EKO daň - neumí někdo zařídit?

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: EKO daň - neumí někdo zařídit?

Příspěvek od holubrider » 22.02.2015, 10:43

al47-Gti píše:vy platite za ekolikvidaci vozu? my zde dostanem jeste za vuz zaplaceno
Na šrotišti ti dají 1000-3000 za vrak,což se samozřejmě nevyplatí vyhazovat tam něco co má hodnotu :lol: .
Těch 700,- mě stál správní poplatek na úřadě ,za to ,že to na tebe dopříhlásí a následně ihned vyřadí.Na evidenci se tady v tom případě nemusí měl by stačit ten protokol z vrakáče.
Trinom píše:Podle toho, co jsem slyšel, tak papíry zaniklé díky polopřevodu budou zaniklé a o auto se už nikdo starat nebude, takže ti zbyde na díly.
Tohle by chtělo vědět zda to tak bude opravdu.

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Re: EKO daň - neumí někdo zařídit?

Příspěvek od vmille » 23.02.2015, 14:46

Jak je to presne s to EKO dani? Plati po kazdem ZTP?
Jeden borec ZTP ma 15let Formana a tech ho prodava tak nevim jestli to u nej neplati postaru.

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: EKO daň - neumí někdo zařídit?

Příspěvek od Trinom » 23.02.2015, 15:31

No to je jednoduchý - auto kupuješ ty, jakožto člověk bez ZTP a eko tam zaplacený nebylo (a ani nebylo odsunuto, protože v době, kdy si ho ZTPák kupoval, tak se ještě neplatilo), takže cvakáš. V tomhle případě je totiž úplně jedno, jestli je stávající majitel s nebo bez ZTP.

Každopádně jestli jsem pochopil aktuální právní úpravu správně, tak pokud by dotyčnej prodával auto, který koupil třeba loni a odsunul tak platbu eka, tak ho nový kupec teď bude muset zaplatit.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
Aku
user
Příspěvky: 508
Registrován: 28.11.2010, 22:14
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: EKO daň - neumí někdo zařídit?

Příspěvek od Aku » 23.02.2015, 20:21

jojo taktez si myslim ze to tak je....jinak pidil sem se pidil a jelikoz mam nevypsanou normu a chci auto prihlasit a nechci platit celej randal nasel jsem typka co dokaze Nissanum a Infinity (jen verzim EU) dopsat euro normu (jeste nevim jak to bude vypadat) ale mel bych to mit do patku doma..tak dam kdyztak vedet....chce za to kupodivu jen 1200 i s dobirkou takze pokud tam bude vypsana norma za 5tis tak vlastne dam misto 10 jen 6200 coz neni zadne zazrak ale aspon bude na benzin na jaro:)
200sx s13 sold,Eclipse 2g. sold,e36 sold,impreza gt sold,impreza wrx batoh sold,impreza wrx sold,impreza wrx sti sold,impreza gc8 sti sold,celica gt4 185 sold,e36 sold,eclipse gsx 1g. sold,lanevo 6 akt.,corolla e11 4x4 akt.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 94 hostů