Veřejná výzva pro nismo.gtst

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Shade
user
Příspěvky: 43
Registrován: 07.05.2006, 20:17
Bydliště: Praha-Chodov
Kontaktovat uživatele:

Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Shade » 06.08.2011, 06:12

19.5.jsem si u něj objednal Sendvič, adapter pod olejový filtr.
Ještě tentýž den jsem ho zaplatil.

a dostal jsem odpověď:

ok objednavam, pocitej mezi 10-14dni

Kvůli pracovní vytíženosti jsem se až 20.6. dotazoval kde je sendvič.

O dva dny později jsem dostal odpověd že zůstal na celnici.

o další dva dny později že objedná další a ten mi pošle.

29.6.
cau, uz je na ceste od vcerejska, vetsinou ej to 5pracovnich dni, tet je tam ten svatek, tak hned po nem to tu bude, fakt mne to mrzi, dik ze jeste vydrzis

7.7. (stále nic)
odpovídám:
Sendvič dnes stále nedorazil. Pokud nepřijde ani zítra tak objednávku ruším a budu chtít zpět své peníze. Už mě nezajímají žádný pohádky!

odpověď:
sorry ale to nejsou pohadky, zitra jedu do Prahy na celnici, pokud tam stale bude s ostatnim, tak ho necham proclit osobne a vyzvednu, pokud ho jiz odeslali, tak ho posta posle na mou adresu, o pohadky se nejedna, ja mnel zbozi v terminu, to ze na celnici mam nyni vsechno v prumeru pomalu 2mesice neni moje chyba... je to skoda, ale sry zadny pohadky na nikoho nedelam a zbozi objednavam a kazdemu pradavam za cenu co nikdo skoro nesezene, a at uz bys ho koupil jinde, na clo si stejne pockas u kazdeho...pokud nema v cr skladem, coz pochybuji ze dostanes za cenu jakou jsi mnel...

7.7.
Rušim objednávku z důvodu nedodržení ani jednoho z udaných termínů a prosím navrácení peněz.
Díl už mám objednaný a budu ho mít v ruce zítra. Byla to jen má hloupost, že jsem to neutnul po prvních průtazích

odp:
sorry ja zadny termin na doruceni nemam, nejsem zadnej slovak ze si neco vymyslim atd., ja zbozi objednal, v cr bylo jeste driv nez sem predpokladal, to ze celnici neco zabavi, neni moje vina, co jim mam na to rict, kdyz tam volas trikrat dene, mailujes a stejne nic, ja sem zadnou podminku neporusila a tet bych s tim mnel delat co? mam si to dat k dalsim vecem co si kazdy navymysli a pak nevezme? v obchode si neco objednas ze zahranici kartou a taky cekas, pochybuji ze budes mnet sendvic zitra, pokud nedas horentni sumu nekde v cr v shopu...kazdymu tu prodavam dily za prd a pak co? za to co ja nemuzu tak si neodeberes co jsi si objednal? mne je jedno, nechces, nechces, ale to ti max vratim sumu co jsem si nahodil navic, coz je 150kc!!!! protoze nebudu mnet doma vec, ktera je mi na nic!!! takze jak mne to dojde, odesilam tobe a konec!!!a pokud ti to ani trochu nedochazi, tak si zavolej sam na celnici a optej se proc proclivaj dva mesice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kdybych vedel ze jsi tak ferovej, tak se na ten kardan vyseru, protoze jsem ho nakonec jeste doplacel a jen ze jsem ti ho slibyl za tu cenu, tak sem to tak nechal, dik moc!!!!!!!

má odpověď
Sendvič opravdu mít budu a za stejnou cenu jako jsi mi dal ty. Když napíšeš že to tu bude za 10-14dní tak to beru jako závazek z tvé strany a věřím tomu že si to opravdu umíš spočítat. Byl jsem schovívavý celkem dost, než jsem to začal urgovat.

Jakou cenu za kardan jsi nasadil, takovou jsem zaplatil. Nijak jsem se tě nestažil stáhnout, tak mě neviň z toho že si to neumíš spočítat. Kardany z manuálu jsou velice vzácné a ikdyž tenhle nebyl zrovna v dobrym stavu, byl jsem za něj rád.

nismo:
zkratka jak prijde, nebo ho vyzvednu, dam vedet, je to uplne stejne jak u kazdeho prodejce, tohle nikdo neovlivni a pokud si myslis ze ano, tak fakt uz nevim...za vec kterou nemuzu...to mne pripomina slovaky kteri si vezmou zbozi a za dva mesice ho vraci, ze ho nechteji...bez logiky

já:
jak to dopadlo? Když nejsi ochotný mi vrátit peníze tak mi aspon pošli ten sendvič. Já už jsem dnes auto rozhýbal, tak ho nepotřebuji, ale chci mít aspoň něco

n.g:
dopadlo to tak, ze ho predali ceske poste, ceska posta na ruzyni zase nechtela vydat balik k osobnimu prevzeti, takze musim pockat jak mne prijde na adresu, nebo ti poslu ty penize, uvidim pondeli utery, zda to dojde, napis ty, ja za to proste nemuzu a je mne to lito, zdur

po Tomto jsem odeslal číslo účtu a zase čekal.

21.7. jsem stále neměl ani peníze ani sendvič

n.g:
promin, penize jsem odeslal pres firemni ucet, strzeny jiz jsou, ale asi se ceka az po platbe faktur, aby tam na ucte bylo dost penez...nejde to z meho soukromeho uctu, ja veskere dily beru na firmu, ale ucetni vse vyridila

1.8 jsem se znovu připoměl a napsal že stále nemám ani jedno.


peníze nejsou do dnešního dne na účtě a proto jsem udělal tuto výzvu. Pokud mi v krátké době budou připsány peníze na účet, rád toto smažu protože do objednání sendviče jsem byl s jeho službami spokojen. Tohle naprosto neprofesionální a amaterské jednání mě zklamalo

V opačném případě to tu žůstane jako výstraha ostatním

PS:

sendvič jsem měl o dva dny po objednávce od Petra Samka (STIEVOGTR) a za téměř 2/3 této ceny
řídit moc neumím, ale když zaprší přidám

kadli
Member
Příspěvky: 18
Registrován: 05.05.2011, 18:55

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od kadli » 06.08.2011, 08:17

Mám stejný problém. Odeslal jsem prachy za svody a nemam taky ani jedno!!!! je to tak 3 měsíce. Termín dodání mi sliboval taky tak 10-14 dní od zaplacení!!!!

Uživatelský avatar
al47-Gti
user
Příspěvky: 443
Registrován: 11.11.2010, 15:49
Bydliště: Bělotín
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od al47-Gti » 06.08.2011, 09:47

kadli píše:Mám stejný problém. Odeslal jsem prachy za svody a nemam taky ani jedno!!!! je to tak 3 měsíce. Termín dodání mi sliboval taky tak 10-14 dní od zaplacení!!!!
měl jsem to same ale vše vysvetlil a pumpu mam doma, tušim že to tu aj nekde psal a omlouval se
Nissan 200sx s13 stage2 sold
nissan 300zx Z31 2sic sold
nissan 300zx z31 2x2 turbo, vacky jim wolf technology stage 2, nistune, 1bar.... atd

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od MYSAK » 06.08.2011, 10:27

Taky mam u nisma par veci ale kdo objednava mimo EU vi jak ty ku*vy celnicky brzdej od odby co se snizily bezcelni limity :evil:

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Fizzbiker » 06.08.2011, 11:16

nojo je to hrozné shání vám díly za par korun a ješte si dovolí že mu to zbachnou na celnici, ja tam mam teď věci ktere stoji minimálně desetinásobek toho co tu píšete vy, a určitě to bude rychlejší když mu budu každou chvíli psát jestli už to má doma.

trochu se proberte, určitě to zdržuje schválně aby na něj byli lidi nasraní že? a neni nic lepšího než vracet peníze za neco co už je koupené a na cestě...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od mara_m » 06.08.2011, 12:08

kluci vydrzte mam u nej taky dily ale nismo za to nemuze dalibora znam moc dobre a ma problemy s celnikama zdrzujou to a jinak kdyby jste cetly tak to tu psal ma to aj v podpise !!!!!!!!!!!!!!
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Fizzbiker » 06.08.2011, 13:02

:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od blázen » 06.08.2011, 13:07

bral jsem od něj věci a nebyly malý ani lehký..převodovka R33,chladič.. a vždy to dodal. kupříkladu když sem si koupil wiseco písty u apexu tak sem na ně čekal 5 měsíců :) z ciziny to nejde někdy hned
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
pater
user
Příspěvky: 132
Registrován: 01.07.2009, 17:34
Bydliště: Povazska Bystrica

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od pater » 06.08.2011, 13:49

Bral som od nisma Hks filter a vsetko ok . Dodany na slovensko bez problemov .

Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Xcriss » 06.08.2011, 14:28

Doporucuju vam resit si to pres celnici sami :) At vite co je ceska posta za kokoty...
chudak nismo
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od mara_m » 06.08.2011, 16:58

od dalibora mam 70% dilu na mim aute a beru od nej aj na druhej projek a brat budu at si kazdej pise co si pise ja ho znam osobne a vim jakej je proste on za to nemuze a kdyz to ti kokoti celnici zdrzujou tak co ma delat ? vyplatit vas vsechny si myslite ze ma xxx desitek tisic na prdeli nebo ze bude zrat travu jako ja nevim co chcete on na to nesere nesnazi se vas ojebat ale snazil se vam schanet dily za dobrej peniz a co jako ze to lezi x mesicu na celnici az by stim celnici neco delaly tak co ma asi podle vas delat ??????
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Trinom » 06.08.2011, 17:43

Přesně tak, pokud se jedná o větší věci (respektive dražší), doporučuju si připlatit za UPS, DHL, nebo jak se všechny ty spediční firmy jmenujou. Česká pošta a hlavně lidi na poště 120 jsou banda neschopných trotlů a to, že člověk na balík čeká dva - tři měsíce je, bohužel, normální.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Woyta » 06.08.2011, 18:34

Docela se hodi tahle hlaska:
http://www.youtube.com/watch?v=0X_xmuyvTWU


Na aute od nej mam dily asi za 10k.
Objednano mam ted asi za 30k.
Je pravda ze by se mi nektere uz docela dost hodily.
Jedina moznost je asi vzit klikovku a jet do prahy trosku jim domluvit.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Trinom » 06.08.2011, 21:15

Lepší, než klikovka, tak radši hodně benzínu a dynamit. A když už ta, tak aspoň nějaká ze V8.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od nismo.gtst » 06.08.2011, 23:49

Shade píše:
PS:

sendvič jsem měl o dva dny po objednávce od Petra Samka (STIEVOGTR) a za téměř 2/3 této ceny
co dodat, proc jsi si to nekoupil u nej rovnou...

vsem se omlouvam, ale opravdu za to urcite muzu ja...vec se ma takto, v pondeli jedu vyzvedavat neco malo co je nalezene, hned rozesilam, smutnejsi vec je ze ze tri palet se dve skoro cele ztratili, resim pojistku ktera na ne byla vystavena, protoze bez ni se nedaji palety prepravovat, smutne je ze pojistka je na 20tis a kazda paleta byla na cca 37-40tis kc, takze postupne objednavam dily znova, ale nevim ktere zatim objednat, protoze vse neni proclene a nevim co mne dom jeste prijde...tak nechci neco objednat dvakrat...

tim vypliva ze prvne preobjednam ty co nejdele cekaji, opravdu se vsem omlouvam, ale tohle sem vazne nechystal a nerad sam sebe pripravim o bezmala 40tis kc...ale jak se tak koukam tak za dobrotu na zebrotu, kazdemu delam ceny pod urovni dostupnosti v CR a i pres problemy ktere jsem nezamyslel se to na mne obrati ve spatne!!!
sorry Shade, tvoje cena na sendvic je vyjimka!!!malo kdo se tu najde ze by rekl ze neco koupi levneji nez mu muzu dodat!

Jinak extra tobe sem dnes jeste pred tim nez sem precetl tohle tema psal SZ ze te odskodnim. A je hezke ze tu napises tohle krasne tema a ani mne neinformujes a nechas mne tu kamenovat a co si stim ziskal? mam to poslat na schecker? at si to prectou? urcite se to tim vyresi rychleji!!!

Vsem jinak diky za trpelivost a podporu, nebojte, na vsechny postupne dojde, neni to pro mne zrovna tet moc lehke, kdyz sem nnel vetsinu penez ve zbozi, ktere je nekde v pr... a zbytek ve Vasich dilech a tet postupne financovat vse znova, pojistka z palet neni take proplacena okamzite, takze se snazim vse resit co nejrychleji...
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 123 hostů