jaky skyline

něco pro majitele šestiválců
Uživatelský avatar
bordel
user
Příspěvky: 75
Registrován: 03.08.2006, 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od bordel » 03.07.2009, 10:11

Mirek píše:jeste se chci zeptat...chapu to dobre ze kdyz si dovezu GTR z UK, timto zpusobem ho lze prihlasit. Ovsem pokud si stejne GTR dovezu z japonska, nebude to fungovat?
Dle me GTR tak nepujde, pujde to jen u aut (kastli), ktere se tu prodavaji a jsou tu. Z Japanu vozi auta pres Anglii, kde to prihlasi, protoze tam asi neresi zadny normy, homologace apod., a ty si ho odvezes z UK znackama a pak s tim pracujes jako kdyby to auto bylo puvodem proadny novy v GB...

Nic mene pokud ano, tak pak je to jedine dobre, uvidime za ten mesic, az nam se hodi scan technicaku :wink:
www.photohorizon.net << fotky
Civic TypeR
Tojota 3.0TT
KiviK VéTeš turbo

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 03.07.2009, 14:54

[/quote]Vauxhall, pokud to je napr. Vectra, Astra apod. tak to jsou modely, ktere se u nas prodavali, cili s tim problem nebude.
6tis uprava svetel? Nejsem odbornik na svetla, ale predelat svetelny kuzel nebude levna zalezitost, 6tis bych chapal u toho Vauxhalla, kde si koupis svetla na vrakaci z Vectry, na Dekre ti je prehodi a sesteluji. Kamarad Zemiho (ten co umi ty CZ doklady) ma Jeepa Cherokee s pravostannym rizenim a ma na to na CZ dokladech (dokonce ani v anglii nebydlel, ani nepracoval, rekl bych)...[/quote]


Jo to je dost mozne, ja mam variantu z mim bydlenim v uk a ta je pro me nejlevnejsi. Jinak co se tyce svetel, levne to je, protoze svetla skaye jsou delena, tedy parabola z levych svetel jde postupne predelat do praveho, to mi tu udelaj na servisu v uk znami, cena tech 6000Kc je jen zmereni a schvaleni Dekrou :o
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 03.07.2009, 14:56

bordel píše:
Mirek píše:jeste se chci zeptat...chapu to dobre ze kdyz si dovezu GTR z UK, timto zpusobem ho lze prihlasit. Ovsem pokud si stejne GTR dovezu z japonska, nebude to fungovat?
Dle me GTR tak nepujde, pujde to jen u aut (kastli), ktere se tu prodavaji a jsou tu. Z Japanu vozi auta pres Anglii, kde to prihlasi, protoze tam asi neresi zadny normy, homologace apod., a ty si ho odvezes z UK znackama a pak s tim pracujes jako kdyby to auto bylo puvodem proadny novy v GB...

Nic mene pokud ano, tak pak je to jedine dobre, uvidime za ten mesic, az nam se hodi scan technicaku :wink:

Technicka bude zase jak budu v cr, tudis +/- ale no problem, ale jak pise na jednom foru "ERO" v cz a sk je to jen o dukazech, uz jsem i musel skenovat moje DVLA doklady, aby mi verili ze mam Skaye... Neponaucitelny narod... 8)
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od Mirek » 03.07.2009, 15:33

asi jsi ho spatne pochopil..nejde o to ze by ti neveril ze mas skaje ale chce scan toho zapisu pro CZ :wink: Zase si tolik nefandi..skaje jsou tu uz dva tak neni duvod proc by ti nekdo nemel verit :mrgreen:
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
bordel
user
Příspěvky: 75
Registrován: 03.08.2006, 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od bordel » 03.07.2009, 16:39

nismo.gtst píše:
bordel píše:
Mirek píše:jeste se chci zeptat...chapu to dobre ze kdyz si dovezu GTR z UK, timto zpusobem ho lze prihlasit. Ovsem pokud si stejne GTR dovezu z japonska, nebude to fungovat?
Dle me GTR tak nepujde, pujde to jen u aut (kastli), ktere se tu prodavaji a jsou tu. Z Japanu vozi auta pres Anglii, kde to prihlasi, protoze tam asi neresi zadny normy, homologace apod., a ty si ho odvezes z UK znackama a pak s tim pracujes jako kdyby to auto bylo puvodem proadny novy v GB...

Nic mene pokud ano, tak pak je to jedine dobre, uvidime za ten mesic, az nam se hodi scan technicaku :wink:

Technicka bude zase jak budu v cr, tudis +/- ale no problem, ale jak pise na jednom foru "ERO" v cz a sk je to jen o dukazech, uz jsem i musel skenovat moje DVLA doklady, aby mi verili ze mam Skaye... Neponaucitelny narod... 8)
Zatim tu je par lidi, co rika, ze dokazou prihlasit pravostanne rizeni. Ano, jeden uz auto prihlasil, ale opet opakuji, ze to bylo auto, ktere se zde prodavalo. Skylina se zatim prihlasit nepodarilo, pokud se to podari tobe, budes prvni a ja ti fandim.

Ze mas Skaje neni duvod ti neverit, vsak to auto zacina na 40tis kc stejne jako nepojizdny dvoukilo v CR :laughing5:
www.photohorizon.net << fotky
Civic TypeR
Tojota 3.0TT
KiviK VéTeš turbo

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od blázen » 03.07.2009, 17:12

skyline v ČR nepřihlásíš :)
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 03.07.2009, 21:27

blázen píše:skyline v ČR nepřihlásíš :)
Nemám slov... Kdyby to asi nešlo, tak by mě neposlali z magistrátu na evidenčku, kterou již mám, a jsem objednán na Dekru, asi by mě někam neposílali... :?:

Někteří prvně přemyšlejte než něco napíšete. A nebo si to prvně aspoň ověřte...

Na toto téma končím, protože mě připadne jak kdyby tu každý psal do větru, až tedy na těch pár co tu mají jasno... :bounce:
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od Mirek » 03.07.2009, 22:46

kdyz zijes v UK tak prihlasis....to je jeho pripad...pro lidi z CZ nepouzitelne ovsem....teda pouzitelne pokud to funguje tak jak rika (s tema 14 dnama). Ale je divny ze pokud i pro me je sance to prihlasit se 14 denim vyletem do UK, tak proc v tuning magazinu(nebo obdobny casopis) kde byl rozhovor s clovekem z TUV nebo podobneho uradu psali ze konkretne prihlasit skyline je pro cloveka ZIJICIHO v CR (tebe se to netyka 8) ) nemozne....ono kdyby to asi bylo tak lehky, Barbucha by svoji R32 GTR mel davno na papirech. Tim nepisu ze nemas pravdu, jen by chtelo aby nekdo vyzkousel tu variantu" ze si tam na 14dni pronajmu pokoj a pak pul roku platit uk pojistku a muzu to prihlasit"
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 03.07.2009, 23:31

Mirek píše:kdyz zijes v UK tak prihlasis....to je jeho pripad...pro lidi z CZ nepouzitelne ovsem....teda pouzitelne pokud to funguje tak jak rika (s tema 14 dnama). Ale je divny ze pokud i pro me je sance to prihlasit se 14 denim vyletem do UK, tak proc v tuning magazinu(nebo obdobny casopis) kde byl rozhovor s clovekem z TUV nebo podobneho uradu psali ze konkretne prihlasit skyline je pro cloveka ZIJICIHO v CR (tebe se to netyka 8) ) nemozne....ono kdyby to asi bylo tak lehky, Barbucha by svoji R32 GTR mel davno na papirech. Tim nepisu ze nemas pravdu, jen by chtelo aby nekdo vyzkousel tu variantu" ze si tam na 14dni pronajmu pokoj a pak pul roku platit uk pojistku a muzu to prihlasit"
Samozřejmě vše vyzkoušet... nikde rozhodne nerikat ze tam nekdo jde jen na 14dni, na magistrate by se pak po nejake dobe reklo ze jsem do tet pracoval v uk z bydlistem v cr, nikde neni dane ze kdyz delam v UK, ze musim mit insurance number a UK ucet. Ale samozrejme pro me je to jednoduche, me staci dolozit za posledni rok neco co prokazuje jak dlouho tu jsu, faktura mobil, vyplatni paska, ucet atd.

Rozhodne at je to jakkoli, vzdycky to nejak jde prihlasit, me jen stresuji "prohlaseni" nejde... :lol:
Divim se ze Barbucha to nejak neresi... a jak to ma prihlasene? Nebo to ma uplne bez SPZ? Rozhodne by to slo i na DE znacky... je dost variant... Ja treba bych to nejradeji nechal na UK papirech, skrz ulevu z upravymi vozu, ale pojistka 2300liber je dost, proti 5800Kc co mi nabidli v CR :mrgreen:

Rozhodne pri nejblizsi ceste do cr prehlasuji, pojistka zde v UK je fakt draha. Mam na to 185 dni podle zakona, kdyz uz to ma zaevidovano...
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
SDRT
user
Příspěvky: 307
Registrován: 11.11.2007, 04:17
Bydliště: Michalovce Brisbane Australia

Re: jaky skyline

Příspěvek od SDRT » 04.07.2009, 01:03

Mirek píše:jeste se chci zeptat...chapu to dobre ze kdyz si dovezu GTR z UK, timto zpusobem ho lze prihlasit. Ovsem pokud si stejne GTR dovezu z japonska, nebude to fungovat?
Pravdepodobne ano , ale to by si tam musel byvat a prihlasit auto na svoje meno .To stoji okolo 2500 + AUD , musis mat doklad ze mas parkovacie miesto inac auto nemozes kupit a auto nemoze byt silno modifikovane / coilovers,rollcage ,iny motor etc etc /inac by si nepresiel shaken /STK /.
DRIFT TEAM SLOVAKIA
COPIE JAPONSKYCH ZNACIEK A Mini znacky PRIVESKY ** Inteligent meters for sale :
Novy-Ken Nomura,Uras edition 1 na prodej. Novy D1 spec limited edition 1 na prodej. Blitz R-vit & R-fit dvojka na prodej. Greddy Intelligent infometer na prodej.
parts/accessories NA PREDAJ
http://stores.ebay.com.au/DRIFT-MEDIC-WHOLESALE
http://stores.ebay.com.au/MPM-IMPORTS

Uživatelský avatar
raziel
user
Příspěvky: 241
Registrován: 02.06.2008, 19:02

Re: jaky skyline

Příspěvek od raziel » 13.10.2009, 23:41

ježiši - jak to tu čtu ty něčí hlody... tady pan co vlastní skyline a přijel z UK to napsal zřetelně - já sice byl přes dva roky v Irsku, ale o téhle vyjímce vím i já sám (dokonce mi dávali info i na úřadě v IRL o tomhle... a i kámoš co přihlašoval nějaké auta z UK s pravostranným řízením - jak se po nějaké době strávené v UK či Irsku vrátite sem s autem, které jste tam měli, tak je to váš majetek a jako takový se prostě přihlásit dá.... nevím co je na tom pro přítomné nejasné... Mr. Skyline - neber je tady vážně a už radši nepiš;)
My project site:
Obrázek
http://www.raziel-project.tk

http://www.youtube.com/watch?v=wGj_myRgsWk 0-100km/h


The Driver don't pick the car...The car'll pick the Driver
That's a mystical bond between Man and Machine


My ride: Walbro 255l/h, Garrett T25G A/R. 80 & A/R .64, HKS Adjustable Actuator @ 1 bar, Front Mount Intercooler, Braided Oil Hose, BRaided Water Hoses, HD Stage 2 Chip, FreeFlow Exhaust with TypeX BackBox, KN air filter, Apex - Forge Recirculation Blow-Off Valve, NGK BCPR7ES, New OEM Nissan Lambda, Head after Rebuild - (Ported, Brand New OEM Nissan Valves ('51' Intake) 'n exhaust Valves 'n valve stem oil seals), OEM Nissan Head Gasket, OEM Nissan Exhaust Gaskets, Apex Electric Fan, [Gauges: Water Temp, Oil Temp, Oil Pressure, Boost, Volts], Adjustable Tension Rods with UniBall, Brand new OEM Wishbones, s14 VLSD, Sparco belts, silicon hoses... and tons of refurbishing, polishing and repainting in engine bay and many other bits...

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 14.10.2009, 07:18

raziel píše:ježiši - jak to tu čtu ty něčí hlody... tady pan co vlastní skyline a přijel z UK to napsal zřetelně - já sice byl přes dva roky v Irsku, ale o téhle vyjímce vím i já sám (dokonce mi dávali info i na úřadě v IRL o tomhle... a i kámoš co přihlašoval nějaké auta z UK s pravostranným řízením - jak se po nějaké době strávené v UK či Irsku vrátite sem s autem, které jste tam měli, tak je to váš majetek a jako takový se prostě přihlásit dá.... nevím co je na tom pro přítomné nejasné... Mr. Skyline - neber je tady vážně a už radši nepiš;)
8)
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od Mirek » 14.10.2009, 12:31

raziel píše:ježiši - jak to tu čtu ty něčí hlody... tady pan co vlastní skyline a přijel z UK to napsal zřetelně - já sice byl přes dva roky v Irsku, ale o téhle vyjímce vím i já sám (dokonce mi dávali info i na úřadě v IRL o tomhle... a i kámoš co přihlašoval nějaké auta z UK s pravostranným řízením - jak se po nějaké době strávené v UK či Irsku vrátite sem s autem, které jste tam měli, tak je to váš majetek a jako takový se prostě přihlásit dá.... nevím co je na tom pro přítomné nejasné... Mr. Skyline - neber je tady vážně a už radši nepiš;)
Ty jsi se ted probral ze? :D
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

tomcastrol
user
Příspěvky: 1
Registrován: 05.01.2010, 11:45

Re: jaky skyline

Příspěvek od tomcastrol » 05.01.2010, 12:05

zdravim vas lidicky, jsem tu novacek... musim se zastat Mr.Skylina, a chci vám rict ze to opravdu nejak jde. dost nad timto autem premyslim, tak zjistuju co bych musel vsecko politat, stk mi rikali ze to nejde takle udelat, ze auto s rhd je neprihlasitelne u nas. ale jakto ze to jde jinym? zkousel jsem se ptat primo na nissan klubu, tam mi moc neporadili, spis ze to bude stat balik (jakobych to asi sam nevedel) a ze skylina chcou teenageri kteri videli rychle a zbesile atd. proste hloupy kecy. dobre at se teda drzijou tech svych almer radsi. jen jeden kolega me odkazal na vas klub, a dokonce mi dolozil fotku malyho TP kde je napsany rhd. proste v nejaky okrese to musijou tolerovat ne? mrksnu vam sem tu fotku treba to nekdo pozna ze je to jeho. nebo, potom predelani, ptal jsem se v nissan servisu, predelani tohoto vozu nikdy nedelali ale zvladli by to, ale opet me poslali na onu zminovanou stk, kde jsou u nas totalni idioti :lol: takze nejakej servis, kde to predelaji, slysel jsem neco ze bude potreba rizeni z sxka a palubovka z maximy. koneckoncu jsou firmy ktery delaji palubovku na zakazku( zadaji se jim rozmery a pocet budiku) a je to. potom ona dekra nebo tuvčko tam by to nemeli nejak moc resit ze to je auto vyrabene jen s rhd, a pokud to bude oki, tak pak obyc stk a evidencka. jasny da se nissan sehnat do 100 tisic, takovy predelani a upravy pocitam max 250tis, to je dohromady 350tisic, pro nekoho dost, ale vemte to z pohledu takle, dyt tolik nestoji ani ten podelanej lancer evo, za toho vyplazenete tak minimalne 600tisic kc, pokud ma vypadat solidne, nebo je tady impreza, ale to se zase neda srovnavat kdyz je to jen 2.0 :o proste a zkratka pujde to, ale bude to stat dost penez a dost casu. ale kdo tady ma takovy auto v čr? ja osobne sem ho jeste na zivo nevidel, a myslim si ze to stoji za ten hrich..... tak se mejte Tomas


tady je ten TP treba ho nekdo zpoznate
Přílohy
TP.jpg
TP.jpg (63.18 KiB) Zobrazeno 7732 x

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 05.01.2010, 12:55

tomcastrol píše:zdravim vas lidicky, jsem tu novacek... musim se zastat Mr.Skylina, a chci vám rict ze to opravdu nejak jde. dost nad timto autem premyslim, tak zjistuju co bych musel vsecko politat, stk mi rikali ze to nejde takle udelat, ze auto s rhd je neprihlasitelne u nas. ale jakto ze to jde jinym? zkousel jsem se ptat primo na nissan klubu, tam mi moc neporadili, spis ze to bude stat balik (jakobych to asi sam nevedel) a ze skylina chcou teenageri kteri videli rychle a zbesile atd. proste hloupy kecy. dobre at se teda drzijou tech svych almer radsi. jen jeden kolega me odkazal na vas klub, a dokonce mi dolozil fotku malyho TP kde je napsany rhd. proste v nejaky okrese to musijou tolerovat ne? mrksnu vam sem tu fotku treba to nekdo pozna ze je to jeho. nebo, potom predelani, ptal jsem se v nissan servisu, predelani tohoto vozu nikdy nedelali ale zvladli by to, ale opet me poslali na onu zminovanou stk, kde jsou u nas totalni idioti :lol: takze nejakej servis, kde to predelaji, slysel jsem neco ze bude potreba rizeni z sxka a palubovka z maximy. koneckoncu jsou firmy ktery delaji palubovku na zakazku( zadaji se jim rozmery a pocet budiku) a je to. potom ona dekra nebo tuvčko tam by to nemeli nejak moc resit ze to je auto vyrabene jen s rhd, a pokud to bude oki, tak pak obyc stk a evidencka. jasny da se nissan sehnat do 100 tisic, takovy predelani a upravy pocitam max 250tis, to je dohromady 350tisic, pro nekoho dost, ale vemte to z pohledu takle, dyt tolik nestoji ani ten podelanej lancer evo, za toho vyplazenete tak minimalne 600tisic kc, pokud ma vypadat solidne, nebo je tady impreza, ale to se zase neda srovnavat kdyz je to jen 2.0 :o proste a zkratka pujde to, ale bude to stat dost penez a dost casu. ale kdo tady ma takovy auto v čr? ja osobne sem ho jeste na zivo nevidel, a myslim si ze to stoji za ten hrich..... tak se mejte Tomas


tady je ten TP treba ho nekdo zpoznate
Jde to, mam uz rozpracovane papiry, jen jsem se zakousl na ES nebo by mi stacilo type approval number, ale jelikos se na R32 a R33 typove oznaceni nedelalo, bude to jeste orisek. Takze vsem dalsim koupit auto mladsi 8 let a nebo R34, protoze to i v UK dostalo type approval number a tudis s to da jednoduse prihlasit, jak mi os potvrdila Dekra, TUV i nas blbej magistrat. Takze tet se budu placat s tim ES, pomoci by mi mel Nissan, jinak mam os znameho co ma RHD, ale je to Mit Galant a tak nemel zadnej problem, protoze se s nim zde jezdilo. Jediny problem je u R32 a R33 to typove oznaceni. Samozrejme se da ES pridelit, ale musi se projit komplet schvalovanim EU, tudis test brzd, svetel, podvozku, vyfuku atd. atd. vse jen o penezich, ten kdo zakony urcuje nezapomel jak si vydelat, ale to je v cr bezna praxe, v uk nemusi mit auto ani VIN a ani ES, staci mu 7ciselny kod kastle...
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů