sv?tla

otázky a odpovědi technického rázu
Odpovědět
Řehy
user
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004, 21:27
Bydliště: Říčany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

sv?tla

Příspěvek od Řehy » 11.10.2004, 21:29

Tak jsem se po dlooouhe dobe dokopal k tomu, abych udelal neco s tema svetlama, jejichz svit mi nejak nestacil... proto jsem tam nabusil xenony :wink: . Sice jsem prisel a dalkove, ale ty potkavacky stojej za to. Jen mi kapku chybi svetelnej klakson. Nemate nekdo nejaky typ kam a jaky, popr. z ceho dat pridavne dalkove?? A dal, nemate nekdo skusenost s opravenim vule ve svetlech?? Docela dost se mi za jizdy klepou na hridelce u motorku :cry:

Uživatelský avatar
Mr.FU
user
Příspěvky: 213
Registrován: 27.09.2004, 14:46
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.FU » 12.10.2004, 08:30

M? se sv?tla hodn? klepala. Za prvé nebyly dotaženy pojistné mati?ky na h?ídelce která sv?tla vysouvá, ta plastová sedla m?la v?li, po dotažení se to zlepšilo. Dále mi na jednom sv?tle chyb?lo pojistné péro, které zp?sobovalo, že se v celém mechanismu klepala parabola. Nakonec jsem zjistil, že jsou už i dost vyb?hané h?ídelky v samotném motorku který vyklápí sv?tla, tak mám te? celé sv?tlo na péru, které, pokud jsou sv?tla vysunuta, ho tahá dol? a hodn? se to zlepšilo. Ale nejlepší by samoz?ejm? bylo motorek sundat, rozebrat a zjistit jestli se nedají vyb?haná sedla opravit... :wink:
Nissan 200SX, r.v. 1990.
Nový lak.
GO Motoru.
Nové turbo.
A jezdí :-)

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 12.10.2004, 11:08

Ja jsem mel ten plastovy dil vybehany tak, ze to jezdilo snad o 5 mm. Oprava nemozna, vymenil jsem cely dil...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů