ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do nich..

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 19.05.2014, 12:41

určitě výši bonusu nepoznám.Ale nevěřím ,že kvůli ni někdo zneplatní pov. Pokud není výše 99%. Ale měl by přijít dopis od pojištovny, tady už přece ani nejde o ČKP ale o to, kdyby se něco stalo, pojištovna má snad povinnost tě o neplatnosti informovat. Jak dlouho a jak si přišel na to,že je pojistka neplatná?
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od MYSAK » 19.05.2014, 13:21

Jasne chyba CKP neni ta ze mi nekdo napsal blbe pojistku, Psal sem to o par prispevku vejs, jen tak mimo reci se o tom on sam zminil kdyz sme se bavili asi 3/4 roku po sepsani. Kazdopadne si myslim ze ted je zbytecny to resit protoze uz to nikdo nevyresi, jen sem chtel pridat svoji trosku do mlyna abys videl dalsi pripad ze to vazne neni jen blbost lidi

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 19.05.2014, 13:23

Taky jsem nikde nepsal, že to neni chyba JEN lidi, ale v drtive většině případu ano.
Tak stejne si myslím, že by tě pojištovna za pár dnů dopisem upozornila.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od MYSAK » 19.05.2014, 13:58

Takze podle tebe sem vzal dopis ze schranky, precet si ze smluva nebyla uznana a v klidu ho hodil do kose

Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Svobda » 19.05.2014, 14:27

blazne : Jenze i kdyby ti pojistovna napsala ,že je smlouva neplatná . Tak to i tak bude trvat 14 dni a tys mel vlastně 14 dni neplatnou smlouvu a to CKP zajimat nebude a stejne calujes .
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 19.05.2014, 15:57

MYSAK, jistě že sem to tak nemyslel, něco se mi na tom nezdá. Taky by mě zajímalo jak to je při přepisu vozu na někoho jiného, přihlásit auto by se mělo do 10ti dnů, takže 7 dní nemusím mít pov? Nebo jak to je?
Naposledy upravil(a) blázen dne 19.05.2014, 16:08, celkem upraveno 1 x.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 19.05.2014, 15:59

Svobda píše:blazne : Jenze i kdyby ti pojistovna napsala ,že je smlouva neplatná . Tak to i tak bude trvat 14 dni a tys mel vlastně 14 dni neplatnou smlouvu a to CKP zajimat nebude a stejne calujes .
pojištovna by ti měla uzavřít novou smlouvu od data te špatne..
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od adner » 19.05.2014, 22:17

něco vám povím...byznys pojišťoven v čr dnes je založen na fungování zástupců, kteří se střídají jak na běžícím pásu, protože pojišťovna (centrála z prahy) je vyplácí procentem z uzavřených pojistek, což je kámen úrazu... pojišťovací agent pracuje na smlouvu + živnosťák (tzn platí si vše sám), první 3 měsíce dostává trochu peněz k tomu, co si sám vydělá a potom už nic + měsíčně musí splnit určený limit, jinak přijde o bonus a je o hladu...prvních cca 5 měsíců peníze jsou (někdy i dost), protože pojistí komplet celou rodinu a známé, tím ale vyčerpá portfolio, zisky spadnou téměř na nulu a manažer skupiny ho začne prcat že nemá výsledky, jelikož manažer za splnění limitu obdrží čtvrtletně i 100tis odměnu...většina agentů nevydrží ani rok a odejde, někteří začnou krást (fiktivní smlouvy, smlouvy tunelovací atd), vím i o případu, kdy jeden pojišťovák půl roku tuneloval kasu na pobočce, uzavíral pojistky ale nic neevidoval (tedy neexistovaly) a prachy za ně utratil...pojišťovnu a.s. absolutně nezajímá, jestli někoho pojistili dobře a správně, pojišťovnu naprosto výhradně zajímá jen počet uzavřených smluv a peníze za ně zaplacené + peníze ušetřené na likvidacích škod...v pojišťovnách vládne neskutečný bordel v evidenci, pojišťováci nevědí, co obnáší smlouvy k jednotlivým pojistkám (často ani vedoucí v centrále), slibují hory doly a záměrně lžou jak prase, jen aby oběť podepsala... pojišťovna nenese za agenta odpovědnost a pokud se stane průser, velmi snadno se ze závazku vyváže, pokud je ve smlouvě jakákoli chyba...
buďte v klidu, že nám pojišťovny chtějí pomoci...nasrat
PS: známé teď přišel od čkp pozdrav na 4500 kč za nezaplacené pov - pochopitelně zaplaceno měla...když by to pošťačka nedala do schránky, nic se nedozví a za rok zaklepe na vrata exekutor :wink: jo lidi si za to můžou sami, neměli volit podle xichtu...

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Trinom » 20.05.2014, 16:42

BTW, co se to teď rozmáhá za sviňárnu, že ČKP bonzuje městům majitele nepojištěných aut a ti je pokutujou? Prej před tím není úniku, protože minimální flastr je 2,5k (max. asi 100k, co jsem tak zahlídl).
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Svobda » 21.07.2014, 20:44

Tak mi přišel dopisek od ČKP . Koupil jsem Almeru nepojízdnou i přesto jsem okamžitě po doručení do mojich rukou pojistku uzavřel .
Avšak Almera byla 5 dní nepojištěná a chtějí po mě asi 500 kč . Takže začíná boj uvidíme :D .
Parta buzerantů
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Uživatelský avatar
Machy_CZ
user
Příspěvky: 198
Registrován: 24.08.2012, 23:36
Bydliště: Nové Město na Moravě, Brno

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Machy_CZ » 23.08.2014, 10:44

Tak dneska dopis od ČKP... litr za nepojištění auta.... Prodejci trvalo 14 dní než mi poslal TP a OTP, ale vyčuránek pojistku zrušil ihned.... Takže to sem zvědavej, jak pochodim...
Nissan 300ZX '90 3.0i V6 TT SWB Targa-Top, Abarth 5OO '10 1.4i esseesse, Subaru Impreza '09 2.0i RX
JDM:
Mitsubishi Delica '96 2.8 TD SWB Crystal Lite roof, Mitsubishi Delica '95 3.0i V6 LWB Crystal Lite roof

FAMILY:
Nissan Elgrand '03 3.5i V6 XL RWD, Subaru Libero '93 1.2i Super-Deluxe 4WD

http://moje.auto.cz/user/Machy-CZ

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Design » 23.08.2014, 13:32

Rekni jim ad ti prokažou že po tu dobou jsi s tim autem jezdil.
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
al47-Gti
user
Příspěvky: 443
Registrován: 11.11.2010, 15:49
Bydliště: Bělotín
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od al47-Gti » 23.08.2014, 13:36

ja to mel taky tak. napsal jsem jim pravdu a bylo to v cajku a nemusel jsem platit nic.
Nissan 200sx s13 stage2 sold
nissan 300zx Z31 2sic sold
nissan 300zx z31 2x2 turbo, vacky jim wolf technology stage 2, nistune, 1bar.... atd

welveth
user
Příspěvky: 339
Registrován: 10.01.2011, 23:50

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od welveth » 24.10.2014, 23:49

ČKP = mrdky :cry: :roll: :D

Vozidlo si měl přece na sokromém pozemku nebo v garáži, nejezdil si s ním a tuto skutečnost ti doloží několik svědků.
jestli má ČKP povinnost prokazovat to si zjistím...

Bonus/malus klienta si každej sjednatel pojištění muší před sjednáním pojištění zjistit. Pokud tak neučinní je to kokot

Bohužel né všehcny pojištovny posílají dopis o Přijmutí pojistky do pojištění, a proto je dobré si na "pojištování" sehnat člověka - případně si vybrat z více lidí a zjistit si jeho minulost. Nejednejte s člověkem, který má pojištování jako vedlejšák - protože se takové práci nikdy nebude věnovat na plno a v postatě o práci pojištováka nic neví.
Další veliký rozdíl je mezi lidmi kteří zastupují pouze jednu pojištovnu - nebo zástupce který zastupuje více pojištoven.
Výhoda je vtom že Vám dokáže nabídnout víc a vy si můžete vybrat.

Bohužel 90% "blbců" se nechá nalákat na debilní přemrštěné reklamní nábory a potom je pravdou co psal adner...

Osobně jsem v pojištovnictví 6 rokem a většina mých klientů se mi ozývá v případě potřeby, protože i tuto práci lze dělat poctivě a kalitně. O klienta je potřeba se starat a né sním pouze jednorázově něco uzavřít.

To MYSAK : pochopil jsem že ti připsal slevu 50% za plný bonus který asi nemáš. Tudíš bylo ve výsledku lacinější pojistné, ale pojištovna smlouvu nepřijmula, protože si zkontrolovala bonus/malus a ten byl jinej. Měli ti poslat dopis s nabídkou , že smlouvu přijmou ale za vyžší pojistné. Jasná chyba zprostředkovatela, měl si na něm požadovat celou náhradu škody. On se měl postarat aby bylo vše správně. :roll: :)

Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Svobda » 25.10.2014, 07:57

Jinak k řešení mému ČKP vejš . Neplatil jsem také nic - auto se nepohybovalo vtu dopu po veřejných komunikacích a basta . Ještě to bylo pojištěné ,aby nic nemohli :wink:
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 99 hostů