moje 200 sx na mraky :o(

je nutný vysvětlení?! :)
Odpovědět
Petr
user
Příspěvky: 167
Registrován: 08.10.2004, 13:31
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

moje 200 sx na mraky :o(

Příspěvek od Petr » 12.10.2004, 03:17

Dnesni noc byla pro mne neprilis slavna :o(
jel jsem si svoji milovanou zatacku, kterou jsem jel smykem uz snad 1000x a trosicku jsem to pretocil, bylo celkem chladno, mozna byla zem vlhka, ale proste jsem zaparkoval v asi 5 metru hlubokem prikopu, predkem napred rana do zeme a pak me to stocilo na bok a auto zustalo lezet v prikope podelne naboku...
Auto je jeste tam, v noci me nema kdo vytahnout, je to na jerab :(
naraznik je na kasi, kapota zvednuta do á?ka, blatniky to taky vzalo, podbehy jak by smet, pravy bok jsem jeste ani moc nevidel, dokud to hasici neotocili na kola, ale ten vypadal vcelku kompletni....
Proste otresny pohled, na dvoustovku ktera byla v patek jeste cerstve umyta, nablyskana :(
Hned jsem dostal maly bonus v podobe pokuty, takze mam auto na kasi, v celku bez penez, pokuta a nemam cim jezdit..

Napada Vas nekoho, co s tim ? Vyplati se to opravovat, nebo je lepsi dovezt jinou karu, pripadne nevite nekdo o necem ?
Mam pocit, ze nechat spravovat ten predek by bylo pomalu drazsi :(
Jeste ze jsem nemel FMIC, byly by to jen dalsi skody :(((
Prosim o ciste statisticke rady, za kolik by tak mohl jit ten vrak rozprodat a kolik by stala jina karka? Mam jeste v pameti 200sx pres Raddyho , je stale k mani ?
50 000sk bych na ni ted ale nejspis nemel :o( musel bych prodat to svy auto, ach jo...
Nebo jste nekdo resili havarku na predek ? tzn. kapota, naraznik, blatniky, podbehy, MOZNA i chladic...
Cekam do rana, az budou k dispozici traktory a pujdu to odtahnou domu :( doufam, ze se to moc nepotrha,z takove diry...

Moc diky kazdemu, za nejakou radu, jak z tehle situace co nejdrive ven :((
Mam ted v podstate jen vrak bourany na predek, jinak vcelku zachovaly, znate ze srazu, ze mi to celkem jelo... (ted si rikam bohuzel - ta dvojka pod plynem s plnenym turbem udelala svy a pekne me otocila zadkem napred) a papiry... Duvod k zamysleni, jestli se driftovat na ceste vyplaci :o((( abych si nakonec nekoupil starou felicii a nezacal jezdit podle predpisu :o(
Vinova S13 - 1990

T25 - 0,8bar , kat už neny, BOV MK II - Minulost... rad vzpominam, 200sx je bezva auto
------------------------------------
ale ted si vozim prdel v XEDOS 9 2,5 V6 - 4WS
a trosku mene z ni boli zada :)

Conrad

Příspěvek od Conrad » 12.10.2004, 07:09

Nebylo to na E-442 n?kde u Svitav ? Jedna 200sx je tam v p?íkopu ne moc hezky pohled :roll: :( .

Petr
user
Příspěvky: 167
Registrován: 08.10.2004, 13:31
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 12.10.2004, 07:15

nene, stalo se to cca 500 metru od myho domu :o(( to je ta nejvetsi ironie...
Tak uz to mam v garazi... neco uzasnyho, i kdyz to auto padlo na bok, neni na nem ani skrabanecek... zato ten predek teda vypada :( :cry:
zezadu je auto jak novy, ale predek je rozplaclej...
Odnesl to naraznik, kapota, podbehy, blatniky , mam dojem ze se pohnula i cela naprava, protoze kolo u ridice smechta o podbeh...
v motoru to prilepilo saharu na motor, potrubi vzduchu je cely vzhuru nohama..
Jeste kdyz to bylo naboku, tekl z toho olej ... hnedka za vyustenim kardanu z prevodovky.... nekde v tech mistech ... odkud to mohlo tyct ? :o( snad se nepohnul motor..

Nevim, zvazuju co dal... jestli to nekdy nekdo da za rozumny penize dohromady, nebo je levnejsi to rozebrat na dily :cry:
Asi pujdu spat, to bude nejrozumnejsi... :cry:
Vinova S13 - 1990

T25 - 0,8bar , kat už neny, BOV MK II - Minulost... rad vzpominam, 200sx je bezva auto
------------------------------------
ale ted si vozim prdel v XEDOS 9 2,5 V6 - 4WS
a trosku mene z ni boli zada :)

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 12.10.2004, 07:38

Tak to je pecka,sa nam tie havarie nejako rozmohly. Ty pocuj, ja som mal havariu ovela nevinnejsiu, len som vyletel do role, ale obidve napravy ohnute...
Co si popisoval ty, to sa asi neoplati opravovat.
Ale co ty na tu moju 200sx, co predavam. Je za 50 000 slovenskych papierov, co je v ceskych nejakych 39 000 ceskych zhruba.Je tam treba len streknut kapotu a blatnik, inak je v 100% stave.Ty mas papiere, cize no problem. A vzdy sa da dohodnut na cene.....

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 12.10.2004, 07:42

sakra to je mi t? líto :(

ale já už to vim dlouho, že na normální silnici se driftovat nevyplácí ... na to je okruh :)

jestli ti vytekl jen olej z p?evodovky tak to neni tak strašný ... v míst? jak se napojuje kardan je v p?evodoce díra, takže jestli to vyteklo opravdu tudy, tak by to mohlo být ok a jestli to jsou jenom plechy a motor se to?í tak je to vpohod?. Dobrej motor je podle m? na SXku to nejcen?jší ...

po mojí boura?ce - http://martin534.wz.cz/nissan/bum/index.html - sem to cht?l taky nechat opravit, ale klempí? nev?d?l co si za to ?íct, navíc jednotlivý díly na vrakovišti jsou za hrozný prachy :( takže jsem koupil jiný auto bez motoru a papír? a postupn? p?estav?l ... no je vlastn? pravda, že stavím do te? i když sem už s modrym autem najezdil 2000km :)

jinak samostatnou kastli sd¨nad ješt? prodává i katany ... 777066734

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 12.10.2004, 07:43

jinak m? p?estavba vyšla cca na 4000-8000 podle toho, co do toho všechno zapo?tu :)

Petr
user
Příspěvky: 167
Registrován: 08.10.2004, 13:31
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 12.10.2004, 08:01

diky moc za podporu, chlapi, i kdyz hlavni co si ted rikam, ze jsem nepopsatelnej idiot....
Ty jsi k tomu Martine prisel aspon ne svoji vinou, ale ja jsem si to dvoukilo zrusil naprosto sam a jeste vedome, proste jsem to prehnal, bylo kolem nuly, takze to i docela mene sedelo a moc jsem si v te zatacce veril, projizdel jsem ji po 1000x :o( Jedno blby pridani plynu na dvojku :shock: ach to turbo :)

Motor se zatim rozhodne netoci, je zaklineny naraznik do vrtule a vubec tam pod kapotou probehlo mnoho zmen....
Je s podivem jak se cloveku zmeni po takovym narazu i veci, ktery mel v kufru :(

Prospim se, jeste jsem nespal a pak zacnu pomalu a jiste vyprostovat to, co uz rozhodne jako dil auta nevypada (naraznik , blatniky, kapota)
Mozna pak i vyfotim, at muzete posoudit, co s tim, ale asi pravda, prodat co jde, jako, ze cely auto je uplne super, az na ten predek a koupit jinou kastli.... Cloveka nasere, kdyz po havarce zjisti, az odpadne barva, jak je to auto pod ni zdravy a jak dlouho jeste mohlo pekne jezdit :cry:
Vinova S13 - 1990

T25 - 0,8bar , kat už neny, BOV MK II - Minulost... rad vzpominam, 200sx je bezva auto
------------------------------------
ale ted si vozim prdel v XEDOS 9 2,5 V6 - 4WS
a trosku mene z ni boli zada :)

Uživatelský avatar
zorro
user
Příspěvky: 150
Registrován: 27.09.2004, 13:27
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zorro » 12.10.2004, 17:42

Ty vole chlape, tak to je mi moooc líto..jsem se t?šil, že se tenhle týden op?t setkáme. Já si dneska p?ivezl už to svoje...:(

Naho? fotky,podle t?ch se dá ?íct, jestli oprava nebo ne...

Jinak já to svoje auto dovezl za 48 tisíc s (v podstat?) novým motorem, takže p?inejhorším najdeme n?co za hranicema...

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 12.10.2004, 21:34

:cry: :cry: :cry: :cry:
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

alesandro

Příspěvek od alesandro » 13.10.2004, 06:51

to je škody, to je škody... :(

Uživatelský avatar
Mr.FU
user
Příspěvky: 213
Registrován: 27.09.2004, 14:46
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.FU » 13.10.2004, 08:18

Tak se nás ta sm?la drží po?ád..... :x :cry:
Nissan 200SX, r.v. 1990.
Nový lak.
GO Motoru.
Nové turbo.
A jezdí :-)

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: moje 200 sx na mraky :o(

Příspěvek od Ondrey » 13.10.2004, 08:45

Petr píše:Dnesni noc byla pro mne neprilis slavna :(
No t? buch.. To auto bylo v opravdu moc p?knym stavu.. :(
Možná asi opravdu bude nejlepší zkusit dotáhnout jinou káru t?eba z N?mecka, ud?lat p?estavbu a bouchlý SX rozebrat na díly..

2All: Nehod a rozst?elenejch SXek už bylo víc než dost. Vezm?te si z toho všichni pou?ení a blbn?te s autama jen tam, kde je to bezpe?ný, a? se nerozbíjeji další krásný auta (o lidech nemluv? :wink: )!
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 13.10.2004, 09:34

tak, tak, bolo uz toho dost. ja osobne uz jazdim opatrno, karoseria ma vacsiu hodnotu ako pomaly cele auto (aspon v mojom pripade). Cochvila vas potesim fotkami kompletneho airbrushu....

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 92 hostů