Czech Drift Motorsport

tipy na zajímavé weby, shopy atd
Uživatelský avatar
mick
user
Příspěvky: 456
Registrován: 16.10.2006, 20:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mick » 31.01.2008, 11:34

mrkevvzime píše:no jestli je to opravdu obcanske zdruzeni tak to nejakou vahu mit muze, casem...
jenze obcanske zdruzeni muze zalozit kdokoliv - pak se to posle na ministerstvo, ktere to orazitkuje a je hotovo. jenom je potreba mit sepsane stanovy (a poslat ve dvou kopiich na ministerstvo) a prave ty stanovy bych si rad precetl[/code]
červená mrcha je to

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 31.01.2008, 12:57

Nechci se do nikoho navážet -> já jsem se už zaregistroval - už jenom proto že píšou že budou dávat na meil informace o akcích které se týkají driftu - tak proč to někde hledat když mi to přijde na meil !!! -> nic za tu registraci neplatim - tak je to volba každýho jestli se zaregistruje nebo ne !!! Ale nechci tu vyvolávat žádné rozepře !! Všichni máte pravdu že by to asi mnělo být líp udělaný ale tak proč jim s tim nepomoct - byly by to si myslim fine stránky !!!!

OT
to Vita.s13 : -> moc pěknej avatar ;)

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awatar » 31.01.2008, 22:05

Petr.S14 píše:jednoduse receno : je to na prd :-D
Nechtěl by si napsat nějakou konstruktivní kritiku, která by narážela na něco konkrétního, aby se to dalo opravit, než psát. "Je to naprd" - nevim k čemu to je dobrý. :roll:
S15 - JDM

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.S14 » 31.01.2008, 22:28

Awatar píše:
Petr.S14 píše:jednoduse receno : je to na prd :-D
Nechtěl by si napsat nějakou konstruktivní kritiku, která by narážela na něco konkrétního, aby se to dalo opravit, než psát. "Je to naprd" - nevim k čemu to je dobrý. :roll:
ja zas nevim,kcemu je dobre byt registrovany na tech strankach,ze mi chodi pozvanky na drifty... bezva :lol:
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 31.01.2008, 22:38

Petr.S14 píše:
Awatar píše:
Petr.S14 píše:jednoduse receno : je to na prd :-D
Nechtěl by si napsat nějakou konstruktivní kritiku, která by narážela na něco konkrétního, aby se to dalo opravit, než psát. "Je to naprd" - nevim k čemu to je dobrý. :roll:
ja zas nevim,kcemu je dobre byt registrovany na tech strankach,ze mi chodi pozvanky na drifty... bezva :lol:
Psal jsem že nechci nic vyvolávat :( -> jen čistě můj názor !!! -> nic ( teda krom času - cca 2min.... ) mně to nestálo !!!! -> když nechceš bejt informovanej tak se neregistruj -> jen jsem uvedl to že ti napíšou o akcích jako jednu z výhod proč se registrovat !!!

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.S14 » 31.01.2008, 23:05

vice vyhod to asi nema a kdyz nekdo zapomene napsat o akci,tak se to stejnak nedozvis, ja taky nechci nic vyvolavat :)
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 01.02.2008, 06:44

Petr.S14 píše:vice vyhod to asi nema a kdyz nekdo zapomene napsat o akci,tak se to stejnak nedozvis, ja taky nechci nic vyvolavat :)
:D výborně -> třeba se to časem zlepší a rád se zaregistruješ -> TŘEBA -> třeba snížej daně a zlevněj benzín ;) a budem všichni jenom jezdit ;) já doufám že nezapomenou .... :lol:

Wertheim
user
Příspěvky: 347
Registrován: 10.11.2007, 13:11

Příspěvek od Wertheim » 01.02.2008, 16:41

co je na tom oficialniho?
Web (pracuje se na něm, přizpůsobí se české scéně)
Sdružení.

co si to klade za cil?
Sdružit závodníky, kluby, soudce a příznivce driftu, konat akce, šířit DRIFT mezi lidi!

jaka forma zdruzeni?
Občanské Sdružení registrované Ministerstvem vnitra.

jake ma vyhody clenstvi?
Jsou na webu. http://www.czechdrift.cz/vyhody_clenstvi.html

bude se snazit konkurovat cds?
O tomto Vám teď díky vašemu postoji bohužel neprozradím víc, jen to, že je vše V aktivním JEDNÁNÍ, vše se dozvíte včas.

OndraS13: Přesně, Ondra jedinej to tu pochopil.. jde nám o to, spolupracovat s lidmi, vzít v potaz jejich připomínky a návrhy..

je to občanské sdružení sakra, tak se zamyslete.. Co se takhle aktivně zapojit a dělat něco pro DRIFT v ČR, než sedět doma, čumět a psát tyhle komentáře..

V případě SNAHY pomoci, podělit se o své zkušenosti nebo rady mě prosím kontaktujte na info@czechdrift, nebo SZ na fóru.

Díky

Uživatelský avatar
Vita.z31
user
Příspěvky: 870
Registrován: 18.11.2005, 20:40

Příspěvek od Vita.z31 » 01.02.2008, 17:24

Hmm, takze odpovedel jsi pouze na otazky na ktere si chtel odpovedet. Oficialni web :D dovol abych se zasmal, konkurovat CDS? Jake mas zkusenosti s driftem mimo toho ze si usporadal tzv. "klbovej sraz" dvou clenu?

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrkevvzime » 01.02.2008, 17:37

ale kua tak tomu dejte sanci trebas to bude casem dobry zacit se nejak musi ne :wink:

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 01.02.2008, 18:41

Tak co takhle aby jsme se všichni všemu zasmáli a radši přiložili ruce k dílu !! Poradit co se má zlepšit , zkusit se dohodnout na nějakym klubovim srazu ( těžko bude dělat klubovej sraz více aut když já jsem se registroval 3. a to video ze srazu už tam dávno bylo ... ) !!!! -> jen by PODLE MNĚ bylo lepší než jenom říkat co je špatně -> tak třeba na to upozornit a poradit jak to zlepšit !!! -> vždyť je to všechno o tom co se nám líbí ( o driftu ) !!! I ty nejlepší věci potřebujou kritiku -> bez kritiky by asi nešlo nic vylepšovat -> ale proč neporadíte ???

Wertheim
user
Příspěvky: 347
Registrován: 10.11.2007, 13:11

Příspěvek od Wertheim » 01.02.2008, 19:49

Vita: Co by tě ještě zajímalo? Klidně se zeptej.. Zkušenosti?
Nejsem na to sám, je u toho dost lidí se zkušenostma, o kterejch ty nemáš ani tušení :)

Jde nám jen o to spolupracovat s lidma, co drift v ČR BAVÍ.. klidně si vyslechnu kritiku, když bude s nápadem JAK TO ZLEPŠIT..

Těm co se snaží děkuji, tu ignorující a věčně nespokojenou část fóra opravdu nepotřebujeme..

Uživatelský avatar
slik85
user
Příspěvky: 2589
Registrován: 06.08.2006, 02:07
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slik85 » 05.02.2008, 00:29

chalani myslim si ze nikdo nemate pravo zhadzovat cudzie usilie nieco spravit ci vytvorit ked sa vamto nepaci nechajte tomu volni priebech a ono to zakape same aj bezvas alebo skvete je to uplne jedno konecne sa niekdo nieco snazi ono cela "czech drift seria" minuli rok stala za hovno odvolane akcie ,zrusene akcie a podobne veci ktore by sa nemali stavat a chyba je v organizacii a ked uz niekdo ma zaujem ci predstavi nico spachat takho nechte nech sa ciny a popripade prilozte ruku k dielu.postoj niektorych zvas bol trochamimo potom sa necudujte ze v cechach nic neni
REPASUJEM NAPRAVY S13,S14 vylisovanie opieskovanie komaxit nalisovanie vymnena
spoutu dilu s12,s13,s14
My cars
Skyline R34 white
570sx s13 swap LS1
[TEL 0907111900

Uživatelský avatar
areuratty
user
Příspěvky: 1705
Registrován: 10.04.2007, 07:53
Bydliště: Doma

Příspěvek od areuratty » 05.02.2008, 00:52

Díky za zastání Sliku a Ondro...

Opravdu nechápu poznámky některých lidí...
Myslíte si snad že když se něco nového rozjede tak to bude hned dokonalé?
Dejte tomu čas...Podpořte nás svými KONSTRUKTIVNÍMY návrhy a věcnou kritikou, bez toho se neobejdeme...
Kritika typu "je to na prd" nebo "co mi dá členství za výhody" jsou k ničemu...když člověk nechápe to, proč byl rozjet projekt czechdrift.cz, tak mu to přijde na prd a to, jaké výhody mi přinese členství si můžu najít na czechdrift.cz...to samé stanovy, také jsou na webu...

A Víťo, co ti přijde divnýho na klubovym srazu o počtu dvou aut, když v dané době byli pouze 2 členové klubu...

CZECHDRIFT.CZ se pouze snaží udělat zázemí pro lidi, které baví drift a pro lidi kteří se mu věnují...Podpořit jejich růst (i když třeba jen psychicky-zázemí)...A pasivním "drifterům" zlepšit atmosféru závodů...Více lidí, větší zábava, víc akce...

Pochopte prosím záměr projektu CZECHDRIFT.CZ.......
ex Nissan 200SX -> now Nissan Skyline R32
Obrázek

Uživatelský avatar
slik85
user
Příspěvky: 2589
Registrován: 06.08.2006, 02:07
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slik85 » 05.02.2008, 01:25

neco podobneho idemzacinatna slovensku mensi klub so sidlom v malackach a tez sa dockam raznejkrityky ale tobude zvetcsa od "tunnerov" drivery to myslim privytaju kladne
REPASUJEM NAPRAVY S13,S14 vylisovanie opieskovanie komaxit nalisovanie vymnena
spoutu dilu s12,s13,s14
My cars
Skyline R34 white
570sx s13 swap LS1
[TEL 0907111900

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů