doufam ze uz nejakeho admina napadne s tim neco udelat, hlaska (pro tohle forum opravdu typicke. :lol:)
tak at jsem neleze. Kdo je pro!!! :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
al47-Gti
user
Příspěvky: 443
Registrován: 11.11.2010, 15:49
Bydliště: Bělotín
Kontaktovat uživatele:

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od al47-Gti » 09.08.2012, 09:35

mara_m píše:jsou tu dva lidi nebudu jmenovat co jen kecaj a serou se do ostatnich ale sami tu nic nemaj kazdej asi vi kdo

jinak nevim co ma jagy proti honde delam kamosovy servis na jedne honde uz par let vse co je potreba na ni delam a co na podvozek sem skorem nesahal nebylo treba motor jezdil bez filtru po 2 letech stale stejne tlaky cca 20 000km navic on jezdil stale kdezto ja ne a kdysi sem jel proti honde 1,6 mela 160ps ja mel v s13 turbo z rb26 foukal jsem 0,8 baru a tu hondu sem nemohl predject neslo to drzel sem se ji zaprdeli ale nemelo to auto na to byl to civic 6gen

sorry ale na tohle musim reagovat, mam stage 2 pro mnoho lidi udajne nefunkční chip ale s tou hondou 1,6 Vti nemam problem
Nissan 200sx s13 stage2 sold
nissan 300zx Z31 2sic sold
nissan 300zx z31 2x2 turbo, vacky jim wolf technology stage 2, nistune, 1bar.... atd

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od jagy » 09.08.2012, 09:39

CRX vrchy a rally? Na vrchach mozna ano, ale zadne velke vysledky to neudelalo. Rally vubec. Nejake Saxo/P106 tyhle Hondy bez problemu smaze z povrchu. :)
Civic je na tom lip, ale porad je to stejna pisnicka... drahe, vylitane a vetsinou i bourane kousky. Nissana postavim za 1/3 cenu a bude rychlejsi.
Porad dava mnohem vetsi smysl MX5, nez Civic/CRX. Ale aspon jsem v tech autech jel a vim jak (ne)fungujou.

Co jsem dokazal? Nevim co bych mel dokazovat, je to muj konicek, ne prace. Ale mel jsem par Nissanu, ktere fungovaly slusne, posledni byl skoro seriovy Sunny GTi (1.misto vrchy, skalpy - evo, sti, z4m, m3, cliosport, rx8, rx7, civic typer, integra typer, s2000,...). Ted stavim pomalu Primeru, ktera ma jeste vetsi potencial. A pokud si videl nejake upraveny atmo SRkovy Nissan, pravdepodobne mam v nem prsty, napr. cca 10 swapu SR20VE. Neni to nic svetoborneho, ale aspon to funguje a ma to vysledky.

http://www.nissanclub.cz/graphics/msgbo ... /brno4.jpg
http://www.nissanclub.cz/graphics/msgbo ... /brno5.jpg
http://www.nissanclub.cz/graphics/msgbo ... /myto1.jpg
http://www.nissanclub.cz/graphics/msgbo ... myto19.jpg

V clenech moje auto neuvidis, nebudu na SX forum cpat do clenu predokolku, vim jak to tady lidi vitaji, ze nekdo jezdi. :lol:

Mara: Tu Primeru 4x4 jsem uz tak zubozenou koupil, tak nepis blbosti. Jezdil jsem s ni jednu zimu (pul roku).

A proti Hondam nemam nic, jen jsou drahe a neodpovida to tomu, co umi. Protoze jsou lepsi auta za min penez.

A tem, co rikaji, ze prudim, tak jen chci chudakovi usetrit penize at nekoupi hromadu srotu za 50tis. At uz to bude SX nebo CRX.
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Grassell » 09.08.2012, 10:01

Tak zaprve tvrdils ze MX5 ma lepsi podvozek nez Hondy to byla ta reakce z vrchy, pokud jsi mene chapavi.
A jestli mne mnelo presvedcit to Sunny tak opravdu nevim v cem??? tohle ti udelam za den, a jako bonus ti dam tu kravskou baterku dozadu a zrovna u atmo ti vznikne aspon prostor pro box na filtr a nebudes vozit takovou vahu na cumaku ale to urcite vis vid. Jo a kudy mas k filtru privedenej vzduch???

To jsi zajel lepsi cas nez EVO atd. při ofiko zavodech ??? To jsi jim sundal pneusky z kol ne

Sorac pro ostatni: umis HOVNO i v tech zakladech a jen tady poucujes ostatni !

Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od SilverFox » 09.08.2012, 10:09

Nechci si fandit, ale ten druhej budu asi já. :D Já nic nemám a nic neumím, ale sem spokojenej. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od jagy » 09.08.2012, 10:16

Samozrejme ze ma MX5 lepsi podvozek. Nebo ma CRX lepsi? To snad ne. :lol: To uz je silna komedie v tvem podani.

Privadet vzduch pro filtr neni potreba, to mame i zmerenou teplotu (rozdil 2°C seriovy airbox a tohle). Baterku jsem do kufru nechtel, protoze tam pak sla motorkova a nechtel jsem zasahovat do puvodni kabelaze. Ale diky za cenne rady. :lol:

EVO X nebyl zavod, ale jizdy verejnosti na okruhu. Nevim, cemu se divis, to auto ma cca 1600kg. Narozdil od tebe jsem neco odjezdil a zazil, takze si nevymyslim pribehy. Vy zijete na foru a stavite nesmyslne auta, ktere nikdy jezdit nebudou. Proto mi staci FWD za par penez a jezdit. Vy jezdite jen ve svych snech. Az budete nekdy na okruhu, tak si povime komu auto funguje...

Nikoho nepoucuju, rika se tomu cenna rada. Aneb mam 50tis. kc a sx-kari mu doporucuji S13 a ZX nebo Hondu. Respekt :lol:
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

wheety
user
Příspěvky: 288
Registrován: 27.05.2012, 18:32
Bydliště: Praha

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od wheety » 09.08.2012, 10:34

Nevím jak ostatní sice se do toho cpou peníze ale na yt že to je 20 let staré tak si myslím že to auto má pořád něco do sebe na silncici skoro nejsou ... A na ty léta pěknej interiér a i když moje přítelkyně řekla že se ji stim jezdí lépe než s audi a3 a to mého nissana nesnáší :D nevím mx-5 mi přijde tak pro holku .... A crx je střela ale nechtěl bych Ho ňekam poslat ...to je k.o.....hlavně jsou vylitane spíš. Bejt tebou se někam dojdu podívat kdo to prodává a pak bych si vzal co ti padne do oka ... Já se taky rozhodoval mezi Eclipsem a 200sx

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Kentoya » 09.08.2012, 10:48

já už několik let říkám, že by se jagy měl přihlásit na všechna fora v republice, od smartů až po chevrolety, hlavně na koncerny a pod 5ti nickama a všem cpát nissana v předokolce a počítám že největší obdiv sklidí na veteránech a formulích

já už jen čekám, kdy začne radit a oponovat adnerovi, to je to poslední co mi u něj chybí, vše ostatní už dokázal

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Woyta » 09.08.2012, 10:49

Co vim tak CRX ma dost lehkej zadek a kdyz zareznou zadni trmeny tak to konci vyletem do prirody. A seznat zdravou a nezasazenou rukou tunera bude taky problem. Co vim tak tady na foru daval dohromady nejakou Kapid.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 84 hostů