Vykuchany interier

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Vykuchany interier

Příspěvek od 935Baby » 14.05.2005, 15:29

Opravuju stahovani oken ve dverich a dneska jsem potrebaval s autem nekam jet tak jsem tam zpet nedeval calouneni protoze jsem to jeste nedodelal. Hnedka bylo znat jak je slyset vic motor turbo atd (pri zavrenych oknech)

Mit takhle udelane celo auto :D
- koberce pryc
- komplet plasty a calouneni ve vnitrku
- proste tam nechat pouze palubku (no taky jsem videl typka z sxoc.co.uk co to takle kuchal a uriznul i cast palubky pred spolujezdcem :shock: ) no a vsechno ostatni pryc, tedy krome prednich sedacek.

To musi byt super svezeni v takovem aute, slysite uplne vsechno co se autem deje. Krasny zvuk motoru, okorat by to bylo trochu nepraktice na nejake cestovani atd. ze? :lol: Moc rad bych se svezl v takhle vykuchanem a kompletne vytunenem SX.

Jeste me napada jedna vec co by mohla mit velky zvukovy efekt. Izolace predni kapoty. Asi vetsina z vas tam ma tu izolacni vlozku (ktera asi hlavne izoluje zvuk motoru, mozna castecne i aby neslo teplo na kapotu - kvuli ochrane laku ?i co) Tak to schvalne vyndam a vyzkousim jak bude pak slyset turbicko.

I takhle je to slyset dost, ale toho svisteni turba neni nikdy dost :)
Naposledy upravil(a) 935Baby dne 14.05.2005, 19:41, celkem upraveno 1 x.
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 14.05.2005, 16:41

no já takle jezdil 1/2 roku a na delší cesty to neni - když na to trochu šlápneš, tak neni v aut? slyšet vlastního slova :-)

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 14.05.2005, 19:40

A to jsi mel vykuchane vsechno co jsem psal v predchozim clanku??

Ja bych chtel ted aktualne zkusit sundat tu izolaci z predni kapoty, to jsi mel taky nekdy sundane? Zajima me jak moc to zvedne hluk motoru.
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 14.05.2005, 20:01

já m?l akorát palubku, 2 seda?ky, pás ?idi?e a ?aloun?ní dve?í :-)

izolaci kapoty sem tam už nevracel a neni to skoro poznat

docela hodn? d?lá izolace p?í?ky mezi motorem a kabinou - kolem pedál? sem jí už nevrátil a je docela hodn? slyšet svist turba :-)

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 16.05.2005, 13:33

935Baby píše:Zajima me jak moc to zvedne hluk motoru.
.. zevnit? z auta to skoro nepoznáš, zvenku se ten hluk ale zvýší o hodn?.. ale to se nedá nic d?lat.. :-) zvláš? když máš na aut? místo tlumi?e rezonátor, pak je to už stejn? asi jedno.. :wink: :D
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
swed
user
Příspěvky: 707
Registrován: 07.10.2004, 14:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od swed » 16.05.2005, 14:29

Ondrey píše:.. zvláš? když máš na aut? místo tlumi?e rezonátor, pak je to už stejn? asi jedno.. :wink: :D
no a co ti jako já, kte?í nemají ani rezonátor :D :D
Mazda 6 2.0 107kw + Laguna 1.8 88kw
EX. RED 200SXS13 1992 - 210PS

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 16.05.2005, 14:35

Ondrey píše:
935Baby píše:Zajima me jak moc to zvedne hluk motoru.
.. zevnit? z auta to skoro nepoznáš, zvenku se ten hluk ale zvýší o hodn?.. ale to se nedá nic d?lat.. :-) zvláš? když máš na aut? místo tlumi?e rezonátor, pak je to už stejn? asi jedno.. :wink: :D
to je blbost, nepoci?uju, že by byl motor víc slyšet, vejfuk, to vždy p?ehluší :-) jinak na volnob?h to je hezky tichou?ký :-)

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 16.05.2005, 16:05

Martin_534 píše:
Ondrey píše:
935Baby píše:Zajima me jak moc to zvedne hluk motoru.
.. zevnit? z auta to skoro nepoznáš, zvenku se ten hluk ale zvýší o hodn?.. ale to se nedá nic d?lat.. :-) zvláš? když máš na aut? místo tlumi?e rezonátor, pak je to už stejn? asi jedno.. :wink: :D
to je blbost, nepoci?uju, že by byl motor víc slyšet, vejfuk, to vždy p?ehluší :-) jinak na volnob?h to je hezky tichou?ký :-)
.. mno blbost to nejni, když sundáš izolaci, hlu?nost se prost? zvýší, a? chceš nebo ne.. :D
.. ale máš naprostou pravdu v tom, že p?es ten vejfuck to prost? neni slyšet.. :wink:
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 16.05.2005, 16:30

swed píše:no a co ti jako já, kte?í nemají ani rezonátor :D :D
Ti, kteri nemaji ani rezonator, si daji soutez o nejhlucnejsi vyfuk :D Hlasim se dobrovolne :lol:

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 16.05.2005, 18:13

Ondrey píše:
Martin_534 píše:
Ondrey píše: .. zevnit? z auta to skoro nepoznáš, zvenku se ten hluk ale zvýší o hodn?.. ale to se nedá nic d?lat.. :-) zvláš? když máš na aut? místo tlumi?e rezonátor, pak je to už stejn? asi jedno.. :wink: :D
to je blbost, nepoci?uju, že by byl motor víc slyšet, vejfuk, to vždy p?ehluší :-) jinak na volnob?h to je hezky tichou?ký :-)
.. mno blbost to nejni, když sundáš izolaci, hlu?nost se prost? zvýší, a? chceš nebo ne.. :D
.. ale máš naprostou pravdu v tom, že p?es ten vejfuck to prost? neni slyšet.. :wink:
tak sem asi hluchej :-)
já žádnej rozdíl neslyšim :-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů