Vyh?ívání lambda sondy

otázky a odpovědi technického rázu
Odpovědět
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Vyh?ívání lambda sondy

Příspěvek od 935Baby » 21.01.2005, 22:23

V servisnim manualu na S14 jsem nasel tohle, je tam psano kolik ma mit odpor vyhrivani lambda sondy.

Obrázek

Na S13 je take vyhrivani, ale v manualu na S13 se o odporu nic nepise. Melo by to byt podobne jako u S14: 3 - 1,000 Ohm ( je to dost divne, proc tak velky rozsah? 3 - 1000 Ohm. nebo jestli tim mysleli 3000 - 1000 Ohm?)

Zmeril jsem odpor na me lambde na konektorech a (cerveny drat) a c (cerny drat). Nameril jsem 19 Ohm. Mohli by jste prosim zmerit odpor na vasi lambde? Jeste dodam ze jsem to meril pri cca 0°C jestli to ma na to vliv.

Co by se stalo kdyz by bylo znicene vyhrivani lambdy???? Muj motor totiz pri studenem startu bezi jako traktor - na 3 valce nebo tak neco. Po nekolika minutak bezi pomerne dobre. Pri zahratem motoru nemam problem. Myslim ze by to mohlo zpusobovat vyhrivani lambdy. Co si o tom myslite? Trva nejakou dobu nez se lambda ohreje a to zpusobuje ze motor spatne bezi pri studenem startu???? Jenom teorie :D
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 21.01.2005, 23:11

spíš bych zm??il tlaky za studena a za tepla

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů