šroubky na oil pumpě

jak na to :-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

šroubky na oil pumpě

Příspěvek od Kentoya » 29.11.2006, 23:14

šroubky na oil pumpě pokud je chcete povolit (píšu to proto, že si s tím blázen nevěděl rady), tak to jde velice lehce pokud si nejdříve oil pumpu položíte na dřevo (tak aby nevaklala a nic se neulomilo) a uříznutým křížovým šroubovákem každý šroubek pomocí kladiva poklepete, klepejte tak dlouho než to půjde snadno povolit, pokud si však nejdřív zničíte křížovou drážku tak potom je to horší, ale jde to

jinak ještě jednodušší je použít rázový šroubovák, který pracuje na principu, že po něm shora praštíte kladivem a on koná tři funkce,
1 klepnutím pomůže uvolnit
2 pomocí klepnutí drží v drážce a neničí kříž
3 koná rotační pohyb díky klepnutí a povoluje

ten popis co ten šroubovák dělá jsem napsal proto, aby si ho někdo nezaměnil s pneumatickým povolovákem na kola s příklepem, kdyby mi ho nečorli, udělal bych sem i foto, ale kde nic není ani smrt nebere

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: šroubky na oil pumpě

Příspěvek od blázen » 30.11.2006, 11:32

Kentoya píše:šroubky na oil pumpě pokud je chcete povolit (píšu to proto, že si s tím blázen nevěděl rady), tak to jde velice lehce pokud si nejdříve oil pumpu položíte na dřevo (tak aby nevaklala a nic se neulomilo) a uříznutým křížovým šroubovákem každý šroubek pomocí kladiva poklepete, klepejte tak dlouho než to půjde snadno povolit, pokud si však nejdřív zničíte křížovou drážku tak potom je to horší, ale jde to

jinak ještě jednodušší je použít rázový šroubovák, který pracuje na principu, že po něm shora praštíte kladivem a on koná tři funkce,
1 klepnutím pomůže uvolnit
2 pomocí klepnutí drží v drážce a neničí kříž
3 koná rotační pohyb díky klepnutí a povoluje

ten popis co ten šroubovák dělá jsem napsal proto, aby si ho někdo nezaměnil s pneumatickým povolovákem na kola s příklepem, kdyby mi ho nečorli, udělal bych sem i foto, ale kde nic není ani smrt nebere

mě to šlo za asistence kamarád a ve svěráku - samozřejmě se musí uchytit tak aby nedošlo k poškození, pak šroubovák na něj nasadit klíč jeden tlačí co dá a druhy pomalu otáčí klíčem
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů