Recenze a zkušenosti s naradim

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Mickael
user
Příspěvky: 740
Registrován: 05.09.2006, 13:42
Bydliště: Praha

Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od Mickael » 19.04.2015, 16:18

Myslím že alespoň mě, tady, a vůbec na celém českém internetu, tohle téma chybí. Pište svoje zkušenosti, hlavně ty negativní,ať víme,co nekupovat.
Já začnu. Gola sada Hitachi, první moje gola sada, za cca 4 roky bez problémů. Ořechy i trhák vydrželi moje nervový úlety, nasazený dvoumetrový trubky apod. Teď jsem koupil ještě gola sadu Stanley Tech3,povrchova úprava mě za ty prachy docela zklamala. Zátěžová zkouška proběhla hned první den, při povolování kol po nějakým umělci. Neměl jsem u sebe trhák, a v zápalu boje jsem na gole ve finále skákal,(buď vydrží nebo půjde do skrine) a nic se jí nestalo.
Stanley kleště nedoporučuji, v base s nářadím mi za jednu zimu orezla celá sada asi 7ks kleští.
Klice Tona,bez problémů,racnove klíče a šroubováky Stanley taktéž super.
Elektrické nářadí recenzovat nebudu, živí mě to, mám asi 20ks Hitachi,zatím bez problémů.
Co mě zajímá, máte někdo nářadí Beta? Chtěl bych si v tom udělat už kulturu, a koupit celej vozík, a postupně do vybavovat. Jde mi o to, jestli to za ty peníze budou používat ještě moje děti, nebo jestli to je naleštěná bída.
Jo a prosím vás, nepište sem hlavně o nářadí Parkside, Lux tools, a podobný chuťovky.
97' ECR33 M-spec 2

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od Woyta » 19.04.2015, 16:33

Kdo hleda, najde. forum/viewtopic.php?f=142&t=16067

Parkside bych tak uplne nezatracoval. Nektere veci maji dobre.

ted jsem si treba koupil vybavenej vozik od Manesman, coz by melo byt dobre naradi. Zatim jsem toho moc nedelal ale krizovy sroubovak se mi rozpadl hned na druhem sroubu.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od SilverFox » 21.04.2015, 17:36

Gola Triumf. Za 7let strzenej ph3 bit a zapadky na kufriku.

Racnovy klice s kloubem bgs vic jak dva roky bez problemu a ze jsem na ne obcas zlej.

Teleskopicka racna yato zemrela az pod metrovou trubkou, jinak ji pouzivam na kamionech a je to vdecnej kus naradi.

Sroubovaky narex perfektni.

Aku utahovak narex shit. Odesla spoust a vzala sebou obe baterky...
Naposledy upravil(a) SilverFox dne 23.04.2015, 07:43, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od blázen » 21.04.2015, 20:41

co používám nejčastěji
gola sady tona, stará i nová, zatím vše bez problému. Asi 4 sady.. Dodnes používám max 2 , za celý život jsem zlomil 1kus očechu 19 z nové sady,což se mi podepsalo na ruce.. ráčny při slušném zacházení taky v pohodě
klíče očkoploche tuším BGS taky bezproblému
račnové whurth, fungují dobře,ale moc nepoužívám,málokam vejdou, hrubé oko
šroubováky BGS už sem nějaký ohnul ve špici,ale jinak poměrně pevne - spokojenost
křížové narex, polámal sem jich tak 5 jednou rukou. Přijdou mi křehke :lol: takže nic extra
měřidla mitutoyo,marCall ..obojí perfektní
momentový klíč tona, starý, přesný, perfektní
zbylé krámy nepoužívám skoro už vůbec,většina made in czechoslovakia dodnes funkční
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od Woyta » 21.04.2015, 22:25

Tata jezdil s nakladakem a jednou z benzinky pritahl malej aku sroubovak s velkou sadou bitu od ryobi.
Sroubovak mam sice jen na rc modely (nema zadnou silu) ale samotne bity svoji kvalitou velmi prekvapovali. Vydrzeli vetsi zatez nez bity drazsich znacek.
Nevim co to je za slitinu ale neni to blato a nejsou krehke. Za roky co to pouzivam se mi podarilo jen par plochych bitu trosku ohnout. Ale na ty jsem sel opravdu hodne velkou silou.

Doposud mam sadu zcela kompletni.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Mickael
user
Příspěvky: 740
Registrován: 05.09.2006, 13:42
Bydliště: Praha

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od Mickael » 22.04.2015, 09:14

Tak o bitech bych mohl psát referáty. Nebojím se se říct, že jsem měl v ruce takovejch 20-30 značek, cobalt, titan, nerez, a ani jednu bych si nekoupil znova. Možná Wurth, ale zas když jeden dva za týden ztratím, zas se to nevyplatí. Používám 60-70Nm Aku šroubováky, půlka bitů se zlomí, a druhá vyžvejka.Jeste jednou, měl někdo z vás v ruce nářadí Beta?
97' ECR33 M-spec 2

Uživatelský avatar
DarkEgg
user
Příspěvky: 221
Registrován: 19.07.2011, 15:29
Bydliště: Praha

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od DarkEgg » 22.04.2015, 09:36

a co elektrickej razovej utahovak? pouziva nekdo misto pneumatickyho?
200sx s13 1989

Uživatelský avatar
Mickael
user
Příspěvky: 740
Registrován: 05.09.2006, 13:42
Bydliště: Praha

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od Mickael » 22.04.2015, 11:44

Mám oba, pneumatickej Stanley, totálně vyhozený peníze, a rázovej elektrickej Hitachi, a spokojenost.
250Nm. http://www.jadal.cz/cz-detail-661011-hi ... hovak.html
97' ECR33 M-spec 2

holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od holubrider » 25.04.2015, 06:01

Tak když se tu vyhnem zaručeným značkám ,tak určittě tuhle golu mohu doporučit http://gola-sady.heureka.cz/atx-profi-g ... a-94-dilu/ ,v okolí a po kamarádech jich znám několik a několik let tak mohu říc že pohoda,není ale ani špatná ta z Lidlu ,celkově také nemohu o jejich značce Parkside říct něco špatného,v nejlevnějším segmentu to nemá chybu už jen kvůli záruce,že lze na všech prodejnách reklamovat a nedělají s tím ofuky.Už jsem vyzkoušel většinu jejich nařadí,a sám mám nějaké příslušenství ke kompresoru,a hlavně bych vydzvihl chytrou nabíječku autobaterií která tam jde koupit za slušnou cenu.
JInak už jsem psal,že mi u el. nářadí začla být simpatická značka Ryobi,protože nestojí ranec a nabízí výkon profi nářadí.
Flexu mám Dewaltku za 3500,- a už si odedřela ukrutně,a pořád bez problému,takže na tu taky nemohu říc křivého slova,když navíc byla o 1/3 levnější jak třeba Makita.

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od MYSAK » 25.04.2015, 08:36

Podobnej nazor jako holubrider.. ja i soused pouzivame leta sadu od ATX, jedina ujma byla praklej 4-hran na velkym trhaku kterej jsem bral pres 1,5m dlouhou trubku :lol: jinak pohoda.. racnou dotahuju kola, beru za ni stylem bud vydrzi nebo ne a porad drzi :)

Chytra nabijecka z Lidlu slape uz nevimkolik let, a nejaky ty jejich zeleny drobnosti od parkside pro hobby pouziti taky naprosto v pohode.

Pak co mame v praci..
Dewalt:
Flexa-ma narezano mraky hodin, jedinej problem po nevimkolika letech je ze zacal zlobit vypinac, po rozebrani a vycisteni zas na cas dal pokoj.
Aku vrtacka-Silna jak hovado, navrtano ma mraky, na to ze je to jeste stara s NiCd clankama nechapu jak se porad drzi
Sukalka - tu nepouzivame tak casto takze nas asi prezije

Makita:
Flexa min pouzivana nez DeWalt nam loni umrela
Vrtacka (230V) - neni pouzivana zas tak casto, jako nova
Vrtaci kladivo - ma odpracovano dost, jede jak vitr

holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od holubrider » 26.04.2015, 06:18

Nedoporučuju tyhle bity : http://bity.heureka.cz/sada-bitu-makita-d-30667/ ,kvalitou nic moc,ale největší brnkačka na nervy je vytahovat je z té gumy - profesionálně nepoužitelné,10min času v pr.. když člověk nemá po ruce kombinačky.

Jinak tohle mě zaujalo,viděl jsem spešl držák na vrtačku s kterým se dá proříznout trubka do radiusu.
http://www.naradi-dewalt.cz/vrtaci-koru ... _2081.html

Uživatelský avatar
DarkEgg
user
Příspěvky: 221
Registrován: 19.07.2011, 15:29
Bydliště: Praha

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od DarkEgg » 26.07.2020, 08:31

Ahoj, jakého výrobce byste doporučili pro AKU sadu? Utahovák, vrtačka, úhlovka, ...
200sx s13 1989

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od raddy » 26.07.2020, 21:20


Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od Svobda » 06.08.2020, 21:54

Gola sady: Denně na dílně jedu se sadou z Lidlu drží neskutečně, jen ráčny už mám nové.
Malá kompozitová od NEO tools a super jen cejtím jak někdy pruží, ale furt maká. Zato malá wurth byla nahovno. Střední ráčna wurth ta už drží,ale je starší výroba.
Momenťáky jedu Hazet pohoda.
Zikovky nejvíc asi Knipex tím člověk neudělá chybu.
Aku nářadí po ruzných testech lidl apod. co hned odešlo jsem se rozhodl pro Makitu .
Makita bity - asi nejlepší co jsem měl. Sada vrtáku od makity za ty peníze taky super.
Makita rázový utahovák DZW285 myslím - nejlepší věc co jsem koupil. Od té doby jsem na vzduch zapomněl. Akorát velká a těžká nechtěl jsem velkou kvůli věčnému boji s místem. Kola zvládá akorát, když je někdo nepřerve. Práci na autě taky v pohodě,ale silnější by mohla bejt na to chci pořídit ještě tu 1000 Nm . Když nejdou kola nebo náboj apod.
Aku šroubovák/vrtačka nějaký základ taky Makita bez uhlíkač to je asi důležité pro mě kupovat bez uhlík- maká, neudržel jsem ji zlomila mi nos(asi) - nedošlo mi že nemám v ruce rázák.
Makita vytlačovák na lepidla - super věc na lepidla na autoskla.
Makita vysavač do ruky asi za 800kč celkem kničemu musí bejt čerstvě vyčištěný aby sál.
Baterie 5AH vydrží to nesmysl na dílně asi 14dní bez nabíjení.

Čím dál víc se mi libí ryobi cena atd. Jen škoda že nemají velký rázak.
Milwaekee pecka jen ta cena u nás.
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Uživatelský avatar
DarkEgg
user
Příspěvky: 221
Registrován: 19.07.2011, 15:29
Bydliště: Praha

Re: Recenze a zkušenosti s naradim

Příspěvek od DarkEgg » 15.08.2020, 18:26

Ja sel nakonec do Ryobi pro me garazove kutilstvi to bude stacit
200sx s13 1989

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů