OT: Z32 Liberec

něco pro majitele šestiválců
Odpovědět
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

OT: Z32 Liberec

Příspěvek od OndraS13 » 14.08.2008, 20:05

Je to trochu OT ale dneska jsem byl v Liberci s kámošem kterej se byl přihlásit na vejšku a když jsem se vracel tak jsem z liberce najížděl na dálnici směr Praha a vedle dálnice byla nějaká patrně dílna a na střeše mněli jako poutač 300ZX Z32 - je to dobrej poutač ale hezčí by byl kdyby jezdil ! bohužel jsem nestihl vyfotit ale snad to nebylo naposled co jsem tam byl tak snad příště vyfotim ! jinak nevíte o něm někdo něco ?
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
speedy_s
user
Příspěvky: 336
Registrován: 01.08.2006, 12:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Z32 Liberec

Příspěvek od speedy_s » 15.08.2008, 17:47

OndraS13 píše:Je to trochu OT ale dneska jsem byl v Liberci s kámošem kterej se byl přihlásit na vejšku a když jsem se vracel tak jsem z liberce najížděl na dálnici směr Praha a vedle dálnice byla nějaká patrně dílna a na střeše mněli jako poutač 300ZX Z32 - je to dobrej poutač ale hezčí by byl kdyby jezdil ! bohužel jsem nestihl vyfotit ale snad to nebylo naposled co jsem tam byl tak snad příště vyfotim ! jinak nevíte o něm někdo něco ?
přímo v liberci na střeše vim o něm a to jsem tam byl asi před rokem a půl :roll: docela pěknej taky by mu to víc slušelo na silnici :bounce:
Never lose respect of what you’re doing behind the wheel.
Mazda RX-7 FC3S neverending story
Toyota Celica GT-four WRC edition

Uživatelský avatar
Johny
user
Příspěvky: 66
Registrován: 10.10.2006, 09:27
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Z32 Liberec

Příspěvek od Johny » 30.09.2008, 19:24

Tahle třístovka je v Liberci, už pěkně dlouho. Ještě když jsem tam studoval a to je asi 9 let, tak byla na prodej v bazaru u dnešního Babilonu, za cenu tuším 159 tis., ale s kántry motorem. Asi nebyl zájem, tak si z ní udělali poutač. Aspoň posloužila jinak :D :D :D
200SX S13
Po GO motoru a repasu turba. Všechno běhá jak švýcary:-) Stage 1, Walbro, Sání, BOV HKS, Kat out, Sportovní lauf, 17" alu chrom Autec, pneu 215/40 Barum Bravuris
http://www.techno4ever.net

Uživatelský avatar
Brblak
user
Příspěvky: 125
Registrován: 21.04.2006, 15:06
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Z32 Liberec

Příspěvek od Brblak » 03.10.2008, 18:13

Zájem byl, ale když neměl motor tak co s tim a tenkrát jsem nevěděl kde mám sehnat nový. Nicméně i kastle nebyla zrovna v nej stavu. Vůbec se divím že se to z té hospody ještě nesesypalo :-D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů