OT: jaky mobilni operator ???

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od OndraS13 » 29.06.2013, 10:41

Obracim se na cleny z fora ke komu mam jit ( k jakymu operatorovi )
Co reknu rovnou tak ne T-mobile - pred mesicem jsem u nich vypovedel smlouvu ( mesicni vypovedni lhuta ) a dnes rano me bylo cislo prevedno na twist . To ze jsem po dobu cca 3let co mam ten jinej pausal platil 2500-3500 a nedali me slevu ani na blbej telefon - ze to davaj pri prodluzovani smlouvy ale hlavne me vytocilo ze clovek jim zaplati prumerne 3tis mesicne po dobu 3let a oni me daj kredit 18korun a 10haliru ...
Takze hledam operatora kterej me da neomezeny volani , internet a neco navic .... Je mi jedno kdyz budu platit 1500/mesicne ale chci normalni jednani .
Myslel jsem si ze t-mobile si me bude chtit udrzet ale nic - posledni faktura 3448kc :-/
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od jagy » 29.06.2013, 10:45

A kam volas prosimte s takovyma cenama? Ted mas vse zdarma, tak je to jedno kam pujdes...
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od blázen » 29.06.2013, 10:51

A kde se stala chyba? S kým si u Tmobile hovořil? Pokud jen s operátorem nebo na prodejně s prodavačem pak je to chyba. Já platím okolo 1300kč a dali mě posledně Iphone 4 za 1530kč .. Původně chtěl 13000kč ..Ted jsem přešel na tarif sít nesít a mám klid. Špatnou zkušenost mám s Vodafone, často jezdíme do hor a sestra tam je bez signálu. Tmobile bez problému.

Je to jak píše Jagy.. vem tarif bez omezení a máš klid. Já jsem stím spokojen. V srpnu budu chtít nový mobil a oni tvrdí,že mi slevu nedají,ale já vím,že dají. Oni potřebujou lidi..ne opačně...
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od OndraS13 » 29.06.2013, 11:15

To jsem si taky myslel , dojel jsem svoje věci , měl jsem 3Giga internet , tarif rodina a pak jsem volal všude možně ....
Vim že je teď to neomezený , taky jsem jim málem skočil na to když mě ten den volali že mě daj neomezený za 1500 , já ale věděl že na slovensku maj neomezený okolo 700kč tak jsem nechtěl , čekal jsem až dojde smlouva a že t-mobilu řeknu že chci odejít a že mě budou chtít u sebe nechat a tak že mi daj nějakej bonus , když jsem jim řekl že bych chtěl ipad4 tak mě řekli že už nemaj , na prodejně mě taky řekli že už nejsou a nebudou

To že bych platil 1500 jsem napsal že mi jedno kolik ( samozřejmě pujdu do toho neomezenýho kterej každej dává za 750apod. ) ale chci něco navíc , nejlépe ipad4 a ještě si vezmu další simkartu - ale t-mobile jak mě vypekl s tím kreditem že mi dají 18korun - to mě naštvalo :-/
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od mara_m » 29.06.2013, 14:26

T mobile mam uz 10 let a ani jedinej problem zatim a to jim platim kazdej mesic po splatnosti :mrgreen: :mrgreen:
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od doublejay » 29.06.2013, 20:25

Bohužel mám přesně opačnou zkušenost. T-Mobile podvodníci, lháři a zloději, firma prohnilá od vedení až po posledního smluvního partnera. Absolutně jim nezáleží na zákazníkovi, což by zvlášť v dnešní době mělo, ale bohužel. Stěžovat si u nich můžete až po zaplacení jimi zaviněného průseru a maximálně tak na lampárně. Naprosto neprofesionální a neuctivé jednání. Svévolné změny podmínek, převádění smluv na nevýhodné bez informování zákazníka, zjistíte náhodou a až dodatečně. Škoda jen, že VF nemá tak dobré pokrytí, s jednáním jsem neměl nikdy nejmenší problém, jako firemnímu zákazníkovi mi vždy vyšli maximálně vstříc. Když se mi zdálo, že volám draze, stačilo zvednout telefon a za 5 minut bylo vše dohodnuto. Mám tarif na míru, neplatím za to, co nepotřebuji a nehodlám využívat a naopak to, co potřebuji, mám v nadbytečné míře a velmi výhodně. Ale i kdyby to mělo být stejné jako u TM, tak jdu k VF jen z principu, právě kvůli přístupu a jednání. Tuhle mi volal zase nějaký TM partner, začal těmi texty, co jim svítí na monitoru, jak mi nabídne výhod a výhod, tak jsem ho uzemnil tím, co mám a nahlas musel uznat, že nic podobného mi ani nabídnout nemůže... Možná záleží na tom, na koho narazíte, ale u TM jsem zatím narážel jen na neprofesionální a neuctivou neprostupnou hradbu. Byl jsem u nich už od začátku (Pegas), odvedl jsem jim spoustu peněz, ale to pro ně nic neznamenalo. Jistě, někdo může mít opačné zkušenosti, ale popsal jsem ty svoje za téměř 20 let mobilního telefonování. Asi moc nejezdím do hor, ale tam, kde se pohybuji, jsem s pokrytím u VF neměl nikdy problém.
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od Trinom » 29.06.2013, 22:18

Tak to já mám přesně opačný zkušenosti. Vodafone dělal problémy a u T-M vše OK.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od mara_m » 30.06.2013, 09:55

zalezi co tam dela za lidi na koho narazis ......
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od vmille » 30.06.2013, 11:03

vsichni operatori se te snazi lamat do posledni chvile

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od Fizzbiker » 30.06.2013, 12:18

vodafone. 13let spokojenost at do letoska kdy sem asi 3x musel jet na prodejnu i kdyz sem si objednaval tarif i telefn pres net. se zachovanim puvidniho cisla ale prestum s predplacene karty na tarif. po treti sem se tam fakt nasral a najednou to slo a virec se v jednom kuse omlouval. vicemene asi ale systemova chba plus neznalost te prcin co sem sni jednal puvodne na potreti to byl ten jejich expert a vklidku vse vyreseno.

za mě vf v klidu uz od pocatku se mi vic libil jejich pristup nez u ostatnich operatoru... taky pujdu na neomezeny ale asi jeste chvili pockam s cim prijdou.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od Grassell » 30.06.2013, 20:37

Mam T a dostal jsem dve Galaxi 3 tak nevim a mam je po korune 8)

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od Woyta » 03.07.2013, 06:16

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Igor
user
Příspěvky: 492
Registrován: 23.03.2008, 21:45
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od Igor » 13.08.2013, 06:47

Když už to tady rozebíráte,tak nepracuje někdo z Vás v T-mobilu?Končí mi příští rok smlouva a věřím,že se lze dohodnout na ceně jak paušálu,tak mobilu :)
Když třeme liščí ohon o ebonitovou tyč....

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: OT: jaky mobilni operator ???

Příspěvek od Woyta » 13.08.2013, 06:50

Od znameho pracujiciho v O2 mam zpravy, ze by se asi za mesic mela rozjet velka internetova revoluce.
Tyka se to ale ADSL.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů