Další sračka aneb žetony zaplať....

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Další sračka aneb žetony zaplať....

Příspěvek od Fizzbiker » 30.11.2015, 09:02

http://ekonomika.idnes.cz/vlada-zvazuje ... domaci_ane

Vypada ruzove nase budoucnost, makas? Super mužes byt rad, odevzdej kvér kazdej zamotanej zmrd to určitě udela taky, zaplať uz po desátý ze sis neco koupil, my pak poslem pul miliardy dalsim idiotum protoze sou to chudaci....

Schvalne kolik z vas si všimlo aut ve videich se kterymi jezdí chlapci z tzv IS? Malo kdo z nas si to muze poridit alespon v ojetině. Jen tak ze srandy vystřílí při juchani do videa tolik nábojů ze by za zy penize mohla pětičlenná rodina jist měsíc aniz by vyuzivala slevy v penny...

Muze mi nekdo nastínit nejakou variantu budoucnosti kdy se nebudu budit nasranej a nebo chudej protoze jako blbec makam a neparazituju na vsem co se najde?
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Mickael
user
Příspěvky: 740
Registrován: 05.09.2006, 13:42
Bydliště: Praha

Re: Další sračka aneb žetony zaplať....

Příspěvek od Mickael » 30.11.2015, 13:23

97' ECR33 M-spec 2

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Další sračka aneb žetony zaplať....

Příspěvek od Design » 30.11.2015, 19:36

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: N1
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Další sračka aneb žetony zaplať....

Příspěvek od adner » 30.11.2015, 19:45

tuhle mi povídá známej "změřili mě na konci dálnice 160, sebrali noty, kurvy sou to, zasranej bodovej systém, kterej čurák to vymyslel"....ptám se "kohos volil?".... "no přece TOP9, koho jinýho".... "tak to jsem rád, že tě chytli a doufám, že ti je dlouho nevrátí"....."ee proč?"...."hádej vole, kdo ten paskvil vymyslel...."".......eee....."

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Další sračka aneb žetony zaplať....

Příspěvek od blázen » 30.11.2015, 20:21

adner píše:tuhle mi povídá známej "změřili mě na konci dálnice 160, sebrali noty, kurvy sou to, zasranej bodovej systém, kterej čurák to vymyslel"....ptám se "kohos volil?".... "no přece TOP9, koho jinýho".... "tak to jsem rád, že tě chytli a doufám, že ti je dlouho nevrátí"....."ee proč?"...."hádej vole, kdo ten paskvil vymyslel...."".......eee....."
:lol:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Další sračka aneb žetony zaplať....

Příspěvek od Woyta » 01.12.2015, 01:11

Taky me to sere cim dal vic.

Pul vyplaty mi seberou jeste nez dorazi na ucet a pak nas dal obiraji kde to jen jde.

Na palivu zaplatime spoustu penez za spotrebni dan. Do silnic se dostane jen cast a jeste se vetsina rozkrade.
Nemluve o tom, ze puvodne vznikla aby prispevek na silnice byl rozdelen dle skutecneho najezdu. Pak prisli dalnicni znamky, ktere meli byt jen docasne a slouzit ke zrychle vystavbe dalnicni site. Znamky se stale zdrazuji a dan stoupa.

Chci si koupit novejsi auto protoze na nove nemam. Ale ouha. Stare neprodam, protoze se musi zaplatit ekodan na likvidaci aby dotovali nakup novych aut. Takze auto je v dobrem stavu ale neprodejne. Tak se necha na dojezdeni. A nakup se odklada, nebo se přikoupi levna 10let stara ojetina z nemecka, kde se jich zbavuji kvuli silnicni dani a zakazum vjezdu do mest. A mame auto pro další členy rodiny. Takze nakup novejsich aut zase poklesne.
Tak nam chteji zakazat vjezd do mest podle euro normy, ci udelaji zony beze aut. Pritom se jasne ukazuje, ze emise klesaj jen na papiru. Ale je to pro nase dobro a obnoveni vozoveho parku. jedinym vysledkem jsou krachujici obchody v centrech mest. Ale co kdyz nechci tu hromadu asistentu na hovno, dotykova LCD a podvozek nezkurvenej testovanim na Nurburgringu?
Smula. Nic takoveho se nevyrabi, protoze to je zakazano, nebo to nema dostatecny cool efect.

Ale prodeje aut stale nestoupaji. Tak co vymyslime dal? Silnicni dan na auto podle emisni normy, ktera nezohlednuje najezd auta. A jeji vynos se opet pouzije pro dotovani prodeju novych aut. Hlavne elektromobilu.

Boha jeho, kdy si ti debilove uvedomi, ze evropsky trh je preplnen novymi auty o ktera uz mladez nejevi zajem a prestanou dotovat vyrobce? Mnozstvi lithia do baterii je omezene a vsechna auta na elektro nelze predelat. Nemluve o tom, ze vyroba baterii je z hlediska ekologie pekne svinstvo a na takove mnozsvi elektricke energie ekozdroje stacit nebudou. Jen se ve finale emise presunou jinam. A clovek ktery ma levne stare auto si tezko poridi elektromobil za 600 000kc a vic.


Vidim to tak, ze ta banda posuku nahore nas chce nahnat do brutalne dotovane, ztratove MHD ci carsharingu nebo operativniho leasingu. Ale to budou stejne casem strasne drahe sluzby, protoze nebude odbyt pro pouzita auta stara 3 roky.


A ve finale, kdyz uz auto nechci provozovat na silnici tak jim ho mam zdarma odvzdat? At jdou do prdele.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů