p?ísady a produkty údržby pro auta - firma Wynn´s

tipy na zajímavé weby, shopy atd
Odpovědět
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

p?ísady a produkty údržby pro auta - firma Wynn´s

Příspěvek od 935Baby » 19.02.2005, 17:11

Mají v nabidce vselijake pripravky pro preci o cele auto.
Nap?. kapaliny na vyplach motoru, chladice, .........

http://www.1wynns.cz

Maji i internetovy obchod, takze objednate a za par dnu to mate doma:) Ceny jsou velmi prijatelne. Jednou jsem sam pouzil pripravek na vycisteni chladice a byl jsem s nim spokojeny.

Ja se aktualne zajimam o nasledujici:

- pripravek na vycisteni palivoveho systemu, vstriku atd - cena 213 bez DPH
- pripravek na utesneni mensich uniku ve vodnim chladici -
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: p?ísady a produkty údržby pro auta - firma Wynn´s

Příspěvek od Martin_534 » 19.02.2005, 20:58

935Baby píše:Jednou jsem sam pouzil pripravek na vycisteni chladice a
za?al mi téct ...


sorry za blbej ftip :-)

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 19.02.2005, 21:02

No fakt to byl blbej vtip :lol:

Ja jsem ten pripravek na vycisteni chladice a chladiciho systemu pouzil cca pred 6 mesici a chladic zacal tect pred cca tydnem takze bych rekl ze ten vyplach s tim nesouvisi. I kdyz jak je znamo vzdy vsechno souvisi se vsim :)
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 21.02.2005, 08:13

935Baby píše:No fakt to byl blbej vtip :lol:

Ja jsem ten pripravek na vycisteni chladice a chladiciho systemu pouzil cca pred 6 mesici a chladic zacal tect pred cca tydnem takze bych rekl ze ten vyplach s tim nesouvisi. I kdyz jak je znamo vzdy vsechno souvisi se vsim :)
...a praskove pripravky na utesnenie chladica suvisia s upchavanim vodneho chladenia turba....

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 21.02.2005, 18:16

Raddy a co ty tekute prisady na utesneni chladice (chladiciho sytemu)? Co si o tom myslis je to ok? Ten prasek bych tam nenasypal ani omylem ale o tom tekutem pripravku uvazuju.

Jinak tady je muj clanek o tekoucim chladici:

http://www.sxoc.autech.cz/viewtopic.php?t=253
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 22.02.2005, 08:08

935Baby píše:Raddy a co ty tekute prisady na utesneni chladice (chladiciho sytemu)? Co si o tom myslis je to ok? Ten prasek bych tam nenasypal ani omylem ale o tom tekutem pripravku uvazuju.

Jinak tady je muj clanek o tekoucim chladici:

http://www.sxoc.autech.cz/viewtopic.php?t=253
tu je teda moj clanok o mojom tecucom chladici:
pred casom mi pri 240 na dialnici odislo tesnenie pod hlavou a plyny sa dostaly do chladica a nafukly ho ako balon, vely vytiekol za par sekund. Vsetky tie lamely okolo umelohmotneho ramu sa roztiahly a pustali vodu. Zobral som klieste a jednu po druhej som ich zatlacil. Oprava hotova, nic netecie.
Potom sa mi zas smykol srobovak a prepichol som chladic (hodne blby trapas). Zoral som tie iste klieste a postihnute miesto som s citom stlacil, vybavene. Toz moj nazor je ze potrebujes len dobre klieste..:)

idanow
user
Příspěvky: 418
Registrován: 14.10.2004, 08:36
Bydliště: malacky, sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idanow » 22.02.2005, 09:13

toto je dost huste :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
raddy píše:Potom sa mi zas smykol srobovak a prepichol som chladic (hodne blby trapas).

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů