ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do nich..

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Woyta » 05.05.2014, 16:36

On taky depozit ted chysta menit pravidla.
Chteji registr procistit a papiry co jsou v depozitu dele nez rok budou zruseny.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 05.05.2014, 16:56

Kentoya píše:
blázen píše:Stačí zajet na TK před vyjmutím z depozita. Což mi přijde docela jako blbost..
na hovno je celej tvůj depozit, kterej obhajuješ, stejná hnupovina, jako kancelář pojistitelů a pov na auto, jenom to otravuje lidi

Ja neobhajuju depozit, jen poukazuju na blbost lidí.. Nikomu se na úřad nechce,..
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Kentoya » 05.05.2014, 17:15

blázen píše:
Kentoya píše:
blázen píše:Stačí zajet na TK před vyjmutím z depozita. Což mi přijde docela jako blbost..
na hovno je celej tvůj depozit, kterej obhajuješ, stejná hnupovina, jako kancelář pojistitelů a pov na auto, jenom to otravuje lidi

Ja neobhajuju depozit, jen poukazuju na blbost lidí.. Nikomu se na úřad nechce,..
fajn vidím že chceš mít poslední slovo, tak je tvoje, jsme pitomci, a ještě k tomu blbí, jen proto že se nám nechce podřizovat se nesmyslným zákonům a chodit na úřady a místo dvouhodinové fronty a hodinové cesty tam a zpět, si já osobně raději vyhoním a zdřímnu

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 05.05.2014, 17:28

no a pak nadáváš a taháš se,soudíš se apodobně. To je přece pitomost..nebo není? Já jako opačný pitomec zanesu značky na úřad a mám poníženě klid. Poslední slovo mít nemusím, jen při tvém věku by bylo fajn jít příkladem. Já nesouhlasím s tím že nemůžu zastřelit zloděje a proto po něm taky střílet nezačnu, protože bych si pak mohl ráno zdřímnout a vyhonit si pravidelně někde v base klidně 10let. Vůbec se divím, že tě taková volovina točí. V tomhle státě je kurevská hromada daleko horších záležitostí ,kde se opravdu dýchá zle a kolikrát není cesta nikudy. Co je proti nim pár korun za pov nebo cesta na dopozit. A ne neobhajuju kancelář pojistitelů a ani depozit a ani systém který tu funguje. Jen se vyhýbám zbytečným a nesmyslným problémům.

Já už doma exekuční výměr měl..ale opět pro moji blbost.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Kentoya » 05.05.2014, 18:11

a to je právě ten problém, že se jako ovce podřídíš všem nesmyslům, kdyby se všichni poníženě podřídili jako ty, tak jsou ty zákony daleko horší, naštěstí je tu pár pitomců jako já, kteří proti těm zmrdům bojují, a nenechají si srát na hlavu, díky takovým pitomcům jako já konečně padl rozsudek, který tu uvedl renda, ne že by to byla moje zásluha, to v žádném případě, ale mám nějakou hrdost, a jestliže něco odporuje ústavě a listině základních práv a svobod, tak se nepodřizuji a snažím se přikládat do ohně v boji proti, a nesklopím ocas a poníženě nebudu poslouchat zákony které jsou proti mé mysli, a kdyby mi někdo vlezl na pozemek a kradl, tak ho zastřelím a raději si půjdu sednout, aby se časem zákony změnili a mohli jsme ty kurvy zlodějské střílet bez varování

a to je základní rozdíl mezi námi dvěma, já si prostě na rozdíl od tebe NENECHÁM SRÁT NA HLAVU a přímo mě uráží, když chování ovcí ještě obhajuješ, právě díky takovým lidem není schopen se ani český ani slovenský národ sjednotit a postavit na odpor nikomu a ničemu, všichni jen čekají, že se něco samo vyřeší, ve válce ohnou hřbet, a po ní němcům nakopou prdel

a pokud jsi ani tohle nepochopil, je to tvoje věc, tvoje myšlení, tvůj život, a že tě kritizuji, tak to proto aby jsi se probudil, protože se známe, vím že v hlavě nasráno nemáš, jen jsi se v tom stádu ovcí naučil žít, ale stále můžeš procitnout, jako Neo v matrixu

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od doublejay » 05.05.2014, 18:34

Na mě to komunisti z ČKP zkoušeli asi tak +/- 2 roky zpátky. Poslali mi liebesbrief plný urážek a slov jako „nepojištěný, neplatič, v rozporu se zákonem, zaplaťte do 10 dnů“, složenka na 6k Kč a pod. Přitom jsem opravdu nic neudělal, vše jsem měl v pořádku, jen to zmrdi zkusili, jako to každoročně zkouší na půl milionu řidičů. Pár vohnoutů se vždycky najde a i když nic neporušili, z těch výhrůžek, paragrafů, citací zákonů se poserou a zaplatí. No a komančové si vyplatí bohaté odměny, nakoupí nejrůznější zboží nebo jedou na exotickou dovolenou. Aby taky ne, když skutečně nepojištěných řidičů bourá naprosté minimum a těm to pak dají stejně u soudu sežrat, takže to zaplatí i s exekutorem. Tak jsem jim poslal dopis v podobném znění, pohrozil právníkem a doložil pojistnou smlouvu a zelenou kartu právě na to období, které mi dávali k úhradě (šlo asi o měsíc a půl s několikasetprocentní pokutou). Chvíli bylo ticho po pěšině a pak přišel standardní canc, že „na základě dodaných dokladů zastavují řízení“, ani slovo omluvy nebo nasypání si popela na hlavu. TUTO ORGANIZACI ZRUŠIT BEZ NÁHRADY, komanče a estébáky vyhnat na vysoký kopec a rozstřílet na mraky!!! Ale jak píše Michal, kdyby tohle bylo to nejhorší, co se tu děje... Podobným svinstvem je OSA (vyberou 650 mega na poplatcích a autorům a interpretům vyplatí necelých 300, kde je zbytek??? Hezké kapesné...). Ale ani to není nic proti miliardovým zlodějinám za předražené státní zakázky, absolutní pošlapávání základních práv a svobod, používání presumpce viny a přesouvání důkazního břemene na hlavy občanů (samozřejmě včetně všech nákladů) atd. V žádném případě jim to nesmíme usnadňovat, nebo jednou v těch sračkách budeme vězet až po krk a bez rozhodnutí politika neuděláme ani krok...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 05.05.2014, 19:27

Franto nejsem žádná ovce, s úřady si užívám svoje. Ale tenhle případ prostě nemám touhu řešit, přijde mi jednoduchší tímhle projít než to bořit.. Já ti můžu nacpat na stůl kupu udání a obvinění které řeším za kdejakou pičovinu. Vůči tomu mi prostě tohle přijde levný a směšný. Zaplatit nebo dát značky na úřřad.. nerozmýšlím ani 2 minuty..ale jestli zaplatit milion za bordel který není tvůj.. to je pro mne horší záležitost. Už si někdy dostal pokutu za zasazený strom na vlastním pozemku? Tohle já považuju za hnůj a hnus a neuděláš stím nic..protože neznalost neomlouvá. Stačí debil co bydlí vedle a jeho čas sedět u internetu. Chceš slyšet o zákoně postaveném na hlavu? Třeba poplatek za územní souhlas obyčejné dřevěné lávky přes díru stojí stejně jako územní souhlas na temelín.. a s těmahle věcma nehneš.. proto sračky jako pov neřeším,máš u nich na výběr, jinde nemáš, jinde platíš. U pov všem těm obsilkám lze předejít... jinde většinou ne.To je rozdíl mezi našim pohledem na tuto věc. Jak píšu, od kanceláře mi nepřišel, ani nepřijde nikdy dopis, protože když auto koupím a mám, tuhle věc vyřeším naprosto jednoduše, jak požadují, není to nic, co by bylo jakkoliv složité. A nevšim sem si,že by si pojištěním vozidla porušil listinu práv a svobod. To je stejné jako bys nechtěl jít na STK apod.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Kentoya » 05.05.2014, 20:13

máš vždy na výběr, lávku stavět nemusíš, strom vyrostl sám od sebe

a čkp porušuje listinu práv a svobod tím že tě obviní, kdyby jsi přečetl co napsal jirka, a to dvakrát, a zamyslel se, tak by ti to došlo

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 05.05.2014, 20:29

nemáš, strom sám nevyrostl, protože tě někdo vyfotil a lávku už si koupil s tou dírou nad kterou je a bez lávky si v prdeli. Takže nemáš na výběr. Jen za prachy. Nečet jsem všecko, byl sem mobilní.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Kentoya » 05.05.2014, 20:36

ten strom vyrostl sám, akorát nebyl v řadě z ostatními, posunul jsi ho o 20 cm aby byl v lajně

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 05.05.2014, 21:23

ze stromu jsem vybruslil jinak,ale musel sem prostě přemýšlet, pak to zmrzlo a oni to nechali být. Ale z lávky vybruslit nejde a můžeš se posrat. Hlavně z toho co mi má co kecat kdo do toho, co si na pozemku zasadím. Co je vůči tomu depozit.. nic.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
kenivruh
user
Příspěvky: 4638
Registrován: 27.10.2005, 15:37
Bydliště: Svidnik tc. Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od kenivruh » 06.05.2014, 07:44

podla mna je tiez cele to administrativne pokutovanie uplna hovadina. ked nejazdim co je ich do toho ci mam alebo nemam? naco maju policajtov? aby len kontrolovali rychlost? nech kontroluju PZP a STK ked jazdim.

aka uz je len logika ked nemam STK tak mi pride administrativne ked nejazdim 166 EUR, ale policajt mi na ceste da ovela menej, napriek tomu ze jazdim.
200SX 1990, GT2871R trim 52, Sard 660ccm, AEM, Walbro, avia IC, Griffin chladic, Apexi Power Intake, vyfuk Japspeed a Magnaflow koncak
200SX 1989, SR20DET seria, Greddy IC, nake sanie a naky vyfuck, Apexi PowerFC, nak 250 koni
primca p11 gt zatial stok, ktovie ako dlho este vydrzi kvoli hrdzy
1/4 mile 13.336s a 172.89 km/h na 1.2-1.1b
Pozicovna vozika, 2 napravovy, celkova hmotnost do 2.2t, 15 eur/den

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 06.05.2014, 09:47

je to všecko postavene na hlavu..
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Trinom » 06.05.2014, 19:55

kenivruh píše:aka uz je len logika ked nemam STK tak mi pride administrativne ked nejazdim 166 EUR, ale policajt mi na ceste da ovela menej, napriek tomu ze jazdim.
U vás jsou pokuty za auto bez STK, který stojí? Co je to za zhovadilost?
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
buky300zx
user
Příspěvky: 3959
Registrován: 15.09.2006, 15:41
Bydliště: Nitra Čakajovce 37

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od buky300zx » 06.05.2014, 20:03

Trinom píše:
kenivruh píše:aka uz je len logika ked nemam STK tak mi pride administrativne ked nejazdim 166 EUR, ale policajt mi na ceste da ovela menej, napriek tomu ze jazdim.
U vás jsou pokuty za auto bez STK, který stojí? Co je to za zhovadilost?
Za STK 166 a za EK 166eur.No proste kokotovo.A ako bonus,spetne(neviem kolko rokov) budu lustrovat kto nemal stk a ek,od zistenia "priestupku" maju cas 5 rokov poslat blokovu pokutu.Predpokladam ze to pride aj k vam.
Powered by Buky NO LIMIT
Tiger Racing Super six 2.0 NA 284Hp
Nissan 300Zx Turbo Z31 VG Power 87 Drag-sold
Nissan 300zx Turbo Z31 VG Power 87 Street
Nissan 300zx Turbo Z31 VG power 85 2sic :-)-sold
Nissan GTR R35
Suzuki Burgman 650
Dvojnápravový sklápací vozík-2700kg

http://www.cnc-bucek.sk

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů