Z32 N/A z PL + obecně

něco pro majitele šestiválců
Odpovědět
box
user
Příspěvky: 5
Registrován: 29.07.2012, 17:49

Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od box » 29.07.2012, 18:06

Zdravím,

tak nějak občas kouknu na zahraniční inzerci, jestli se tam neobjeví nějakej dobrej kup a narazil jsem na tohle http://otomoto.pl/nissan-300-zx-C25273920.html a přijde mi to šíleně levný, takže čekám zradu, ikdyž vypadá hezky. Hlavně to splňuje všechno, co bych chtěl od tříkila - pozdnější ročník (dva airbagy), t-bar, manuál, krátká verze. Trochu podezíravej jsem taky proto, že tam vůbec nejsou kilometry (jasný, že u tak starýho auta, navíc dovoz přes atlantik, podle km soudit je bláhovost, ale stejně, uvést by to mohl). Takže chtěl bych tu nastolit pár v podstatě obecnejch otázek, který to ve mně vzbudilo:

Cena: Jestli někdo sleduje polskej trh, je reálná, nebo moc nízká (píše dokonce ještě "dohoda")? Chápu, že N/A verze může bejt svym způsobem dost těžko prodejná (pro fajnšmekry je to "odpad" a pro nezasvěcené pořád velká neznámá a exotika), ale v německu jsou o dost dražší, ne? Nebo ta cena neni konečná - je tam u toho vždycky "brutto", nepřijde k tomu ještě nějaká daň nebo co?

US verze: Musí se u nás nějak předělávat, procházet kontrolama, atd.?

Náklady N/A verze: Je to stejná "hrůza" jako u TTčka? Tak trochu bych si přál, aby mi někdo řekl, že u atmosféry stačí po koupi GO a pak už jen dolejvat a spotřební věci.

Dovoz z Polska: V případě koupě, jak ho nejlíp vyřešit? Asi by mi přišlo nejlepší, kdyby se našel nějakej zdejší tříkilovej guru, kterej by to se mnou podstoupil a rovnou ho třeba vzal k sobě na go, kolik bych si v tom případě měl připravit bokem? Hlavně na ten dovoz pro toho člověka, tu počáteční investici pak ještě do auta počítám tak 30k?

Alternativy v ČR: Nevíte někdo, kolik se u nás pohybuje tak N/A Z32? Resp. takhle, je možný se tady dočkat taky nějaký na prodej, nebo vůbec neuvažovat?

Díky moc za pomoc a odpovědi.

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od Fizzbiker » 30.07.2012, 08:19

zacal bych tim ze neni kratka.

rv 1991 taky ma dva pytle (treba moje).

k veci ZX se tu prodava docela "dost" myslim ze tak 4-5ks rocne co vim ja takze pocitam tak kolem 6-7ks realně docela dlouho se prdava modra atmo z ovy.

nezapominej ze atmo neni jen o motoru ale je "ochuzene" cele auto. nekde se to tu rozebiralo pohledej počti si...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

box
user
Příspěvky: 5
Registrován: 29.07.2012, 17:49

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od box » 30.07.2012, 08:58

Dík za info :) stejně už je prodané

ad krátká - já soudil podle toho, že psal dovoz z USA, moje chyba. O tu krátkou bych stál hlavně kvůli menší hmotnosti, jinak to je asi ten nejmíň důležitej požadavek pro mě.

ad pytle - to jsem, myslím, přečetl někde na wiki, neva, jsem rád poučen.

na tu "modrou z ovy" nevyhrabeš link? Já jsem si to tady tak nějak pročetl a za tím, že chci n/a, si stojím. Chápu, že pro někoho to prostě vůbec není ono, ale mně by to zatím vyhovovalo. Výkon stačí a aspoň mě (teda doufám, zatím mi to nikdo nepotvrdil) tak nesežere. A jedním autem přece život nekončí, až to auto trochu poznám, tak se může vyměnit za TT.

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od Fizzbiker » 30.07.2012, 10:29

http://autobazar.megainzerce.cz/automob ... 339992.htm short wheel base TT staci hledat...

to modry nevim mozna uz je prodany ale nemyslim si... spis to nechteji furt mit v inzerci.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od vmille » 30.07.2012, 18:47

Fizzi davas tady dva roky stary inzerat.

box: Nevidim duvod proc by jsi nemohl mit NA ten motor neni spatny auto je o 100kg lehci proti TT. Koupil bych NA vymeni svody vyfuk sani a budes litat jako TT s lepsi spotrebou kdyz to nebudes honit. Kratka NA je samozrejme lepsi ale tu nesezenes. Myslim ze i v USA jich moc neni.
Zarazi me ze potrebujes airbag ze sportovniho auta se tyhle kraviny vyhazuji, aby jsi tam mohl dat poradny volant.

Ja bych NA jeste odlehcil:

http://forums.nicoclub.com/project-slic ... 35095.html

box
user
Příspěvky: 5
Registrován: 29.07.2012, 17:49

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od box » 02.08.2012, 12:09

Potřebuju 2 airbagy, protože je pro mě je tříkilo "škoda" jakkoliv upravovat, ať už tunit, tuzit či cokoliv jinýho...jen si chci užívat krásný auto s otevřenou střechou a ne honit bestiální výkon a shodit co se dá, doufám, že tenhle názor tady neni zakázanej :lol:

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od Fizzbiker » 02.08.2012, 12:57

ja nemam pytle ani v dailyně (už byly vystreleny kdyz sem to koupil a je mi to šumec) ...

kratkou NA sem nevidel ani na netu.... co se uprav tyce tak chapu tvuj pristup aspon vis co chces.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od vmille » 02.08.2012, 15:35

box píše:Potřebuju 2 airbagy, protože je pro mě je tříkilo "škoda" jakkoliv upravovat, ať už tunit, tuzit či cokoliv jinýho...jen si chci užívat krásný auto s otevřenou střechou a ne honit bestiální výkon a shodit co se dá, doufám, že tenhle názor tady neni zakázanej :lol:
Pro tebe je sportovni volant otazka tuningu?

box
user
Příspěvky: 5
Registrován: 29.07.2012, 17:49

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od box » 02.08.2012, 16:25

vmile: Myslím, že jsi mě nepochopil. Myslel jsem tím, že když chci nechat auto v sérii, tak je pro mě výměna volantu za sportovní naprosto zbytečná a ty bagy tam prostě chci. Chápu, že někomu to může připadat jako malichernost, jsou jen dva, neni to žádnej zázrak a lidi umíraj i v autě s 10ti, žejo, ale to je snad moje věc. Něco jinýho by to bylo, kdybych vyházel vnitřek, narval tam lešení, skořepiny a x-bodový pásy, ale takhle normálně bych se pytle dobrovolně fakt nevzdal.

Fizzbiker: Tak zatím vím, co chci, třeba, jestli pořídim, tak hned po první jízdě budu pomejšlet na swap, co já vim :D tak tu krátkou oželim, to je fuk. Tý co jsem dával odkaz je mi ale fakt líto, i vyvedení interiéru se mi líbilo. Aspoň že teď si můžu říkat, že jsem ušetřil 2000km, utýct mi někde kousek za hranicema, tak bych asi mlátil hlavou do zdi.

Jinak můžu brát tebe jako takovýho, jak jsem psal, guru přes tříkila? Koukám, že máš i podval, ty bys byl ochotnej se mnou eventuelně někam sjet, samozřejmě za revanš?

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od Fizzbiker » 02.08.2012, 20:25

me a guru na trikila urcite ne... od toho sou tu jiní podstatne kovanejsi...

podval neni problem snad uz na nej budu mit ridicak... (snad za 14dnu)...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od vmille » 02.08.2012, 21:41

Fizzi mas v podpisu 300zx tak proto jsi odbornik :)

boxi nechej si auto v serii, kazdy ma svuj vkus. Vsadim se ze bude vic nebezpecne nez moje bez airbagu s udelanym podvozkem. Vim o cem mluvim.

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od jagy » 03.08.2012, 14:57

Tak to uz je na jinou debatu, aktivni vs. pasivni bezpecnost. :) Ale kazdy dle sebe...
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od Fizzbiker » 03.08.2012, 17:39

ve srovnani s SX je to auto naprosto jinde, ze bych spolehal na pytle u 20let stareho auta si nemyslim vzhledem k problemum s konektorama ten pytel muze vyletet i tyden po nehode...

radsi investuj do slusnych 4bod pasu ty udelaji vic nez ten pytel. plus dobre brzdy a gumy. a pytel potrebovat snad nebudes...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Machy_CZ
user
Příspěvky: 198
Registrován: 24.08.2012, 23:36
Bydliště: Nové Město na Moravě, Brno

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od Machy_CZ » 25.08.2012, 00:24

Sice "jen jeden" airbag, ale krátká NA s hezkým interierem

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ni ... 94194.html

Osobně o ní docela přemýšlím, ale asi bych raději TT, když už, tak at to stojí za to :-)
Nissan 300ZX '90 3.0i V6 TT SWB Targa-Top, Abarth 5OO '10 1.4i esseesse, Subaru Impreza '09 2.0i RX
JDM:
Mitsubishi Delica '96 2.8 TD SWB Crystal Lite roof, Mitsubishi Delica '95 3.0i V6 LWB Crystal Lite roof

FAMILY:
Nissan Elgrand '03 3.5i V6 XL RWD, Subaru Libero '93 1.2i Super-Deluxe 4WD

http://moje.auto.cz/user/Machy-CZ

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Z32 N/A z PL + obecně

Příspěvek od blázen » 20.09.2012, 10:57

v praze máš tu červenou AT na prodej.. tak bych neváhal
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti