Recenze a zkušenosti s naradim

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od Woyta » 26.08.2020, 02:09

Od Ryobi mam ze serie One+ docela hodne veci a jsem s nimi velmi spokojeny.
Razovy utahovak, vrtacku, flexu, vysavac, vyzinac.
Tech 400nm utahovaku mi staci. Zatim nebylo nic co bych nepovolil. Zatim jen protestoval sroub klikovky na dieselu. 250nm a navrch 15 let koroze. Plne nabita baterka, 20s buseni a sel.
Jeste planuju tu novou racnu co je zatim dostupna jen v US.
Baterky mam klony z ciny. No par drobnych problemu jsem s nimi mel. Ale stacilo poradne propajet spoje v elektronice baterky a slouzi dobre.

Co se tyce lidlu tak jsem spokojenej s uhlovejma bruskama. Za tu cenu se par kousku neztrati. Aspon nemusim furt menit nastavce.
Co se tyce dalsiho naradi, tak talirova bruska zadnej zazrak ale na modelareni ujde. Pasovou brusku pouzivam vyjmecne. Dela ramus ale funguje. Prstovou pasovku pouzivam dost a slouzi dobre.
Stara wapka s kovovym vnitrkem stale slouzi a dilenskej vysavac taktez.
Mam doma i tu plasmu, kterou planuju trochu vylepsit aby mohla rezat i nekovove materialy.

Kompresor jsem bral vertikalni dvoupist se 100l nadrzi od Geko. Coz jsou polaci a nechavaj si veci delat v cine. Ale prijemne me prekvapilo jak je tichej oproti tem urvanejm jednopistum s 50l nadrzi.

Ted jsem si domu dotahnul z polska dva kousky sloupovych zvedaku na auto. https://allegro.pl/oferta/podnosnik-jed ... 9084031481
Pro moje podminky prima věc
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od blázen » 06.09.2020, 06:48

superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů