Podvozek - poradte prosim

otázky a odpovědi technického rázu
Odpovědět
Petr
user
Příspěvky: 167
Registrován: 08.10.2004, 13:31
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Podvozek - poradte prosim

Příspěvek od Petr » 18.10.2004, 22:54

Prosim o radu...
Zadek myho staryho auta je o 5 cm nize nez u novyho... Cim to muze byt?
Je mozne ze jsem tam mel jinaci nez original pruziny? nebo byly ty stare proste jen sednute a auto uz bylo cele nize?
Kazdopadne s tim novym se to ted hooodne naklani, predtim jsem to vubec nepocitoval...
Kazdopadne na novem musim vymenit predni tlumic, silene se to houpe , s tim pocitam, ale ta vyska zadku je mi zahadou..
Jak vubec muzu poznat jake mam pruziny? koukal jsem a na tom starem jsou cerne, vypadaji uplne stejne jako ty nan novem :)
muzete prosim nekdo s origo pruzinami prihodit jakou mate vzdalenost naboje kola k lemu zadniho blatniku kdyz stojite na rovine?

P.S. to jakou silou lze stlacit auto v miste testovaneho tlumice k zemi zavisi jen na pruzine, nebo nejakou roli hraje i tlumic? pripada mi ze stare auto bylo tezsi stlacit, nez nove... ale zase na starym se zadek po pusteni zhoupl (k.o. tlumice) ale u novyho vyskoci a ani se nehne... Jde ale stlacit lehko.... tak fakt nevim, jak to ted mam zkombinovat :))
Vinova S13 - 1990

T25 - 0,8bar , kat už neny, BOV MK II - Minulost... rad vzpominam, 200sx je bezva auto
------------------------------------
ale ted si vozim prdel v XEDOS 9 2,5 V6 - 4WS
a trosku mene z ni boli zada :)

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 19.10.2004, 07:21

to sme na tom stejn? :)

ale já dnes namontuju podvozek a bude mi hej :D

Petr
user
Příspěvky: 167
Registrován: 08.10.2004, 13:31
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 19.10.2004, 17:34

no ja dam do poradku predni tlumic, at muzu objektivne testovat zadek a pak se projedu...
ale vidim to tak ze asi necham tlumice z novyho a dam pruziny ze staryho, ten nizsi zadek mi pripadal prijemnejsi v zatackach :wink:
jestli se to proste nakloni, tak jdou zadni pruziny pryc, to uplne nesnasim :?
Vinova S13 - 1990

T25 - 0,8bar , kat už neny, BOV MK II - Minulost... rad vzpominam, 200sx je bezva auto
------------------------------------
ale ted si vozim prdel v XEDOS 9 2,5 V6 - 4WS
a trosku mene z ni boli zada :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů