volant Viktor

otázky a odpovědi technického rázu
Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 22.12.2004, 09:37

zorro píše:Ondrey: nevím jak je tomu u 200SX v sérii a nevím zda-li jsi m?l rozebrané volanty i z jiných aut, ale náboj (chápej osazení na tisícihran) je v 90ti procentech p?iva?eno k vnit?nímu rámu volantu. Tudíž je to absolutn? to samý jako když si vysoustružím p?írubu na sportovní volant, osoustružím u?izlej tisícihran ze starýho volantu a sva?ím dohromady. ...
?lov??e tohle mi ned?lej... ty snad nechceš chápat.. :shock:
P?ece nechceš tvrdit, že sériovej volant (pevná "nába" a deformovatelnej m?k?í v?nec (což je u všech sériovejch volant? stejný)) = sportovní volant s pevnou nábou (tvrdej v?nec a nedeformovatelná nába)? V prvním p?ípad? se p?i nehod? ohne v?nec volantu, v druhým p?ípad? se neohne nic, krom? ?idi?ova obli?eje.. Proto má každej sportovní volant ?ešenou deforma?ní zónu V NÁB?..
Ale jak už jsem jednou napsal: Já ti tohle ?ešení nenutim... jen upozor?uju, že se díky snaze ušet?it pár drobnejch m?žeš n?kdy dostat do p?knýho pr#seru - což teda aspo? podle mého názoru - za to fakt nestojí..
:wink:
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 22.12.2004, 11:25

Nene, na naboj nebylo sahnuto...

Raddy: zkusim se zeptat, jestli maji i samostatne naboje bez volantu, ale ta pani v te nasi prodejne je ponekud mimo... Musis ale vydrzet mezi svatky, ja se ted pomalu nedostanu ani na WC... :(

Uživatelský avatar
zorro
user
Příspěvky: 150
Registrován: 27.09.2004, 13:27
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zorro » 22.12.2004, 12:00

Ondrey píše:
zorro píše:Ondrey: nevím jak je tomu u 200SX v sérii a nevím zda-li jsi m?l rozebrané volanty i z jiných aut, ale náboj (chápej osazení na tisícihran) je v 90ti procentech p?iva?eno k vnit?nímu rámu volantu. Tudíž je to absolutn? to samý jako když si vysoustružím p?írubu na sportovní volant, osoustružím u?izlej tisícihran ze starýho volantu a sva?ím dohromady. ...
?lov??e tohle mi ned?lej... ty snad nechceš chápat.. :shock:
P?ece nechceš tvrdit, že sériovej volant (pevná "nába" a deformovatelnej m?k?í v?nec (což je u všech sériovejch volant? stejný)) = sportovní volant s pevnou nábou (tvrdej v?nec a nedeformovatelná nába)? V prvním p?ípad? se p?i nehod? ohne v?nec volantu, v druhým p?ípad? se neohne nic, krom? ?idi?ova obli?eje.. Proto má každej sportovní volant ?ešenou deforma?ní zónu V NÁB?..
Ale jak už jsem jednou napsal: Já ti tohle ?ešení nenutim... jen upozor?uju, že se díky snaze ušet?it pár drobnejch m?žeš n?kdy dostat do p?knýho pr#seru - což teda aspo? podle mého názoru - za to fakt nestojí..
:wink:
Zrovna jsem ti demonstroval, že to, co tvrdíš, není pravda. Není pravda, že každej sportovní volant má ?ešenou deforma?ní zónu v náb?. Victor ano. Momo to d?lá také. Nardi Torino to tak však nemá. Ani Sparco. A mnoho dalších taktéž ne. Není to o tom, že to nechci chápat. Já moc dob?e vím, jak to myslíš. Ale nelíbí se mi, když házíš vše do jednoho pytle. Pokud myslím na bezpe?nost, tak jezdím p?ipoutanej a v tom p?ípad? je dost malá šance, že se dostaneš hlavou k volantu. A osobn? je mi tvý upozorn?ní bu?t, pod strome?kem leží ?ty?bodový pásy. :)))

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 22.12.2004, 16:12

zorro píše:Zrovna jsem ti demonstroval...
OK, necháme to.. Byla to jen moje malá p?ipomínka, když Raddy bude kupovat toho Victora... :-) Myslím najeho zdraví.. :wink: :)
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
milonovo
user
Příspěvky: 722
Registrován: 05.10.2004, 20:37
Bydliště: Kolín

Příspěvek od milonovo » 25.12.2004, 00:59

Jen tak na okraj http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... RK:MEWA:IT
to jsem asi p?ed dv?ma m?síci objednal a zatím mám hov... jsou prej všichni v Essenu na výstav? a není ?as na blbej volant.Nechci se nikam p?iklán?t,ale jelikoš jsem spo?ivej,tak to vidím na Zorrovu variantu,mám seda?ky,pásy a pokud už to bude taková šlupka že i p?es pásy p?jdu do volantu(nebo on do mýho malinkýho hrudní?ku),tak to asi dobrý nebude ani tak ani s nábou,nicmén? Ond?ej?v p?ísp?vek byl pro m? taky p?ínosný,protože jsem o tom nem?l ani páru.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 hostů