GAS - globallshare

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

GAS - globallshare

Příspěvek od Kentoya » 04.06.2014, 00:18

kluci, nevím jestli to je anebo není ptákovina, každopádně já to zkusil, stojí mě to denně minutu
teoreticky vzniká nová sociální síť a je cca 90 dnů do spuštění
pokud se do ní každý den jednou přihlásíte na hlavní stranu, dostanete jednu akcii, jaká bude výsledná hodnota jedné akcie nevím, ale i kdyby to bylo 5 doláčů, nebo i jen dolar, na zemi neleží
pokud si někdo myslíte, že jsem kokot, nebudu Vám to brát, pokud si někdo myslíte, že to stojí zkusit za minutu denně než se to spustí, jestli se to spustí, dám Vám přihlašovací odkaz soukromou zprávou
pište si co chcete, je mi to vážně šumák, vše co mají na stránkách sem napostuji, a nikoho do ničeho nenutím, stačí se na základě mého odkazu registrovat, poté účet aktivovat a pak se každý den na půl minutky připojit, kliknout a zmizet

(já si pro jistotu založil nový mail, kdyby mi tam měl lítat spam, ale nic se za posledních 10 dnů nestalo, mail jakoby nežil)

odkaz 1
Aktivace účtu světa GAS
Pro bezplatné získání akcií musíte aktivivat svůj účet světa GAS.

Pokud se nezajímáte o bezplatné akcie, můžete kdykoli svůj účet světa GAS deaktivovat. Deaktivací účtu o své bezplatné akcie nepřijdete. Kdykoli můžete svůj účet opět aktivovat.

aktivovat

Staň se vlastníkem
Cílem GlobAllShare není pouze umožnit bezplatné používání pro uživatele, ale aby se cítili také vlastníky tohoto světového společenství, a tím se mohli účastnit na jeho formování, jak uznají za vhodné. To je důvod, proč GlobAllShare zajišťuje každému uživateli vlastnictví v podobě bezplatných akcií během předstartovní fáze.

Je třeba poznamenat, že uživatelé mohou nabývat akcie GlobAllShare pouze po dobu trvání předstartovní fáze v souladu s jejich výkoností. Proto po zahájení celosvětového podnikání budou mít akcie pouze ti, kteří přispěli k rozvoji GlobAllShare.

Po ukončení přípravy podnikání nebudou rozdávány další akcie. Akcie mohou být nadále zakoupeny výlučně od těch, kteří se podíleli na založení celosvětové sítě a dostali je za své zásluhy.


Získejte své vlastní akcie
Můžete také získat své akcie v GlobAllShare komunitě v předstartovní fázi. Vše, co musíte udělat, je pozvat své přátele a známé na stránky GlobAllShare.

Pokud pozvete 5 svých přátel a ti se zaregistrují, dostanete ihned 1 GlobAllShare akcii. Ale můžete nejen získat akcie po pozvání svých známých, ale také po každém dalším pozvání svých přátel a taktéž z pozvání známých vašich přátel, protože nabízíme až 7 dalších úrovních po každém z vašich přátel, kteří pomocí pozvánek, přivedou 5 uživatelů, můžete i Vy navíc získat 1 další GlobAllShare akcii.

Nezapomínejte, že až do spuštění plného provozu můžete dostávat každý den bezplatné akcie.
Za každý den, kdy de přihlásíte ke svému účtu, dostanete zdarma jednu akcii.

odkaz 2

Získejte své vlastní akcie
Můžete také získat své akcie v GlobAllShare komunitě v předstartovní fázi. Vše, co musíte udělat, je pozvat své přátele a známé na stránky GlobAllShare.

Pokud pozvete 5 svých přátel a ti se zaregistrují, dostanete ihned 1 GlobAllShare akcii. Ale můžete nejen získat akcie po pozvání svých známých, ale také po každém dalším pozvání svých přátel a taktéž z pozvání známých vašich přátel, protože nabízíme až 7 dalších úrovních po každém z vašich přátel, kteří pomocí pozvánek, přivedou 5 uživatelů, můžete i Vy navíc získat 1 další GlobAllShare akcii.

odkaz 3


Obchod s akciemi
Po spuštění GlobAllShare zde můžete nabídnout své akcie GAS k prodeji a zjistit pro ně nejlepší cenu za den. Nabízet na prodej můžete všechny své akcie nebo jen část z nich.

Můžete koupit více akcií od ostatních uživatelů a tím zvýšit částku měsíčních dividend. Po rozběhnutí systému můžete za takto nakoupené akcie platil ze svých měsíčních dividend.

Akcie nabízené vámi k prodeji nebo vaší poptávky akcií budou viditelné pro každého uživatele GlobAllShare po celém světě.

Je třeba poznamenat, že uživatelé mohou nabývat akcie GlobAllShare pouze po dobu trvání předstartovní fáze v souladu s jejich výkoností. Proto po zahájení celosvětového podnikání budou mít akcie pouze ti, kteří přispěli k rozvoji GlobAllShare.

Po ukončení přípravy podnikání nebudou rozdávány další akcie. Akcie mohou být nadále zakoupeny výlučně od těch, kteří se podíleli na založení celosvětové sítě a dostali je za své zásluhy.

odkaz 4

Vítejte ve světě budoucnosti Internetové sociální společnosti
Přijďte a seznamte se se světem sociálních sítí webových stránek budoucnosti, kde neexistují omezení, můžete se snadno dostat do kontaktu, kdo si přejete, můžete získat nejpopulárnější služby a může se také stát vlastníkem.

Toto je komunita budoucnosti
Hlavním problémem s největšími sociálními sítěmi na světě je to, že se zavádí stále více a více omezení, proto udržovat vztahy, seznámit se s ostaními a navázat nové vztahy, je stále obtížnější.

Cílem GlobAllShare je vytvořit největší neomezené webové stránky sociálních sítí budoucnosti, kde můžete opravdu zůstat v kontaktu s tím, s kým chcete, můžete poznávat nové lidi, prostě můžete vybudovat nové vztahy. V okamžiku můžete oslovit kohokoli po celém světě s tím, že chcete sdílet s nimi své názory.

Žádné omezení
Neexistují žádná omezení na webových stránkách sociálních sítí GlobAllShare a vašich příspěvků, lze je prohlížet kdokoli na světě. Cílem GlobAllShare je vytvořit skutečně globální, sociální vývěsku dostupnou kdykoli na celém světě, kde můžete vidět každý komentář a každý může stejně dobře prohlížet váš příspěvek, a tak neztratíte nikdy žádné novinky.

Úplně zadarmo
Při použití GlobAllShare komunity je vše zdarma. Ani teď, ani v budoucnu nebudete muset platit za používání. Můžete získat zcela zdarma služby na webových stránkách GlobAllShare, za které byste jinde museli platit. Zdarma telefonovat, zdarma vést video-hovory, živé webové přednášky, webové konference, video e-maily a posílat SMS. Hry, filmy, hudba, to vše je zdarma. Také můžete vytvořit své vlastní webové stránky nebo webové úložiště.

Služby od GlobAllSharu můžete využívat po celém světě a úplně zdarma.

Globální spuštění: Plán
03/31/2013: Lokální zahájení zasílání zpráv systému sociálních sítí

04/29/2013: Lokální příprava veřejných zdí

05/28/2013: Spuštění bezplatné lokální propagace GlobAllShare

06/28/2013: Spuštění bezplatné globální propagace GlobAllShare

07/29/2013: Spuštění služeb zdarma na GlobAllShare

08/30/2013: Globální otevření veřejných zdí.

09/30/2013: Spuštění oznamovacího systému.

10/31/2013: Spuštění hledání přátel

11/30/2013: Spuštění Globálního Chatu

01/31/2014: Spouštění systému soukromých zpráv

02/20/2014: Celková aktualizace systému na GlobAllSharu

03/31/2014: Startujeme svět GAS

04/28/2014: Spouštění celého sdíleného systému

05/31/2014: Full system upgrade

06/30/2014: Launching the photo manager and video sharing system

07/28/2014: Upgrade the GAS App Market

08/29/2014: Skončení předstartovního období a ukončení přidělování akcií.

09/29/2014: Úplné spuštění celosvětového systému se všemi službami a obchodem s akciemi.

Od 09/30/2014 budou dostupné všechny služby celosvětové sociální sítě GlobAllShare. Začne obchod s akciemi GASu a připisování jejich dividend.

a tohle mi přišlo na mail


Ahoj František,
Počel vašich vlastních akcií. 40
Předpokládaná jmenovitá hodnota vašich akcií $ 25,08 / 1 akcie
Předpokládaná jmenovitá hodnota všech vašich akcií $ 1 003,20

Vaše odhadované dividendy splatné v současné době $ 2,81 / 1 akcie
Vaše odhadované měsíční dividendy $ 112,40 / měsíc

Jedná se o odhady v současné době pouze orientační a budou přeceněny na denní bázi v závislosti na počtu navštěvníků a dalších aktivit

S pozdravem,
Tým GlobAllSharu
GlobAllShare™ World Wide © 2012-2014.

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: GAS - globallshare

Příspěvek od Kentoya » 04.06.2014, 00:26

momentálně je v síti cca 3 000 000 lidí z celého světa

a pak si odkazy hažte mezi sebou jak je libo, ale pod každým stačí 5 lidí

já už 5 mám, takže bych Vám hodil odkazy od lidí pode mnou co jim chybí něco do pětice

případné dotazy odpovím a neukamenujte mne kdyby to byla ptákovina, ale vypadá to jak červený facebook, a myslím si že těma akciema a komplexní nabídkou zdarma, je to asi jediná možnost, jak konkurovat facebooku

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: GAS - globallshare

Příspěvek od Kentoya » 04.06.2014, 00:58

ještě jeden odkaz

taň se vlastníkem
Největší sociální sítě na světě realizovaly tržby ve výši několika miliard dolarů ročně tím, že všechny zdarma poskytovaly své internetové stránky pro své uživatele.
Cílem GlobAllShare není pouze umožnit bezplatné používání pro uživatele, ale aby se cítili také vlastníky tohoto světového společenství, a tím se mohli účastnit na jeho formování, jak uznají za vhodné. To je důvod, proč GlobAllShare zajišťuje každému uživateli vlastnictví v podobě bezplatných akcií během předstartovní fáze.
Každý člen GlobAllShare, kteří se připojí ke komunitě ve fázi pre-organizace a přispívá ke globálnímu růstu jejich, mohou získat akcie GlobAllShare nepřetržitě celý bezdůvodně a každý měsíc obdrží dividendy od globálního zisku v poměru akcií vlastnictví po tomto podniku je spuštěn.
Mějte svůj podíl z celkového výdělku
GlobAllShare sdílí svůj celkový zisk se svými uživateli, kteří přispěli ke globálnímu růstu a šíření v období před spuštěním.
Poté, co dojde ke spuštění, akcionáři GlobAllShare budou dostávat každý měsíc své dividendy. 70% z celkového zisku bude rozděleno na dividendy a každý dostane část odpovídající počtu vlastněných akcií, tedy každý akcionář bude získávat trvalý měsíční výdělek.
Ale akcionáři GlobAllShare nebudou moci získat jen měsíční dividendu, ale také mohou prodat své akcie v nominální hodnotě, vydělat okamžitě velkou sumu tímto způsobem.
Získejte své vlastní akcie
Můžete také získat své akcie v GlobAllShare komunitě v předstartovní fázi. Vše, co musíte udělat, je pozvat své přátele a známé na stránky GlobAllShare.
Pokud pozvete 5 svých přátel a ti se zaregistrují, dostanete ihned 1 GlobAllShare akcii. Ale můžete nejen získat akcie po pozvání svých známých, ale také po každém dalším pozvání svých přátel a taktéž z pozvání známých vašich přátel, protože nabízíme až 7 dalších úrovních po každém z vašich přátel, kteří pomocí pozvánek, přivedou 5 uživatelů, můžete i Vy navíc získat 1 další GlobAllShare akcii.
Pokud jste úspěšně pozvali 5 svých přátel, dostanete ihned 1 akcii GlobAllShare. Ale nedostanete jen podíl z pozvání vašich vlastních známých, ale také i od dalších uživatelů pozvaných vašimi přáteli. Až do 7. úrovně dostanete za každých 5 nově úspěšně registrovaných lidí, kteří byly pozváni některým z členů pod vámi zaregistrovanými, také 1 další akcii GlobAllShare.
Nepřetržitý výdělek
Ze svých podílů v celosvětové komunitě GlobAllShare máte trvalý měsíční příjem, protože vám budou vypláceny dividendy z celkového zisku v každém měsíci, v poměru k počtu akcií, které vlastníte.
Pokud jste pozváni 5 z vašich přátel k GlobAllShare komunitě úspěšně a vaši pozvaní přátelé také pozvat pět svých přátel v 7 následujících úrovních po vás, pak budete mít nárok na následující dividendy v každém měsíci.
úroveň 1 5 Pozvánky 1 GAS akcie
úroveň 2 25 Pozvánky 5 GAS akcie
úroveň 3 125 Pozvánky 25 GAS akcie
úroveň 4 625 Pozvánky 125 GAS akcie
úroveň 5 3 125 Pozvánky 625 GAS akcie
úroveň 6 15 625 Pozvánky 3 125 GAS akcie
úroveň 7 78 125 Pozvánky 15 625 GAS akcie
Celkový 19.531 GAS akcie
Podle příkladu můžete dohromady dostat 19,531 GlobAllShare akcií, ze kterých budete po spuštění podniku měsíčně dostávat dividendu. Pokud budete například mít dividendu $0.25 z celkového měsíčního zisku, dostanete $5,000 měsíčně. Můžete dokonce dostat i dividendu $0.5 nebo $1.0 z každé vaší akcie, tudíž můžete snadno mít příjem i $10,000 nebo $20,000
Trvale můžete sledovat množství a hodnotu svých akcií a celkovou sumu svých dividend ve Webové kanceláři.
Okamžité peníze
Jako člen komunity GlobAllSharu můžete získat nejen měsíční příjem ve formě dividend, ale také rychle velké množství peněz, jakmile budete moci své akcie prodat.
Po globálním spuštění tohoto podniku můžete prodat své akcie za nominální hodnotu a tak získat okamžitě velkou sumu peněz. Podívejme se na příklad: pokud je nominální hodnota akcií $10 po spuštění byznysu a vlastníte 19,531 GlobAllShare akcií, můžete je všechny prodat za $195,531, takže obdržíte okamžitě velkou částku. Samozřejmě nominální hodnota může dosáhnout i $20 nebo $40 za jednu akcii. Nominální hodnota akcie se odvíjí od počtu uživatelů portálu GlobAllShare po celém světě.
Je třeba poznamenat, že uživatelé mohou nabývat akcie GlobAllShare pouze po dobu trvání předstartovní fáze v souladu s jejich výkoností. Proto po zahájení celosvětového podnikání budou mít akcie pouze ti, kteří přispěli k rozvoji GlobAllShare.
Po ukončení přípravy podnikání nebudou rozdávány další akcie. Akcie mohou být nadále zakoupeny výlučně od těch, kteří se podíleli na založení celosvětové sítě a dostali je za své zásluhy.

S pozdravem,
Tým GlobAllSharu
GlobAllShare™ World Wide © 2012-2014.

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: GAS - globallshare

Příspěvek od Woyta » 04.06.2014, 06:29

A jeje. Dalsi letadlo.

A dokonce zamerene na socialni site kde je problem ziskat penize z lidi normalne, natoz jim jeste za pouziti platit.
Nemluve o konkurenci jmenem Facebook se ktere ma problemy odlakat uzivatele i Google+.

Cena 25usd za akcii je hodne usmevna.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: GAS - globallshare

Příspěvek od Kentoya » 04.06.2014, 10:19

woyto taky všemu nevěřím, letadlo to je, ale v každém letadle něco platíš, tady ani fenik
ale když se dívám na nabídku služeb a možností, omezení žádné - vyšší jak u FB
25 za akcii se mi taky nezdá, ale i kdyby dolar
až to spustí, bud se mi budeš maximálně smát že jsem naletěl a stálo mě to za ten čtvrtrok hodinu času (takže mi to bude šumák), nebo se budu smát já, že mám třeba 300 doláčů a můžu si koupit třeba chladič na auto
účet se dá kdykoliv smazat a zrušit
a jak píšu, pro jistotu jsem si založil i nový mail
a je mi vážně zcela šumák jestli to někdo bude chtít, nebo nebude, každého věc, každého rozhodnutí, sám tomu moc nevěřím (tak 90%), ale ta hodinka mi za ten pokus (a možnost 10% pravdivosti) stojí

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: GAS - globallshare

Příspěvek od Design » 04.06.2014, 10:33

Letadlo nebo piramidova hra se vyznačuje abnormalne vysokym poplatkem 20,50,100 tisic kde človek dostane knižečku jak bude bezvadne uspesny a musi dovezt aspon 3 lidi kteri zaplati stejny vstupni poplatek aby si prisel na sve. Coz je nelegalni
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: GAS - globallshare

Příspěvek od Woyta » 04.06.2014, 17:12

Poplatek ,ktery davas jsou data a rozsireni komunity. Data u socialnich siti jedina vec co ma potencialni hodnotu. Cim vetsi komunita a objem dat k prodeji tim, vetsi vyvar pro vlastniky dat (ne pro majitele akcii).
Akcie takovych to spolecnosti muzou mit vysokou vstupni hodnotu na burzu ale okamzite se velmi propadnou.


Ja treba nejakou dobu tezil Bitcoiny. Mel jsem malou vypocetni farmicku. Dnes to uz ale nemam smysl. Bitcoin padnul a vynosy tezeni pravidelne klesaji.
Tak sla mila farma z domu. Neco jsem si vydelal ale ted uz se tezit nevyplati.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: GAS - globallshare

Příspěvek od Kentoya » 04.06.2014, 19:10

a proto mám jiný mail a účet mohu potom zrušit, a jediné co se dozví je jméno, datum narození místo, potom možná i účet, a tím končí, obzvláště pokud zruším jak mail, tak GAS

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů