www.apexperformance.co.uk objednanie tovaru za lepsie ceny

Kentoyův nápad - zde bychom mohli psát ceny na jednotlivé díly jak použité, tak slevy na nové u jednotlivých firem, nebo kdo co dokáže dotáhnout ze zahraničí
Odpovědět
Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

www.apexperformance.co.uk objednanie tovaru za lepsie ceny

Příspěvek od remo » 14.12.2005, 09:55

priatelia

nakontaktoval som ApexPerformance ako VO zaujemca o objednavanie tovaru, sice zo zaciatku to bolo rozpacite, ale nejak sa nakoniec osmelili:):)

takze ak mate niekto co by ste radi odtial poriesili dajte mi vediet co a ja skusim poriesit ceny a tak, zatial este neviem rabatove pasmo, ale vraveli ze mi daju ceny an konkretny dopyt, cize cim viac by toho bolo tym bude lacnejsie za dopravu, po objednani by som Vam to vedel dorucit cez D&M autodoplnky v Brne, kedze tam chodime a vozime tovar kazdy tyzden.

co vy na to???

neslubujem ze to bude o tisice lacnejsie, ale aspon sa pokusim, kedze aj ja nieco budem brat, tak pomozem aj vam
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 14.12.2005, 10:32

ked budem potrebovat, dam vediet, dik :wink:

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 14.12.2005, 15:35

To je super!!! Teda zacnem pisat zoznam. :)
Nissan 200SX S13 1990

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 14.12.2005, 15:50

jako prvni bych potreboval ty "bushings" co jsou v "tension rods", ty velke gumove silentbloky, co drzi kolo v primem smeru. Rad bych neco lepsiho nez original, pokousel se to od Apexu objednat Swed, ale nejak se nedarilo s platbou (odectenim z uctu). Ja mam ted blazinec a nemuzu se o to starat (chtel jsem zkusit USA), tak by to pro me bylo vyhodne. Velke diky predem!!!
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remo » 14.12.2005, 16:01

ak si nieco na ich stranke vyberiete, tak mi sem skopirujte ich nazov aby som to tam nemusel vyhladavat aj ja, ked ste si to vy nasli. a ked bude list tak to poslem asi zajtra alebo v piatok na ocenenie:)
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,

Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remo » 16.12.2005, 10:08

tak ak uz nikto nic, tak posielam prvu varku na ocenenie.
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů