P: s13 - PRODÁNO

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Odpovědět
PixelP5
Member
Příspěvky: 29
Registrován: 11.12.2014, 08:35
Bydliště: KLADNO

P: s13 - PRODÁNO

Příspěvek od PixelP5 » 20.08.2017, 22:58

Nabízím bohužel k prodeji svou s13 predface. Je to rozpacovaný projekt motor na stage 2 motor jde ale po dlouhem stani teď klepou hydra. Jinak vse ostatni na stage 2 jsem do auta tak nejak v rychlosti nahazel abych to odzkousel. Je tam zánovní turbo GT2560R k tomu hadice, leštěné svody. Jednotka stage 2, pumpa podavaci, velký IC a vzduchove hadice vše samco, velký vodní chladič. Karoserie není bouraná, celekem dobrý stav jen u prahů je povrchova koroze nic hrozneho. Barva original červena ale střecha, světla a kapota v plniči. Blatníky nemam vůbec. Nově nalepené čelní okno. AUTO MÁ DOKLADY! Jen jsou v depozitu takže požaduji přepis. Cenovou představu pište do sz. Auto má hodnotu jen že má doklady a nové doplňky okolo motoru, nejvíce si cením asi turba 😅 a má super převodovku, řadí ve všech režimech krásně a přesně. Jinak motor potřebuje udělat hlavu, spodek byl udělaný asi před 10 tisíci km spolu s olejovým čerpadlem a rozvody. Takže kdo bude mit zájem pište, prodám jen jako celé auto a je tedy nutný podval na odvoz. Píši to s předstihem nevím zda bude zájem ale do konce týdne budu moci poslat fotky.
Naposledy upravil(a) PixelP5 dne 07.09.2017, 09:31, celkem upraveno 1 x.
300ZX Z31-Turbo VG30ET
Daily car - LR Discovery II Td5

Viktor.B
user
Příspěvky: 1
Registrován: 31.08.2017, 14:57

Re: P: s13

Příspěvek od Viktor.B » 31.08.2017, 15:10

Zdravim, měl bych zájem a hlavne by me zajimalo odkud jste. Popripade mi tu napiste vase cislo, zavolam vam a domluvili bychom se. O cene je tezko uvazovat, kdyz jsem auto nevidel. Děkuji za odpověď

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů