Originální st?ešní okno

je nutný vysvětlení?! :)
Odpovědět
Michal

Originální st?ešní okno

Příspěvek od Michal » 09.11.2004, 22:07

Koupím originální st?ešní okno na 200SX.Nabídn?te.A ješt? dotaz,jestli n?kdo nemá zkušenosti s jeho instalací.Díky.

Petr
user
Příspěvky: 167
Registrován: 08.10.2004, 13:31
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 11.11.2004, 01:10

ja bych ho mel, ale vubec nevim jak ho chces instalovat... leda s celou strechou .... :shock:
Je tam zlabek, pak taky v tom zlabku panty, takze asi nebude jina cesta nez navarit celou strechu...
Je to proste jen klasicke mechanicke stresni okno, jako u skodovky...
zadna elektrika, nic...
Vinova S13 - 1990

T25 - 0,8bar , kat už neny, BOV MK II - Minulost... rad vzpominam, 200sx je bezva auto
------------------------------------
ale ted si vozim prdel v XEDOS 9 2,5 V6 - 4WS
a trosku mene z ni boli zada :)

Michal

Příspěvek od Michal » 11.11.2004, 17:32

P?emýšlel jsem nad tím,ale byla by to šílená práce,která by se s nejv?tší pravd?bodobností nepovedla a co potom.. Necham to být.Jenom nechápu,pro? do t?hle dvoustovek nemontovali klasické šíbry vyjížd?cí nahoru,jako to má nap?íklad Mazda.Je to škoda,já osobn? jsem na šíbr dost zvyklý,tak jsem cht?l hledat ?ešení,ale musim na to prost? zapomenout..:(

Petr
user
Příspěvky: 167
Registrován: 08.10.2004, 13:31
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 11.11.2004, 23:56

njn ani dvoukilo neni zdaleka idealni auto :)
Ale zase znam spis lidi kteri majici stresni okno jej zavarovali, protoze ty pazvuky, kdyz jedes 160 a vice bych ti nepral slyset.. proste ty tesneni uz nejsou jako byvaly pri vyrobe tohoto auta a bylo to jak rikam sakra slyset...
Vinova S13 - 1990

T25 - 0,8bar , kat už neny, BOV MK II - Minulost... rad vzpominam, 200sx je bezva auto
------------------------------------
ale ted si vozim prdel v XEDOS 9 2,5 V6 - 4WS
a trosku mene z ni boli zada :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů