P: Nissan Silvia S15 - PRODANO

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Zamčeno
Uživatelský avatar
Chmeldoslav
Member
Příspěvky: 11
Registrován: 05.01.2012, 12:27

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od Chmeldoslav » 17.12.2013, 20:22

výbava sedí, je tam vinko S14 i papíry, je tam SR20DET. U nás na STK ani nevědí jak dvoukilo vypadá. co tam chceš řešit že nesedí? vzhled? i S14 se dá předělat tak aby vypadalo jako S15. i primera se dá vystylingovat tak aby vypadala jako skyline. pro lajka jsou ty auta vizuálně hodně podobná, žádný byrokrat se tím nebude zaobývat protože bude vědět kulový a znalý člověk se rád pokochá. Takových aut po světě jezdí a ty čekáš že je nějaký úředník všechny zná? neřeš blbosti

Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od SilverFox » 17.12.2013, 20:41

Jako spolíhat se na to že to auto nikdo nezná je dost krátkozraký. :lol: Teď ještě napiš že až bude nějakej průser tak budeš jen krčit ramenama a nikdo na tebe nebude moct. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Chmeldoslav
Member
Příspěvky: 11
Registrován: 05.01.2012, 12:27

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od Chmeldoslav » 17.12.2013, 20:54

koupil si přece S14 ne? dle techničáku a VINka. :mrgreen: pokud to udělá technickou tak si z obliga. kdo se bojí nesmí do lesa. chce to promazat všechny ty kecy kolem jen tu spamujeme. Je to nádherná kára a čím déle tu je tím víc mě to irituje :roll: přítelkyně už je ze mě na prášky, mám ji už i na ploše :lol:
Naposledy upravil(a) Chmeldoslav dne 18.12.2013, 14:09, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od SilverFox » 18.12.2013, 06:57

Naivní pohled na věc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od Fizzbiker » 18.12.2013, 10:48

leda tvuj, viz pulsar v podstate od kazde varianty sem potkal dva shodne ale ani jeden nemel stejny udaje v technicaku jako jeho dvojce se stejnym motorem vybavou atd. nesedi ani hmotnosti ci rozmery...
dalsi pripad 240sx, v papirech ma KA24 a napsany objem CAcka stejne jako hodnoty...

ze nejaky tutan psal do nissanu ? co jim psal dobry den mam auto "x" ale nemam na nej papiry tak bych na nej chtel papiry z "y"... a co cekal ze mu odpoví? klasicky pristup tady pulka lidi ma prevarene VINko ani o tom neví, vesele se tu prodavaji papiry... zatimco kdyz nekdo odvede poradnou praci tak posloucha jen co je vsecko spatně.

navic je to vec hlavne pripadneho kupce.

dle meho je to vizitka toho ze tohle forum stoji za hovno.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od OndraS13 » 18.12.2013, 13:40

Taky jenom koukám na to a čekám kdy někdo napíše že kdyby to bylo bílý tak už pro to dávno jede ( stejně jako to je u tý zelený S13 )
V týhle době kdy vám neproplatěj pojistku jenom z toho že jste měli jiný gumy než máte v techničáku bych se tohohle nebál !

A doporučoval bych dost OT :-)
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od SilverFox » 18.12.2013, 14:24

Hele mě je to buřt. Já mam představu co po silnici jezdí za auta a co mam doma já a co se píše v techničáku. Jen si prostě nemyslim že ty s14 papíry jsou taková banalita jak tu chmeldoslav prezentuje. O nic jinýho nešlo.

Omlouvám se že jsem si dovolil něco poznamenat a že se díky mě řítí tohle forum do sraček. :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od OndraS13 » 18.12.2013, 14:55

To nebylo na tebe - aspoň ne ode mě - ale je tu spousta pisálků že kdyby tohle a kdyby támhleto …. To auto svýho kupce má a cena je podle mě víc než hezká - kdybych měl přebytečný peníze asi bych do toho šel -kdo ne ? …
A řídil bych se tím že když auto projde technickou tak to tak je - jezdí tolik aut poslepovaných z několika že to ani neni hezký a tohle je kvalitní a hezká práce ! a neni to nic bouranýho , jenom předělaný na leváka ...
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
DarkEgg
user
Příspěvky: 221
Registrován: 19.07.2011, 15:29
Bydliště: Praha

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od DarkEgg » 18.12.2013, 15:21

ja mam taky v TP Nissan Sunny misto 200sx S13 a nikde jsem s tim nemel problem ani u prihlasovani/stk/pojistovny
200sx s13 1989

Uživatelský avatar
evo400
user
Příspěvky: 475
Registrován: 08.05.2007, 20:27
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od evo400 » 19.12.2013, 08:45

Není to tak dlouho co oficiální importéři Mitsubishi v Evropě prodávali Mitsubishi Carisma Black Diamond. O co šlo ? Jinými slovy neměli homologaci na Lancer EVO 6 tak se prodávala auta pod fiktivním názvem auta co homologaci mělo.

I v duchu dotazů a požadavků to udělám asi takto: Nalepím čelní sklo, naskládám do auta interier tak aby na první pohled nebylo nic patrné a připravím ho tak aby mohlo auto na technickou, kterou zcela jistě bez problému projde. Všechny evidenční údaje odpovídají! Pokud budu mít více časi dodělám i rozvod vzduchu pod palubkou a pak už to bude bez diskuze.

Děkuji všem co svými příspěvky udržují můj inzerát nahoře.
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz
http://shop.ecumaster.cz

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od blázen » 19.12.2013, 08:50

Poskládej to celé, uveď to do provozu a nevěřím, že to neprodáš. Je to krásná kára a cenu máš hodně nízko
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

frenky
user
Příspěvky: 60
Registrován: 16.08.2013, 12:41

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od frenky » 19.12.2013, 12:47

Podle mě není problém v tom že to auto není doskládaný ale že zde u nás nejsou kupci protože člověk kterej si koupí takovýto auto ví co kupuje a podle mě nějaký doskládání by ho vubec netrápilo ba naopak kdybych pro to auto jel já tak uvítám to že se mužu podívat jak byla přestavba provedená . Tot muj názor . Já osobně jsem znechucenej s toho co lidi dokážou ze sebe vypustit při koupi auta nechápu co je za modu ted hned po telefonu se snažit udělat nějakou slevu dřív to tak nebývalo .

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od mauglie » 19.12.2013, 18:23

Zkurvili to prodávající, ani jednou se mi ještě nestalo, že by popis vozu seděl s realitou, a to jsem se snažil a tlačil prodávajícího, ať vše vyklopí... Dojedu tam a auto v prdeli, několik hodin cesty v prd... stejně tak peníze za cestu etc... Takže je celkem logický krok se zkusit domluvit už přes tel na případně nižší ceně, aby člověk věděl, jestli se mu ta cesta s tím rizikem stále vyplatí, kdyby to nebylo vše tak, jak prodávající tvrdí.

Naopak já jako prodávající potencionálního kupce skoro až odrazuji, protože vím, jak je to napytel, když realita je někde jinde a člověk se trmácí zbytečně.

frenky
user
Příspěvky: 60
Registrován: 16.08.2013, 12:41

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od frenky » 19.12.2013, 18:26

Nevím no já vždy když jsem byl kupovat auto tak jsem si v dané lokalitě našel víc kousku ale dokáže me nasrat když první otázka po telefonu je kolik dám slevu a automaticky odpovídám že po telefonu žádnou slevu nedám že až dojede tak se dí o něčem mluvit

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Re: P: Nissan Silvia S15

Příspěvek od mauglie » 19.12.2013, 18:50

Tak když kupuješ Škodovku, je to jasný, ale některých aut tolik není, určitě ne na prodej v jednu chvíli, tudíž tvůj postup je jaksi neuplatnitelný.

To už je tvůj problém, takto to prostě je a není na tom nic špatného. Navíc je taky zvykem, že drtivá většina prodejců má nastřelenou cenu, tak když se ti už nezdá od 1. momentu, ale auto jinak zajímavé (a není ho x kusů v inzerci)...

Když se mne někdo zeptal na slevu, buď jsem řekl rovnou alespoň nějako anebo ho poslal k šípku, že o slevě nebude řeč ani osobně, protože není k ní žádný důvod. Více si s tím vrásky nedělám.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů