Veci z USA

Kentoyův nápad - zde bychom mohli psát ceny na jednotlivé díly jak použité, tak slevy na nové u jednotlivých firem, nebo kdo co dokáže dotáhnout ze zahraničí
Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho » 09.05.2007, 13:42

btw mám kancelář v SU, třeba bychom mohli spolupracovat na doprave, běžne to mám v CR do 15ti dnu ( nejlevnější řešení ) a potom jeotázka zda to chceš protáhnout celnicí nebo , pokud to nebude na faktury atd - nebude to an moje obohacení jsme schopen to protáhnout s 0% clem a bez DPH, jen tobude bez záruky atd - ostatně oba asi víme jak je záruka z naší pozice v US vymahatelná, kor u vecí pod 1000 USD :D

takže pokdu máš zájem jsem ochoten vám dělat přepravu až do PB :)

zvádám i urychlenoupřepravu ale dost s eto projevuej na ceně ( btw ted asi povezu menit do MT tranny o váze cca 30kg a tam ej rozdíl v ceně za dopravu skoro 7tis a 20 dní ( výroba + transport ), ale když někdo spěchá, dá se vše.. :D )
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů

Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho » 09.05.2007, 13:44

btw.. mám ted už prošlápnutej i TITAN Motorsports, takže pokdu by byl ochoten mne tam zastupovat ( budu občas potřebovat osobní převzetí ) tak by mu z toho mohlo taky občas něco kápnout :wink:
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 09.05.2007, 14:36

jak jsem psal...ale mozna to neni z toho zcela uplne videt...ja z toho nenchi delat svuj biznis...opakuji es ale byla to spise pratelksa vypomoc pro nej a pro eventuelni lidi z fora...na tomhle si rozhodne svuj biznis postavit nechci...tzn..nikdy si nic neobjednam jen tak "na sklad"...slo pouze o vypomoc v pripade zajmu o naky veci z usa...cili o spolupraci muze byt klidne rec...jen bych rad aby tohle bylo jasny...

taktedy...pro nekoho kdo by neco chtel je tady moznost si to objednat primo do statu...a dovoz se da resit nekolika zpusoby...verim ze i kamos bude radsi kdyz se s tim nebude muset srat...a o sobe ani nemluvim...

...takze snad uz to bude vic k pochopeni... :roll: 8)

Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho » 09.05.2007, 18:16

Gerox píše:jak jsem psal...ale mozna to neni z toho zcela uplne videt...ja z toho nenchi delat svuj biznis...opakuji es ale byla to spise pratelksa vypomoc pro nej a pro eventuelni lidi z fora...na tomhle si rozhodne svuj biznis postavit nechci...tzn..nikdy si nic neobjednam jen tak "na sklad"...slo pouze o vypomoc v pripade zajmu o naky veci z usa...cili o spolupraci muze byt klidne rec...jen bych rad aby tohle bylo jasny...

taktedy...pro nekoho kdo by neco chtel je tady moznost si to objednat primo do statu...a dovoz se da resit nekolika zpusoby...verim ze i kamos bude radsi kdyz se s tim nebude muset srat...a o sobe ani nemluvim...

...takze snad uz to bude vic k pochopeni... :roll: 8)
nevím v čem se opakuju - chtel jsem pomoct jak vám tak sobě.. :( přeju hodně štestí.. :(
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů

Uživatelský avatar
evo400
user
Příspěvky: 475
Registrován: 08.05.2007, 20:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od evo400 » 09.05.2007, 18:19

Idaho píše:btw.. mám ted už prošlápnutej i TITAN Motorsports, takže pokdu by byl ochoten mne tam zastupovat ( budu občas potřebovat osobní převzetí ) tak by mu z toho mohlo taky občas něco kápnout :wink:
Dokud od Titanu jen kupuješ tak to jde, ale jak máš problém tak nějak přestávaj komunikovat.

Vnutili mi Exedy Carbon/Carbon spojku do Supry ačkoliv jsem chtěl keramiku. Moc dobře věděli do čeho ji budu dávat a jakej to bude mít víkon a co se s tím bude jezdit. Dopadlo to tak že nevydržela ani 1000km a šla do kytek. Najednou se k tomu neměli a když po dvou měsících přeposlali spojku do Exedy tak přišlo vyjádření že byla jednoznačně přetížená.............. a Titan? Vysrali se na mne, že si mám koupit jinou.

Takže, obchodovat s nimi sice jde, ale nenechte si od nich radit a hlavně si nenechte nic vnucovat. Mně to stálo 2500USD v době kdy byl dolar 29Kč

Uživatelský avatar
NISMOO7
user
Příspěvky: 1025
Registrován: 04.03.2007, 19:16

Příspěvek od NISMOO7 » 09.05.2007, 21:06

TREBA SI DAŤ BACHA PODOBNÉ SA STALO MNE....
Naposledy upravil(a) NISMOO7 dne 10.07.2007, 13:33, celkem upraveno 1 x.
Z-Club Bratislava

Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho » 10.05.2007, 07:55

evo400 píše:
Idaho píše:btw.. mám ted už prošlápnutej i TITAN Motorsports, takže pokdu by byl ochoten mne tam zastupovat ( budu občas potřebovat osobní převzetí ) tak by mu z toho mohlo taky občas něco kápnout :wink:
Dokud od Titanu jen kupuješ tak to jde, ale jak máš problém tak nějak přestávaj komunikovat.

Vnutili mi Exedy Carbon/Carbon spojku do Supry ačkoliv jsem chtěl keramiku. Moc dobře věděli do čeho ji budu dávat a jakej to bude mít víkon a co se s tím bude jezdit. Dopadlo to tak že nevydržela ani 1000km a šla do kytek. Najednou se k tomu neměli a když po dvou měsících přeposlali spojku do Exedy tak přišlo vyjádření že byla jednoznačně přetížená.............. a Titan? Vysrali se na mne, že si mám koupit jinou.

Takže, obchodovat s nimi sice jde, ale nenechte si od nich radit a hlavně si nenechte nic vnucovat. Mně to stálo 2500USD v době kdy byl dolar 29Kč
thanx za info, zatím objednávám konkrítní věci a nežádám ej o radu ani jim neříkám podrobnosti na co to je :)

pošlu ti SZ..
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů

Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho » 10.05.2007, 08:03

GErox : nejde tu o to dělat byznys za každou cenu, al eve velkém balíku já ušetřím cenu na doprvném ( byznys pro mne ) a vy budete mít levnejší dopravu do CR ( výhoda pro vaše "zákazníky" ) ale jeto váš boj, nebudu se vnucovat..
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 10.07.2007, 10:21

tak jen pro info..ze uz adresa kam objednavat veci je...kamos bydli v orlandu na floride...

nicmene jsem si objednal samostatne na zkousku z californie a z floridy...a oboji mi prislo zcela v pohode

z californie jsem platil za arp-ka 26 usd postovny a prislo to do prace
z floridy jsem platil 26 usd postovny a 514kč dph za pruziny na ventily a prislo to do prace...


....cili da se podle vseho i bez zprostredkovatele...nicmene pokud bude zajem ta moznost tu stale je...

Uživatelský avatar
slik85
user
Příspěvky: 2589
Registrován: 06.08.2006, 02:07
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slik85 » 10.07.2007, 12:00

kluci ohledem te dopravy CR SR mne muzet kontaktovat rozvezu a klidne i rozposlu baliky kamkoliv jazdim dost casto do CR hlavne brno,olomouc sem tam praha min2x mesacne niekedy az6x dovezem cokoly a jak koliv velke

(tusim sa tu uz pablo ponukal ze priveze cokoliv on jezdi semnou)
REPASUJEM NAPRAVY S13,S14 vylisovanie opieskovanie komaxit nalisovanie vymnena
spoutu dilu s12,s13,s14
My cars
Skyline R34 white
570sx s13 swap LS1
[TEL 0907111900

DOOlittle
user
Příspěvky: 414
Registrován: 17.02.2008, 09:24

Příspěvek od DOOlittle » 01.06.2008, 20:48

je to tu este aktualne?

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 01.06.2008, 21:02

ano

Uživatelský avatar
Dejf
user
Příspěvky: 91
Registrován: 15.05.2008, 22:36
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejf » 01.06.2008, 21:37

mám takovej dotázek, dokázal bys sem dostat i převodovku

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 01.06.2008, 22:04

teoreticky ano ale tohle je malo informaci

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů