havarijní pojištění..

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od adner » 16.02.2012, 01:58

lidi si zaplatili dost, pojištovny mají vysoké zisky a pojistné podvody jsou jen nepatrná daň ...problém je v tom, že všechny patří finančním korporacím a ty zajímá jen zisk a rozhodně ne pomoc bližnímu...jenže prachy dnes ubývají všude, akcionáři řvou a ředitel se správní radou si nemůže vyplatit odměny v obvyklé výši...proto vezmou na hůl hloupého čecháčka, jelikož velmi dobře znají jeho nízké finanční a právním povědomí...
..jinak Františku, docela jsi mne překvapil, jak dalece občansky se angažuješ...a dělá mi to radost, protože to dokazuje, že se začínají ledy hýbat a změna je na dohled...uvidíme, jestli k lepšímu :lol: nedej se..

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od Fizzbiker » 16.02.2012, 09:48

souhlasim s frantou hlavne v tom ze pokud je neco povinné tak to ma byt tak aby z toho zisky (pokud jsou a že jsou) dostával stát a pokud treba až pojedu z brna do olomouce a nevyrazí mi ta dalnice všechny plomby ze zubů vubec mi nebude vadit ze sem zaplatil nejake povinne ruceni takhle platím a je mi jasne že když mi nejaky blbec plácne do birda a rozbije mi svetlo že to napíšou na totálku...

jinak je logické že pokud se jedna o finanční korporaci pujde ji především o zisk bohužel sousloví "etický kodex" se v techto vrstvách příliš (respektive vůbec) nenosí a me osobne fakt vadí když mě někdo ojebává (kromě mladé a par kamaradek u kterych se to vyžaduje).

s tím občanským sdružením je to dobrý nápad, já takové ambice nemám ale pokud bych treba mohl být nějak nápomocný klidne me kontaktuj.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od blázen » 16.02.2012, 10:50

fizzy stát nemá zisk z ničeho, kapitalisti prodali co mohlo a co jim zbylo nikdo nechce ,protože z toho nejde udělat funkční výdělečný busines. Tady by se mohla psát kniha,jak pár stovek vysokoškolsky vzdělaných debilů zplundrovalo za pár let celou zemi. Od Klause po posledního sociálního demokrata by měli všichni viset na jednom stromu. A pěkně vysoko.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od adner » 16.02.2012, 20:10

já od státu nic nepožaduji, postarám se o sebe sám...co ale chci aby se do mně přestal srát (určovat, co je pro mne dobré a co ne) a zrušil daně komplet, s tím, že budu odevzdávat desátek na skutečně potřebné a na minimální nezbytný státní aparát...s penězi, které vyrobím svojí prací naložím dle vlastního uvážení nejlépe, jak budu umět...nikdo to nezmákne líp, než každý sám za sebe...desátek budu odevzdávat obci a osobně budu znát každého, kdo o něm rozhoduje...policajt také obecní, všem známý a jediné, o co se bude starat, je pohoda mezi lidmi...nepřizpůsobivé vyřešíme bez velkých problémů...

pojišťování na cokoli je založeno na základě občanské solidarity, takže z principu nemá co vydělávat (bere moje prachy a dává je někomu nepotřebnému = platím zbytečně víc)...jeho úlohou je naplnění garančního fondu a dorovnání pojistného na minimální potřebnou úroveň...vše navíc považuji za svinstvo...

osobně budu volit SSO, velmi vám doporučuji přečíst si jejich program a články, a udělat to samé...

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od Design » 16.02.2012, 20:31

Franta ma rozhodně pravdu,vim jak to funguje unas ve firmě přijdeš sam že budeš spolupracovat s pojištovnou a odevzdaš 10 smluv za mesic tak se s tebou nikdo ani bavit nebude,jenže prijd že odevzdaš par desitek tisic smluv za měsíc a budou ti lízat boty vytahneš z nich uplně jine provize a podminky + když neco nebude fungovat pohroziš že budeš pracovat pro jineho partnera a ejhle najednou jde naprosto vše.To by si mohli zkusit mi při pojistne udalost řict že nebudou plnit ten kdo to řekl by vyletěl ze sveho krásně zahřátého místa.
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od blázen » 16.02.2012, 21:09

adner píše:já od státu nic nepožaduji, postarám se o sebe sám...co ale chci aby se do mně přestal srát (určovat, co je pro mne dobré a co ne) a zrušil daně komplet, s tím, že budu odevzdávat desátek na skutečně potřebné a na minimální nezbytný státní aparát...s penězi, které vyrobím svojí prací naložím dle vlastního uvážení nejlépe, jak budu umět...nikdo to nezmákne líp, než každý sám za sebe...desátek budu odevzdávat obci a osobně budu znát každého, kdo o něm rozhoduje...policajt také obecní, všem známý a jediné, o co se bude starat, je pohoda mezi lidmi...nepřizpůsobivé vyřešíme bez velkých problémů...

pojišťování na cokoli je založeno na základě občanské solidarity, takže z principu nemá co vydělávat (bere moje prachy a dává je někomu nepotřebnému = platím zbytečně víc)...jeho úlohou je naplnění garančního fondu a dorovnání pojistného na minimální potřebnou úroveň...vše navíc považuji za svinstvo...

osobně budu volit SSO, velmi vám doporučuji přečíst si jejich program a články, a udělat to samé...
já od státu taky nic nechci,ale nechci aby stát chtěl neustále víc a víc po mě. Důchodu se stejně nedožiju,vychízí mi to na 68let.. tak mrdat..naspořený zdědí děcka.

SSO je jedna z možností,ale myslím,že jsou jako med.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od adner » 16.02.2012, 21:40

kdo není jako med, to se musí každý rozhodnout za sebe....v každém případě horší, jak s těmahle to být nemůže a radši zvednu ruku pro stranu, která o té svobodě už i jen mluví, protože ty zaběhnuté o tom ani nevzdechnou (taky to nemají v úmyslu, ba přesně naopak)...
kolega předsedu SO zná a je to normální člověk...
je jedno, koho budeš volit, měla by to být strana nová, s mladými lidmi, která nechce lidem kecat do života...v žádném případě (to si dovolím zdůraznit) nic EKO (to je převlečené peklo)...

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od Woyta » 17.02.2012, 07:13

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od blázen » 17.02.2012, 07:18

adner píše:kdo není jako med, to se musí každý rozhodnout za sebe....v každém případě horší, jak s těmahle to být nemůže a radši zvednu ruku pro stranu, která o té svobodě už i jen mluví, protože ty zaběhnuté o tom ani nevzdechnou (taky to nemají v úmyslu, ba přesně naopak)...
kolega předsedu SO zná a je to normální člověk...
je jedno, koho budeš volit, měla by to být strana nová, s mladými lidmi, která nechce lidem kecat do života...v žádném případě (to si dovolím zdůraznit) nic EKO (to je převlečené peklo)...
Rendo jde taky o to, skym oni se pak spolčí, takže ve výsledku to může být zase nahovno
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od adner » 17.02.2012, 13:52

ono to nebude výborné hned ale někde se začít musí a stará struktura musí bezpodmínečně od válu...

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od Fizzbiker » 17.02.2012, 14:37

http://finance.idnes.cz/co-delat-kdyz-pojistovny-neuhradi-plnou-skodu-z-nezavinene-nehody-1d1-/poj.aspx?c=A120215_204844_ruceni_zuk píše:Oprava svépomocí – peníze nemusí na opravu stačit
Když si necháte udělat rozpočet, to znamená, že nedáte auto opravit do servisu, ale zařídíte si opravu svépomocí, určí pojišťovny výši škody podle ceníků. Když ji odsouhlasíte, vyplatí vám peníze zpravidla během pár dnů.
Můžete se však setkat s tím, že částka nemusí na opravu značkovými díly stačit. Například ČPP v takovém případě uplatňuje korekci nákladů vždy. Důvodem je obava, že nebudou do auta dodány kvalitní náhradní díly, případně si poškozený vůz nedá opravit vůbec a peníze si ponechá.
kura jaky je v tom rozdil? byla mi zpusobena škoda a tu mi mají nahradit... a jak stou nahradou nalozim je prece celkem jedno... taky když si zlomim ruku a dostanu penize nemusim si shanet chranice...

souhlasim s adnerem... a nesouhlasim se socialni politikou... hodny muze byt jen ten kdo na to ma penize (což stát nemá) když nemam co žrát asi nedam penize nekomu do klobouku ale v opacnem pripade me nejaka dvacka nezabije a jestli ten co ji dostane pujde do bordelu nebo se nají a nebo ožere je mi jedno.

demokracie je krasna v tom že každý má hlas stejné váhy... a ted je otázka jaký rozdíl je v uvazování nejakeho flakace ktery cely zivot nic nedela a zije ze socialnich davek na ukor slusnych lidí a nejakého byt treba jen promerne uspesneho dejme tomu vysokoškolsky vzdělaného jedince... tady to začíná... pokud má "póvl" silnější hlas (je jich vic) než zdravá inteligence tak je logické že v tomto systému nemuže nikdy uspět... no a ted sem se nasral a du makat at nejakej cigan ma automaty a pivo...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od Woyta » 17.02.2012, 16:52

Cokoliv opravujete, schovavejte uctenky.
Zhruba tohle mi rekli kdyz jsem si upravoval povinne. Jinak ma moje S13 hodnotu jen 50k. I kdyz v ni bude pomalu 200k. :D
Pak muzete pojistove omlatit o hlavu, ze auto melo vyssi nez prumernou hodnotu. I kdyz to asi moc nepomuze.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od blázen » 17.02.2012, 17:03

Sociální politika je nahovno v mnoha směrech, nikdo by se k ní neppřiklonil a nikdo by ji ani nukdy nevolil, kdyby pravicové myšlenky a nápady nedělali z většiny národa žebráky. Především z poctivě pracujících lidí. Flákače vypusť, těch zas tak moc není.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

ado_77
user
Příspěvky: 5
Registrován: 15.05.2013, 08:47

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od ado_77 » 15.05.2013, 09:04

pokud chcete najít nejlevnější havarijko, doporučuji tento porovnávač: srovnáni havarijního pojištení našel jsem tam opravdu super nabídku

A.C.A.B.
user
Příspěvky: 100
Registrován: 02.05.2010, 11:44

Re: havarijní pojištění..

Příspěvek od A.C.A.B. » 17.05.2013, 23:49

Proč chtějí pro porovnání cen pojištění vyplnit e-mail,telefon a úplnou adresu?
TA40-1UZFGE-4.0 V8
ST185-3SGTE-2.0 L4
LS400-1UZFE-4.0 V8
LS400-1UZFE-4.0 V8
Datsun 620-1.8 L4
Ducati S4R-1.0 V2
Ducati SS-0.9 V2

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 91 hostů