Stopař podvodník

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Stopař podvodník

Příspěvek od Mirek » 14.03.2016, 20:04

Kluci je to moje hloupost, o tom žádná, ale kdyby jste na něj narazil ještě někdo jinej, ať Vás to nestojí love.

Zastavil jsem dnes mladému stopaři, s tím že ho okradli a taková ta omáčka okolo. Herecký výkon na oskara, bylo tam vše, pláč, třes z podchlazení, atd. Pry VŠ student, okraden na slovensku, přišel o notebook a peníze na školné.

Samozřejmě blbej nejsem, kdyby si řekl o peníze, tak leti a dostane přes držku. Peníze ze záčátku nechtěl, jen jestli teda bych ho vzal na nádraží do Svitav, že mu odsud jede spoj na Cheb. Chová se absolutně neškodně, takovej šušínek, ňouma.

Zahraje to opravdu oskarově, kdyby nebyl kokot, mohl se hraním živit.

Jméno je asi pravý, našel jsem ho na FB. Jmenuje se Roman Vlček, tady je jeho FB profil a pro jistotu i fotka.

https://www.facebook.com/roman.vlcek.927
Roman vlček.jpg
Dle debat nejsem první:
http://www.vyhledatcislo.cz/cislo/420606519237


Je to moje blbost, ale na moji obranu byl fakt věrohodnej, bylo to poprvé, stalo mě to 550 a určitě byl poslední cizí člověk, kterému jsem pomohl. Nicméně dávejte bacha, kdyby jste na něj někdo narazil, tak ho zavezte někam do lesa a tam ho odemě prosim pozdravujte.
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stopař podvodník

Příspěvek od Fizzbiker » 14.03.2016, 20:47

Dej cely příběh...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Stopař podvodník

Příspěvek od Design » 14.03.2016, 21:27

Stopaře se prostě nebere.
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Stopař podvodník

Příspěvek od Mirek » 14.03.2016, 21:31

Dnes asi ve 12:15 jsem jel z Brna do Víru přes Tišnov. Za Benzinou stopoval mladej borec, docela jsem spěchal, ale jsem blbec, řekl jsem si že tím směrem nemá moc možností kam jet, tak že ho vezmu. Zastavil jsem, vypadal unaveně, že je mu zima a jestli nejedu někam ke Svitavam, řekl jsem že tam ne, ale tím směrem ho vezmu. Tak nasedl a jelo se.

Asi po minutě uplně záchvat, začal brečet, a strašně mi děkovat,, že mu nikdo nechtěl zastavit, že pořádně nespal v noci, že jde/stopuje z nějaké ubytovny na slovensku, kde studuje VŠ - nějakou architekturu nebo co. A že ho tam okradli, noťas s nějakýma prácema do školy, peněženku a prachy na školné. Že táta je na něj naštvanej kvuli tomu, že si ty peníze neposilal domů a tak mu nechce pomoct. Že to byl asi někdo z ubytovny, protože ho tam nemají rádi,že s nima nechodí pít alkohol a jde mu učení. Máma by mu prý pomohla ale kvůli tatovi, že ne, jestli by jí mohl dát vědět jenom že je v pořádku. Vymměkl jsem a řekl, že ho zavezu až do Svitav na autobusový a koupím mu lístek domů. Takže jsem mu podal mobil a on předemnou volal s tim že je nedostupná asi v práci, jestli jí může napsat sms. Tak jsem samozřejmě řekl ze žádnej problem. Napsal teda zprávu, nechal ji i v telefonu, takže jsem si ji pak přečetl: "Mami neměj strach, jedu s pánem na nádraží do svitav, mám te rád roman".

Ptal jsem se ho jestli nemá hlad nebo žízeň, on že ne, že děkuje. Musel jsem stejně tankovat, tak jsem mu koupil vodu a croasan. Opět scéna, začal brečet, že děkuje a že mi to jeho máma pošle hned jak dorazí domů atd... vyrazilo se dál. Po cestě chvílema brečel, že je mi moc vděčnej , že se mi napíše adresu, máma že mě určitě pozve na návštěvu za to co jsem pro něj udělal (to jsem teda odmítl, že jsem v CZ málo a když, tak nemám moc času). Chvílema povidal o tom co studuje, že to měl peníze na studium v UK, že je tam na to výborná škola. Tady jsem malinko zbystřil a čekal jestli si řekne o peníze. Okamžitě bych ho vyhazoval z auta a zavolal na něj pecky. Ale nic, řekl jsem mu že to je smůla, ale je zdravej, peníze se zase vydělají.

Po chvílí začal, jestli by mohl chvilku spát, že celou noc cestoval a je unavenej. Byl jsem za trochu klidu docela i rád, takže jsem neměl nic proti. Probral se až ve Svitavách, našel jsem s ním autobusový nádraží a nechtěl mu dávat peníze, takže jsem s ním šel koupit lístky. Koupit se dal jen ten z PHY do Chebu - 206kč, řikam ok a do Prahy se dostane jak. A ten že stojí 260kč a platí se v autobusu přímo a že se musí kousek přejet metrem. Autobus jel až za hodinu a půl, ja měl dost práce, takže jsem mu chtě nechtě dal 300kč. Napsal mi svoji adresu, vzal si mojí, že to pošle složenkou. (Číslo účtu jsem nechtěl dávat). Když odcházel, zkusil jsem jméno dát do internetu v mobilu, našlo mi to FB profil, 136 přátel, fotka seděla, nic nenasvědčovalo tomu, že by se jednalo o podvod.

Až doma na PC jsem hledal důkladněji a zjistil, že už mu takhle pomohlo hodně lidí, že je okraden poměrně často a na různých místech ČR.
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stopař podvodník

Příspěvek od Fizzbiker » 14.03.2016, 21:43

Vymakanej podfuck...
Za 3kila se to snad ani neplatí... Kdyz to rozpocitas na cas tak hodinovka mizerna a jeste musis mit štěstí na hejla... (Sorry)
Asi jsi to mel lacinejsi nez ti ostatni predpokladam.

Taky jsem jednou jednoho vezl spis uplne opacny pripad porad mi cpal travu ze vsichni brzo umreme, ze mu doktori rekli ze ma nejakou nemoc plic a ze do roka nejpozdeji zaklepe backorama. Rekl si nasrat prodal co mel nechal si jen spacak za penize si koupil travu a v olomouci jizdenku do francie nebo kam ze sam neví. Po par dnech se probral nekde asi "tam" a ze zil tak ze chodil po meste a kdyz nekde meli neudrzovanou zahradu tak jim nabidl ze za jidlo jim ji da doporadku. A ze ted aai po 5ti letech mel světlejší chvilku ze si uvedomil ze tak nejak rodině (rodicum segre...) nerekl ze odjizdi tak ze jim jede rict ze je v poradku akorat ze nevi jestli je z olomouce nebo prostejova ale je to je jedno ze se kdyztak zas projde... Ten stopoval mezi vyskovem a prostejovem a jedine co chtel tak se ptal jestli nemam v aute nejake piti a nebo alespon petlahev ze by si nabral z rybnika a ze zapomnel kde si flasku polozil...

Odkud je ten zmrdeček?
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Stopař podvodník

Příspěvek od Mirek » 14.03.2016, 22:07

To se mi přesně nepovedlo zatím zjistit, ale co čtu komenty ostatních lidí, proste heerečka jako prase....
Zdravím všechny lidičky dobrého srdce ,
do dneška jsem patřil k lidem , kteří v něco věří a snaží se lidem v nouzi pomoci . Po dnešku mi cizí člověk nikdy nenasedne do vozu ! Stopaře už nikdy nesvezu ! Dotyčného Romana Vlčka , údajně studenta architektury , okradeného o tisíce a mobil , nootebook , jsem "naložil" u Úval a odvezl až na vlak v G.Jeníkově , směr Havlíčkův Brod , pak Opava . Herecký výkon , který podal , mě stál 450 Kč ...+ sms jeho mamince , ať se o synka nebojí , že se v pořádku vrátí ... Jsem člověk ostražitý , ale tohle mne dostalo . Takže Vlčku , chci dostat TEBE ! Vše hlásím na policii , tímto prosím všechny zúčastněné tohoto divadla o stejný počin . Ať je jméno pravé či ne , tak věřím , že bude "výt" v kriminále . Záleží to jen a jen na nás

Prý to vyšetřuje někdo v Brně, ale mluvil jsem s tatou (dělal 25 let kriminálku, Brno - venkov). Řekl mi že je to blbý, ale že se na to mám vykašlat, že pak dojde akorát na soud a já ještě dostanu pokutu, protože se nebudu moct dostavit kvuli DE a z typka si stejně nic nevemu.
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: Stopař podvodník

Příspěvek od Svobda » 14.03.2016, 22:35

Kdyby byl opravdu z Chebu tak by se dal navštívit to mám vedle . Je fakt ze mi je ten ksicht nějak povedomej,ale kdo ví třeba už byl v TV :-(
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Stopař podvodník

Příspěvek od Mirek » 14.03.2016, 22:39

Díky, ale to by bylo asi stejně k ničemu.

Jako nějakou adresu mi dal, ale ta bude vymyšlená. Jméno ale dle všeho používá svoje.


Je to tady spíš, aby nenalítl někdo jinej.
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Stopař podvodník

Příspěvek od Design » 14.03.2016, 23:30

Za tech par kacek se nevyplati a ni travit dlouhosahle vysvetlovani na polici. Ale fesak by si zaslouzil celo.
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Re: Stopař podvodník

Příspěvek od mauglie » 15.03.2016, 02:36

Ja se stoparema mam dobry zkusenosti, parkrat jsem byl i ja sam, tak prosim nehazet lidi u cesty do jednoho pytle.

Herecky vykon husty, o tom zadna.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 116 hostů