Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od blázen » 16.07.2013, 05:35

To se pleteš. Když nemáš kam uhnout, těžko uhneš. Uhnul jsem až když to šlo, absolutně nevhodně a bezohledně se chovali oni. A o tom jak chceš evidentně přidávat s 1,9tdi 81kw při 160 je zbytečné se bavit... A ta petka byla nečekaná, bezdůvodná, úplně někde jinde. Tolerance chyběla jinde.. Brzdové světla je dostali pryč z mého kufru.. Kdyby mne dojel a posvítil na mne dálkáčema ať uhnu, tak se te brzdy nedotknu, ale takhle mi může takový řidič políbit prdel..
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od MYSAK » 16.07.2013, 06:42

A kdyz se ti takovej lempl lepi na prdel na okrsce taky se moc dobre neuhyba.. ale neveril bys jak se takovej lepici fabiatik dokaze navztekat kdyz rozsvitis brzdovky a pridas plyn.. chudak musel mit pod plynem prokoplou podlahu jak me proste musel predjet(proc to neudelal hned kdyz mel volno?) a vytroubit.. nad nekterejma proste zustava rozum stat :roll:

Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od Grassell » 16.07.2013, 10:34

Sorac, ale souhlasim z Adnerem, a myslel jsem ze tady na foru je hodne normalnich ridicu. Blazne, pokud pouzivas zrcatka nez vlezes do rychliho tak jsi musel videt ze ti jede neco rychlejsiho a mohl jsi pockat kdyz na to predjeti nemas auto a trva ti to dlouho. Argument ze to je slaby je k hovnu to je tvuj problem a to ze diky tomu brzdis ostatni. To se jim nedivim. Nesnasim ridice co se vlecou v levim a v pravo nikoho nemaj.
Misak, resim to takhle bud to na to mas koule a ukazes mu a nebo proste mu ukazu a pustim ho. Chce to obcas sklopit hlavu.

Ridice co blokujou levej a nekdy vylozene schvalne nesnasim a nedivim se nekterym reakcim. Jen diky nim je vetsi sance na pruser.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od blázen » 16.07.2013, 10:55

Grassell píše:Sorac, ale souhlasim z Adnerem, a myslel jsem ze tady na foru je hodne normalnich ridicu. Blazne, pokud pouzivas zrcatka nez vlezes do rychliho tak jsi musel videt ze ti jede neco rychlejsiho a mohl jsi pockat kdyz na to predjeti nemas auto a trva ti to dlouho. Argument ze to je slaby je k hovnu to je tvuj problem a to ze diky tomu brzdis ostatni. To se jim nedivim. Nesnasim ridice co se vlecou v levim a v pravo nikoho nemaj.
Misak, resim to takhle bud to na to mas koule a ukazes mu a nebo proste mu ukazu a pustim ho. Chce to obcas sklopit hlavu.

Ridice co blokujou levej a nekdy vylozene schvalne nesnasim a nedivim se nekterym reakcim. Jen diky nim je vetsi sance na pruser.
Jenže ta situace byla naprosto jiná, než jsi vyplodil.Nikde jsem nikomu nevjel tak jak sis to vymyslel.
Takže suď, jakmile budeš znát detaily, já taky nemám rád lidi co na dálnici ucpávají levý pruh. Ale někdy v něm musejí projet i ti pomalí. A to je jak čtu pro některé problém pochopit. A věř mi, že zrcátka používám víc, než bych měl. Právě z důvodu situace, kterou jsi napsal. Vzpomeneš si na to někdy, až se nalepí na kufr někdo tobě. A je jedno kde to bude
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od Awatar » 16.07.2013, 11:04

blázen píše:Jenže ta situace byla naprosto jiná, než jsi vyplodil.Nikde jsem nikomu nevjel tak jak sis to vymyslel.
Takže suď, jakmile budeš znát detaily, já taky nemám rád lidi co na dálnici ucpávají levý pruh. Ale někdy v něm musejí projet i ti pomalí. A to je jak čtu pro některé problém pochopit. A věř mi, že zrcátka používám víc, než bych měl. Právě z důvodu situace, kterou jsi napsal. Vzpomeneš si na to někdy, až se nalepí na kufr někdo tobě. A je jedno kde to bude
Rychleji jedoucí vozidlo nesmíš omezit natož ohrozit, to máš ve vyhlášce a je jedno kolik jede. Kdyby si místo vymýšlení toho jak ho "vyškolit" radši co nejrychleji dokončil předjížděcí manévr, tak rozhodně přispěješ k plynulosti provozu daleko víc. A dojem "to sem mu to nandal" je trochu mimo, spíš zapůsobí dojem "koukej co sem za idiota". A neber si to osobně, ale vážně si myslíš, že když mu blikneš mlhovkou, brzdovýma světlama, nebo mu dokonce přibrzdíš bude mít nějaký jiný efekt?
S15 - JDM

Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od Grassell » 16.07.2013, 11:11

Pro mne to je jednoduchy lepi se furt nekdo jezdim v Praze 8) A nemam problem nekomu uhnout a pokud byla jina situace tak nechapu jak predjizdis. To se ti jako zniceho nic objevil za naraznikem kdyz pouzivas tak moc zrcatka? Nemam stimhle vubec zadny problem akorat prave stema predemnou a vymejslet kokotiny ze to nekomu zaslapnu ??? sorac ale to je trochu jinde pro moje chapani,nerikam i ja se treba zapomenu a snazim se rychle uhnout a nedela my problem se i omluvit.

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od MYSAK » 16.07.2013, 11:16

Grassele kdyz jedem na silnici I. tridy kde nemam kam uhnout (v mym smeru je jeden pruh) jedu plynule 90, rovinka volno ze muze predjizdet do aleluja ale stejne jede nalepenej na me a predjizdet se ani nesnazi tak je asi chyba nekde jinde.. Nejsem rapl, mam rad svuj klidek a kdyz je nekdo rychlejsi at jede..ale tohle byla vyslovena demence. Nebudu prece nekde zastavovat aby si milostpan jel kdyz neumi na prazdni rovince predjet ne?

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od blázen » 16.07.2013, 11:24

Mě přijde, že si píšu z blbcema. Když napíšu že nešlo nikde uhnout a že jsem uhnul až když to šlo.. Vy mi napíšete , co jste napsali. Mě to přijde, že máte spíš nějaký osobní problém s tím, že jsem prostě potkal 3 idioty z tisíce dalších vozů při cestě po dálnici. Já nemám taky problém se omluvit za něco co přehlídnu nebo udělám špatně,ale tohle nebyl ten případ.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od Grassell » 16.07.2013, 11:28

Tak si nepis jses jinej level. Ta 1,9 TDI ti asi neco udelala jako vsem v techto vozech.
Mysaku tohle chapu ze to nasere ale nevidim duvod proc to resit jak jsi popsal stema svetlama. U techto zmrdu jsem ochotnej je dohnat az k takovim kryzovkam ale vzdy tak aby to nezvladnul on. Pustim, zavesim a schvalne ho provokuju az zacne delat chyby a mas videt co nekteri pak vyvadeji.
Tohle je moje odplata za to co dela, at se predvede jak je dobrej a pokud nekoho zenes par kylaku tak moc dlouho nevydrzi a hlavne jsem za nim takze z obliga kdyz nezvladne projed zatacku. Hodnekrat jsem vydel jak dokaze nekdo to poslat ve vyjezdu z zatacky i do protismeru.
Naposledy upravil(a) Grassell dne 16.07.2013, 11:45, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od blázen » 16.07.2013, 11:38

Jen jsi jasně předved včem je tvůj problém pane levele
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od Grassell » 16.07.2013, 11:40

Jsi prostacek zacal jsis z nadavkama, po tom co jsi napsal jak jsi vyjezdenej. Ja nemam problem, ty jsi psal ze mas kdyz predjizdis.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od blázen » 16.07.2013, 11:51

Grassell píše:Jsi prostacek zacal jsis z nadavkama, po tom co jsi napsal jak jsi vyjezdenej. Ja nemam problem, ty jsi psal ze mas kdyz predjizdis.
Nikomu jsem nevynadal. Zkus si vše přečíst znova, pane prosťáčku. A až budeš někoho tlačit pár km před sebou na nárazníku, dej si pozor aby ty brzdy opravdu nezašlápnul.. Když už je povedeš do nějakých krajností.. Tady v ostravě někdo jednoho minulý rok do krajností tlačil a skončilo to zlomeným nosem a prostřelenou nohou..pak už je jen na tobě, na které straně budeš, až narazíš na tvrdší oříšek než jsi sám.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od jagy » 16.07.2013, 12:54

Od cernych az k pomerovani muzstvi. :lol:
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od MYSAK » 16.07.2013, 13:55

S daily toho moc nepredvedu :D Ale viz jagy.. vratme se k cernejm, to je vetsi problem :?

Uživatelský avatar
cornhollio
user
Příspěvky: 981
Registrován: 14.07.2005, 11:37
Bydliště: in the middle of nowhere

Re: Ma někdo pochybnost, svině černy !!!

Příspěvek od cornhollio » 18.07.2013, 13:37

ale pomeřovani mužství je takly prdel :lol:
FIRE WALK WITH ME

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů