Predni spoiler Z32

něco pro majitele šestiválců
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 04.06.2007, 23:46

nechci dělat špatnou reklamu, ale od zora bych si ho klidně koupil, opravdu umí s laminátem, ale po obědnávce bych si dovolil na to rok zapomenout že jsem něco objednal, potom ze dvakrát připomenout, a peníze v žádném, ale vůbec v žádném případě dopředu, a pokud peníze dopředu, tak ještě ze dvakrát připomenout a potom na peníze zapomenout a nečekat ani odpovědi na sms zprávy, a je zde možnost že se nárazníku dočkáte, a proč tohle tvrdím, je tomu přesně rok a měsíc, kdy jsem dal zorrovi 5000 zálohu na oil catch tank a laděný svody že mi to dotlačí z ebaye, bylo to od dvou majitelů, a bohužel údajně vše co bylo objednáno tak došlo, kromě dvou mých věcí takže nemám nic ani peníze a na sms se neodpovídá, jinak v září jsme se dohodli, že mi z ebaye dotlačí manipulátor na motory (takovej ten držák) a že to bude tak dva měsíce trvat, v zimě jsem dělal motory na ponku, vzteklej jako prase, no a nyní už mám zvedáky dva, ale ani jeden od zorra, takže závěr zorro sice umí a velice dobře, ale taky umí prodrbat čas a peníze a hubou postaví i mrakodrap

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca » 05.06.2007, 00:46

Kentoya: Amen :-D
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů