"Design" a jeho nespolehlivost

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

"Design" a jeho nespolehlivost

Příspěvek od 935Baby » 13.09.2011, 12:33

Sice to sem nepatří, ale at víte s kým máte tu čest kdyby jste od něj náhodou chtěli služby s finančním poradenstvím :blackeye:

Naše komunikace přes PM:
935Baby píše:7.9.2011 Jestli jsi si nevšiml, tak už dávno bylo 2.9. Tohle je naposledy co ti píšu, pak očekávej na foru nějakou veřejnou lichotku. A na omluvy typu, že toho máš hodně ti seru, každej toho máme hodně, já taky a teď kvůli tobě teď ztrácím svůj čas psaním vzkazu. Sbohem!

Design 27.8.2011
Design píše:Ahoj prosimte strašne se omlouvam ale zapomel sem ti odepsat mam toho fakt hodne.Penize ti pošlu pristi tyden.Diky za pochopeni.
935Baby píše:27.8.2011 Čekám na odpověď ! Jestli nejsi doma tak napiš nejsem doma (mrknu se později), ale nemám rád když někdo dělá mrtvýho brouka! Nebo prostě napiš, že jsi mi zapomněl zaplatit...Peníze chci mít na účtě do 2.9.2011 !!!

„935Baby“ 24.8.2011 Přišel ti už balíček? Pokud ano kdy mi pošleš peníze?

„935Baby“Ahoj,

moc se omlouvám, že to posílám až teď. Za účelem snížení ceny poštovného po ČR bych preferoval, když mi pošleš peníze na účet.

Zboží:
- věšák výfuku dlouhý 1x
- věšák výfuku krátký 2x

Cena je: 675Kč
(v ceně je započten procentuelní podíl poštovného z UK + poštovné po ČR)

Pošlu to zítra obchodním balíkem. Dodání do druhého dne.
Číslo mého účtu vedeného u Komerční banky je:
XXX/0100
Napiš prosím k platbě komentář s tvým nickem z 200SX fora.
Na ty peníze už seru ty nervy mi to nestojí a teď už je pod mojí úroveň dál se doprošovat mých peněz. Další zkušenost, že se dnes nikomu nedá věřit!!! Nikdy už nikomu neobjednám zboží předem bez peněz na účtě.

PS: číslo účtu ve zprávě samozřejmě bylo ale nechci ho takhle veřejně prezentovat tak jsem ho zeditoval...
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 171 hostů