t?sn?ní pod hlavu

je nutný vysvětlení?! :)
Katany
user
Příspěvky: 911
Registrován: 05.10.2004, 17:35
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

t?sn?ní pod hlavu

Příspěvek od Katany » 31.12.2004, 14:04

Prodám ... cena 500,- p?vodn? 750,- ...

Obrázek

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 31.12.2004, 14:37

Tak mi ho zavazne rezervuj - posli nebo se snad nekde sejdeme. Kdyz tak dam do PM adresu 8)

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 31.12.2004, 19:10

Obrázek
Obrázek

Muzete me to nikdo vysvetlit???
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Petr
user
Příspěvky: 167
Registrován: 08.10.2004, 13:31
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 31.12.2004, 21:23

moje teorie je ta, ze 4. valec je nejvzdalenejsi od chladice, tudiz je potreba zajistit nejvetsi proudeni vody prave v nem.. logicky nejvetsi tlak a proudeni bude u cerpadla, dale uz to je nejspis slabsi.. a prave 4.- valec se prehreje nejrychleji, takze ja bych tam ty diry nechal jak jsou a dalsi bych tam nedelal, prijde mi ze oni vedi, proc to takhle delaji...
uz i na skodovce sly ti diry od nejmensi po nejvetsi..
Vinova S13 - 1990

T25 - 0,8bar , kat už neny, BOV MK II - Minulost... rad vzpominam, 200sx je bezva auto
------------------------------------
ale ted si vozim prdel v XEDOS 9 2,5 V6 - 4WS
a trosku mene z ni boli zada :)

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 01.01.2005, 19:51

Omlouvam se, zase zaciname trochu OT od toho tematu prodam.

Tak jsem zjistoval na sxoc.co.uk co vedi o tesneni pod hlavu v spratelenem klubu :D


Tady jsou odkazy na clanky:

http://www.sxoc.co.uk/vbb/showthread.php?t=56414

http://www.sxoc.co.uk/vbb/showthread.ph ... ost1332316

A par obrazku (pro porovnani jsem dam to jak je na prodej, tak tesneni Greddy)

Obrázek

Greddy:

Obrázek

Dale tam psali vysvetleni proc u ostatnich valcu nejsou vyrazeny vsechny diry na chlazeni:

Petr mel pravdu. Na sxoc.co.uk take rikal jeden clen nasledujici (dava to smysl):

Je to vsechno kvuli proudeni vody. Jde pres pumpu do zadu bloku, pak jde nahoru do hlavy, dale pres celou hlavu az k termostatu. Pokud by byly v tesneni vsechny diry tak by voda necirkulovala pres hlavu tak jak ma. A ze ty ostatni diry jsou tam kvuli odlevani aby z odlitku dostali pak model.

Tedy aspon takhle to ten typek psal :lol:

Tak co jsem tady kdysi cetl nazory typu ostatni diry vyriznout take, tak to vypada jako nejlepsi zpusob jak oddelat motor.
Tusim ze na foru jsem videl nejake fotky tesneni co melo kolem valcu na chlazeni temer vsechny diry, take jsem cetl ze se da pouzit tesneni ze Sunnyho (tak to asi bylo ono).

No ruce pryc od tesneni. Jak idanow vyrezaval do nej ty diry, bal bych se toho. Preci jenom ty Japonci nejsou tak blby jak si obcas myslime. 8)
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Katany
user
Příspěvky: 911
Registrován: 05.10.2004, 17:35
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katany » 02.01.2005, 00:55

doublejay píše:Tak mi ho zavazne rezervuj - posli nebo se snad nekde sejdeme. Kdyz tak dam do PM adresu 8)
JE tvoje ... :D je to z Head Setu primo pro CA18DET pro nissan 200sx bylo to nasany na etikete :wink:

idanow
user
Příspěvky: 418
Registrován: 14.10.2004, 08:36
Bydliště: malacky, sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idanow » 18.01.2005, 17:10

nazdar pani,
vratim sa po dlhej dobe na forum a hned ma tu strasite ;) to ste nemohli tieto informacie vyhrabat, ked som sa ja pytal na tie diery? 8)

tak ci onak - ked som znovu pozrel na tesnenie, ktore som vytiahol z auta (tu su fotky http://sxoc.autech.cz/viewtopic.php?t=86), zistil som, ze uz ono malo ovela viac dier, ako by asi malo byt. auto jazdilo spolahlivo dost dlho, nikde ziadne stopy po detonaciach alebo ciastocnom prehrievani. suhlasim, ze tym, ze som do neho pridal este tri dierky som tomu nepomohol, ale ani velmi neublizil.

v kazdom pripade ste ma presvedcili, ze menej je v tomto pripade viac, a tesnenie na jar vymenim. u nas som vsak zohnal iba ten payen BM590 s velkym poctom dier. kto poradi, kde zohnat presne ako originalne? alebo pokial by niekto daval robit v kaline kovove podla originalu, moze objednat jeden kus standardnej hrubky aj pre mna.

Katany
user
Příspěvky: 911
Registrován: 05.10.2004, 17:35
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katany » 18.01.2005, 20:34

idanow píše:nazdar pani,
vratim sa po dlhej dobe na forum a hned ma tu strasite ;) to ste nemohli tieto informacie vyhrabat, ked som sa ja pytal na tie diery? 8)

tak ci onak - ked som znovu pozrel na tesnenie, ktore som vytiahol z auta (tu su fotky http://sxoc.autech.cz/viewtopic.php?t=86), zistil som, ze uz ono malo ovela viac dier, ako by asi malo byt. auto jazdilo spolahlivo dost dlho, nikde ziadne stopy po detonaciach alebo ciastocnom prehrievani. suhlasim, ze tym, ze som do neho pridal este tri dierky som tomu nepomohol, ale ani velmi neublizil.

v kazdom pripade ste ma presvedcili, ze menej je v tomto pripade viac, a tesnenie na jar vymenim. u nas som vsak zohnal iba ten payen BM590 s velkym poctom dier. kto poradi, kde zohnat presne ako originalne? alebo pokial by niekto daval robit v kaline kovove podla originalu, moze objednat jeden kus standardnej hrubky aj pre mna.
dneksa odpoledne jsem jim poslal na vyrobu kovoveho podle originalu :-(( zkusim jim poslat mejl at ho udelaji 2x doufam ze moje prosby budou vyslyseny :roll:

Katany
user
Příspěvky: 911
Registrován: 05.10.2004, 17:35
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katany » 18.01.2005, 20:36

Katany píše:
idanow píše:nazdar pani,
vratim sa po dlhej dobe na forum a hned ma tu strasite ;) to ste nemohli tieto informacie vyhrabat, ked som sa ja pytal na tie diery? 8)

tak ci onak - ked som znovu pozrel na tesnenie, ktore som vytiahol z auta (tu su fotky http://sxoc.autech.cz/viewtopic.php?t=86), zistil som, ze uz ono malo ovela viac dier, ako by asi malo byt. auto jazdilo spolahlivo dost dlho, nikde ziadne stopy po detonaciach alebo ciastocnom prehrievani. suhlasim, ze tym, ze som do neho pridal este tri dierky som tomu nepomohol, ale ani velmi neublizil.

v kazdom pripade ste ma presvedcili, ze menej je v tomto pripade viac, a tesnenie na jar vymenim. u nas som vsak zohnal iba ten payen BM590 s velkym poctom dier. kto poradi, kde zohnat presne ako originalne? alebo pokial by niekto daval robit v kaline kovove podla originalu, moze objednat jeden kus standardnej hrubky aj pre mna.
dneksa odpoledne jsem jim poslal na vyrobu kovoveho podle originalu :-(( zkusim jim poslat mejl at ho udelaji 2x doufam ze moje prosby budou vyslyseny :roll:

vyrabi ho podle toho co je hned na zacatku postu na obrazku :wink:

Katany
user
Příspěvky: 911
Registrován: 05.10.2004, 17:35
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katany » 18.01.2005, 20:39

chcete-li jeste nekdo kovove tesneni pod hlavu tak mi to napiste, pak vam ho rozeslu na dobirku ... 8)

Uživatelský avatar
Spike
user
Příspěvky: 218
Registrován: 08.01.2005, 21:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spike » 18.01.2005, 22:09

2 Katany: A na kolik to kovovy vyjde? Zatim nezavazne, ale brzo me to taky ceka, asi i s generalkou motoru :) Dikes za kazde informace
Červená RS13 ´90
- ve fázi přestavby

Katany
user
Příspěvky: 911
Registrován: 05.10.2004, 17:35
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katany » 18.01.2005, 23:41

psali mi ze vyjde cca 800 :D

idanow
user
Příspěvky: 418
Registrován: 14.10.2004, 08:36
Bydliště: malacky, sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idanow » 19.01.2005, 08:18

2 Katany: diky kamo, mas to u mna ;)

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 20.01.2005, 10:43

Klidne priobjednej jedem kus kovoveho standardni tloustky i pro me, mam v planu si spachat jeden "natunenej" motor navic...

Katany
user
Příspěvky: 911
Registrován: 05.10.2004, 17:35
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katany » 23.01.2005, 00:10

TAKZE PANI : OBJEDNAL JSEM 4 KUSY TESNENI Z CEHOZ JEDEN JE PRO ME, JEDEN idanow, JEDEN doublejay, A POSLEDNI KUS MA TUSIM ZAMLUVENY otasTM.

jestli se pletu tak me opravte ... na doublejaye uz adresu mam a poslu mu obe tesneni najednou :wink:

ostatni mi poslete adresu na pm, nebo mejlem ... ale radsi mejlem ... diky

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 hostů