Omezovač rychlosti ..... kde ?

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: Omezovač rychlosti ..... kde ?

Příspěvek od raddy » 08.07.2008, 16:38

to ci mas v ECU povodny cip alebo nie sa da lahko overit...ten cip si tam daval priamo ty alebo tam uz bol?

Uživatelský avatar
berco
user
Příspěvky: 133
Registrován: 29.04.2007, 12:16

Re: Omezovač rychlosti ..... kde ?

Příspěvek od berco » 09.07.2008, 12:13

ja by som povedal ze to je uplne jedno ...

v principe je to to ak ako povedal raddy ... mas tam niekolko obmedzovacov.
zoberme si to tak ake su tam a na co by mali sluzit.

berem idel pripad a motor v 100% stave
obmedzenie otacok je len na to aby sa v principe nedalo pretocit motor
obmezdenie nespravnosti zmesi ( ani som nevedel ze take je doteraz ale ma to logiku... na to aby nebola chudobna zmes a opat aby sa neznicil motor)

obmedzenie rychlosti ... to mi pride len ako bespecnostny prvok nic ine ... aj ked v technicaku je konstrukcna rychlost 220 ( teda spom ja to tak mam ) tak je to len koli bespecnosti...

vo vysledku to aj tak chapem tak ze vsetky tieto limity (mozno je ich viac) riesi ECU a nic ine ...

dalsia vec je ako moze riadiaca jednotka dosiahnut to ze znizi otacky alebo ta donuti spomalit ? podla mna len tym ze ti odpoji palivo ... lebo ak by ti aj obmedzila davkovanie paliva tak ti musi zarucene zareagovat ochrana proti chudobnej zmesi ...

teda mne to pride ze mas cip ktory neriesi to co o nom pisu ... teda obmedzenie rychlosti mas na seriovych 190km/h

Uživatelský avatar
nismo.power
user
Příspěvky: 187
Registrován: 08.11.2004, 00:30
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezovač rychlosti ..... kde ?

Příspěvek od nismo.power » 11.07.2008, 13:36

mno. . . . . bylo to samozřejmě konektor na převodovce jenom...... odpojil sem a už to jde vpoho

z tý diskuze asi jako raddy . .. .

jinak už to teda jde opřít o ten plast dole vpoho ale plečka to je, . . ... čip tam je dobrej už proto že přidá dost výkon ve větších otáčkách kde to auto umíralo dost ..... 25 dolarů je prd a funguje fakt dobře :)

185 je bezpečnostní prvek, amerika je všeobecně limitovaná zprava , zleva , zezhora i zespoda . . . . moje cadillacy sou taky limitovaný na 240 neb dobře vědi že pneumatiky bych měl mít do 240ti :)
:rr: 200SX RULEZZ ........... Xeramic je ten největší šit pod sluncem !
Cadillac Seville STS 98´
Cadillac Seville STS 00´
Nissan 240SX 90´

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů