co se děje ???

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

co se děje ???

Příspěvek od OndraS13 » 21.04.2013, 20:38

Jenom dotaz ...
Poslední dobou si všímám že lidi odsud hodně prezentujou auta na jinejch forech ( JDM a dokonce i tuningforum ) a tady nějak nic :-/
Když vezmu určitý případy tak třeba Patrick má hezkou S14 , koudy má luxusní S13 nad kterou tady všichni slintaly , doriftogarage taky nedává vědět ( třeba na choseho R34 se pracuje ve velkym co jsem někde postřehl - ale ticho po pěšině )

S Fabim jsme se o tom bavily že čim dál tim míň lidí sem dává fotky a aktualizujou a to je podle mě škoda

Mě třeba taky rukama prošly další 3 S13 ale nedával jsem to sem protože jsem furt jenom poslouchal že to nedám dohromady , že to mohlo někomu sloužit apod... ( ikdyž každej měl možnost koupit - já pouze využil nabídky )

Samozřejmě je tady hodně zajímavejch projektů ( mara , Mirek , Fabi , Buky a mnoho dalších )

Chápu že někteří nemusej hned každej šroubek dávat na forum ale přijde mě škoda že je tady 200SX forum a moc to tu nežije a přece spousta lidí na autech dělá ...

Napadá někoho jak tohle podpořit ?
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se děje ???

Příspěvek od Trinom » 21.04.2013, 20:42

Úspěch JDM fóra a podobných spočívá nejspíš v tom, že nejsou tak úzce specializovaný. Proto se ti může zdát, že je tam víc živo. Osobně sleduju několik dalších fór a neviděl bych to tak černě.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
DarkEgg
user
Příspěvky: 221
Registrován: 19.07.2011, 15:29
Bydliště: Praha

Re: co se děje ???

Příspěvek od DarkEgg » 21.04.2013, 20:52

kdybych toho vic umel tak ti klidne kazdej sroubek nafotim :wink:
200sx s13 1989

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: co se děje ???

Příspěvek od Woyta » 21.04.2013, 20:55

Koudy se pokud vim s par lidma tady rozhadal a presunul se na JDM.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Terov
user
Příspěvky: 275
Registrován: 07.03.2010, 22:07
Bydliště: Praha 4

Re: co se děje ???

Příspěvek od Terov » 21.04.2013, 20:57

DarkEgg píše:kdybych toho vic umel tak ti klidne kazdej sroubek nafotim :wink:
To je i můj případ :D ale zachvilku už to bude apson pojízdný celkem slušně takže si udělám topic ve členech ;)
Nissan 200sx s13 Ca18det

Uživatelský avatar
Mickael
user
Příspěvky: 740
Registrován: 05.09.2006, 13:42
Bydliště: Praha

Re: co se děje ???

Příspěvek od Mickael » 21.04.2013, 21:43

Nezbyva nez souhlasit,ale asi timhle topicem nic nezmenis. Treba dnes na CDS v Sosnove,Martin Kefurt (Kefi?) ,kastle dost boro,ale pod kapotou tusim VGcko(uz si nevzpominam),cely zaveseni i tlumice Driftworks,proste zas jedno zajimavy auto,a nikdy jsem ho nevidel.Nebo treba skoda ze Pablo se vic nerozepise o jeho drtici prevodovek,cimz mu jeste jednou dekuji za super svezeni.To byl trosku jiny svet oproti mymu dedovi :)
97' ECR33 M-spec 2

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: co se děje ???

Příspěvek od Petr.S14 » 22.04.2013, 00:00

hele, neřeš to..


navíc je každýho věc, kdo si kam dá fotky svýho auta..
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: co se děje ???

Příspěvek od mara_m » 22.04.2013, 07:05

Mickael píše:Nezbyva nez souhlasit,ale asi timhle topicem nic nezmenis. Treba dnes na CDS v Sosnove,Martin Kefurt (Kefi?) ,kastle dost boro,ale pod kapotou tusim VGcko(uz si nevzpominam),cely zaveseni i tlumice Driftworks,proste zas jedno zajimavy auto,a nikdy jsem ho nevidel.Nebo treba skoda ze Pablo se vic nerozepise o jeho drtici prevodovek,cimz mu jeste jednou dekuji za super svezeni.To byl trosku jiny svet oproti mymu dedovi :)

Martin ma rb25det ....
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: co se děje ???

Příspěvek od OndraS13 » 22.04.2013, 07:32

Vim že to ja každýho věc ale přijde mě to líto - koukám na JDM i kvuli jinejm autům takže tam budu chodit furt ale přijde mě líto že pár hezkejch projektů je mimo forum - bylo by jenom dobrý kdyby byli i tady když přijde někdo kdo si chce pořídit 200sx tak ať vidí co se s tim dá dělat
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Re: co se děje ???

Příspěvek od 935Baby » 22.04.2013, 20:27

OndraS13 píše:Jenom dotaz ...
Poslední dobou si všímám že lidi odsud hodně prezentujou auta na jinejch forech ( JDM a dokonce i tuningforum ) a tady nějak nic :-/
Napadá někoho jak tohle podpořit ?
jj potřeboval bych nějakou cvičenou opici co má čas a umí opravovat auta. A pak taky nějakýho sponzora :-)
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

kefi
user
Příspěvky: 53
Registrován: 29.07.2009, 19:58

Re: co se děje ???

Příspěvek od kefi » 22.04.2013, 22:14

hoši rad bych vam sem dal svuj projekt a slibuju že dam :D ale ja travím v praci 10 hodin dene po nocích delam na svym nissanu a když třeby přijdu v 1 rano z dílny a vím že v sedum musím zase do prace tak fakt nemam naladu na to sem nahravat nejaky fotky ale me tedko chybej už jen takyvý dodelavky takže pak budu mít čas vam sem nahazet fotky a spec list :D

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: co se děje ???

Příspěvek od mara_m » 23.04.2013, 07:51

kefi píše:hoši rad bych vam sem dal svuj projekt a slibuju že dam :D ale ja travím v praci 10 hodin dene po nocích delam na svym nissanu a když třeby přijdu v 1 rano z dílny a vím že v sedum musím zase do prace tak fakt nemam naladu na to sem nahravat nejaky fotky ale me tedko chybej už jen takyvý dodelavky takže pak budu mít čas vam sem nahazet fotky a spec list :D

jeste plnej energie :D taky sem tak delal ale posledni dobou su linej jak prase musim se premlouvat aj v praci abych delal :mrgreen:
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
Nyci
user
Příspěvky: 467
Registrován: 23.04.2006, 09:20
Bydliště: Slepotice (Pardubice)

Re: co se děje ???

Příspěvek od Nyci » 23.04.2013, 10:52

kefi píše:hoši rad bych vam sem dal svuj projekt a slibuju že dam :D ale ja travím v praci 10 hodin dene po nocích delam na svym nissanu a když třeby přijdu v 1 rano z dílny a vím že v sedum musím zase do prace tak fakt nemam naladu na to sem nahravat nejaky fotky ale me tedko chybej už jen takyvý dodelavky takže pak budu mít čas vam sem nahazet fotky a spec list :D
Trochu jsem ti v sosně to auto obhlížel a koukal kde máš co umístěný. a asi budu mít na tebe pár otázek. :) A už se těším na fotky. taky mě to co nevidět všechno čeká :)
I love "Turbo" :)
Black S13 250sx (future drift car)
Black(Grey) S13 SOLD

díly 200SX S13 zde.

Uživatelský avatar
200sxfabi
user
Příspěvky: 1665
Registrován: 16.06.2010, 09:59
Bydliště: Veselí nad Lužnicí (jižní čechy)

Re: co se děje ???

Příspěvek od 200sxfabi » 23.04.2013, 19:22

Nyci píše:
kefi píše:hoši rad bych vam sem dal svuj projekt a slibuju že dam :D ale ja travím v praci 10 hodin dene po nocích delam na svym nissanu a když třeby přijdu v 1 rano z dílny a vím že v sedum musím zase do prace tak fakt nemam naladu na to sem nahravat nejaky fotky ale me tedko chybej už jen takyvý dodelavky takže pak budu mít čas vam sem nahazet fotky a spec list :D
Trochu jsem ti v sosně to auto obhlížel a koukal kde máš co umístěný. a asi budu mít na tebe pár otázek. :) A už se těším na fotky. taky mě to co nevidět všechno čeká :)

A přesně toto je ten důvod proč je ku hromadnému prospěchu všech lidi tady, aby jsme přezentovali svoje auta a upravy.

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Re: co se děje ???

Příspěvek od pablo » 25.04.2013, 09:02

Mickael píše:Nezbyva nez souhlasit,ale asi timhle topicem nic nezmenis. Treba dnes na CDS v Sosnove,Martin Kefurt (Kefi?) ,kastle dost boro,ale pod kapotou tusim VGcko(uz si nevzpominam),cely zaveseni i tlumice Driftworks,proste zas jedno zajimavy auto,a nikdy jsem ho nevidel.Nebo treba skoda ze Pablo se vic nerozepise o jeho drtici prevodovek,cimz mu jeste jednou dekuji za super svezeni.To byl trosku jiny svet oproti mymu dedovi :)
:D Hele ja sem te vezl,ze si nic nerekl

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 116 hostů