Modifikacie podvozku D2 Racing

Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modifikacie podvozku D2 Racing

Příspěvek od Xcriss » 12.03.2012, 16:48

Mauglie, a ty osobně máš zkušenosti s HSD? Já čerpám informace od lidí, kteří mi svou praktickou zkušenost sdělili. Nehledě na to, že, jak píšu, v UK na nich jezdí opravdu spousta lidí, cesty jsou tam obdobné, jako u nás a lidi jsou naprosto spokojeni.
Co se týče našeho "trapného GroupBuy", nikdo tě nenutí, aby ses ho účastnil. Záruka DW samozřejmě funguje, ale nikdo ji nebude vyřizovat za tebe. Náš GroupBuy má takové ceny, jaké má. Pokud si někdo umí sehnat HSD za méně, udělá to. My máme takové ceny, na jakých jsme se dohodli s Driftworks. A dělat si reklamu považuju za celkem normální zákonnou věc.

Při vší úctě o obchodování s DW víš očividně nemnoho, mají jasně daná pravidla. My děláme business férově podle pravidel. Ostatní ať si to prodávají za jaké ceny chtějí. :)
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Re: Modifikacie podvozku D2 Racing

Příspěvek od mauglie » 12.03.2012, 20:31

Říkám snad, že jsou špatné? Jde o to, že vyzdvihuješ HSD nad ostatní jen na základě rozšíření, které je dáno reklamou a delší dobou na trhu jak BC, popř Apex, který není rozšířený kvůli menšímu povědomí o této možnosti.

Zmíněné možnosti jsou také férové a podle pravidel.

Howgh

Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modifikacie podvozku D2 Racing

Příspěvek od Xcriss » 12.03.2012, 20:43

HSD vyzdvihuju, protoze jsou mi nejsympatictejsi :) A i ta delka pusobeni na trhu hraje roli :wink: Podle meho proste jsou lepsi nez BC. Kdybych ja mel kupovat coilovery, bral bych jednoznacne HSD.
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Modifikacie podvozku D2 Racing

Příspěvek od jagy » 13.03.2012, 20:17

Sympaticke protoze mas moznost je prodat... kdybys mel moznost prodavat BC, tak chvalis BC. Nechapu, jak muzes napsat "budiz jeste BC", kdyz s nim nemas zkusenost. :)
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modifikacie podvozku D2 Racing

Příspěvek od Xcriss » 13.03.2012, 22:31

:lol: To je v haji fakt... To nemuze mit clovek ani svuj vlastni nazor??? Nerikam, ze jsou BC spatne probuh, urcite nejsou, ale HSD je proste overena kvalita a tak to proste je a hotovo tecka konec, BC proste nemaji takovou tradici a oporu na trhu zatim... Nerikam, ze to je proto, ze by mely byt horsi, ale je to proste tak... Nevim, o cem se tady porad bavime, snazite se mi podsouvat, ze HSD propaguju jen proto, ze je prodavame... Vzpamatujte se sakra, chovate se jak decka na pisecku. Pokud vam to udela dobre, muzete pouzit funkci "hledat" a zjistite, ze HSD se mi libily uz snad vic nez rok zpatky...

Pripadam si tady jak v prdeli, misto konstruktivni diskuze k tematu se tady resi kdo co prodava a za kolik. Bud se vam to libi a koupite si to, nebo si muzete koupit treba nejaky cinsky Raceland nebo BC nebo treba pozlaceny hovno, ale ocenim kdyz tady ze me nebudete delat vola, ja ho z vas taky nedelam. DEKUJU

Uz se nedivim nikomu, kdo se snazi tady nekomu vyjit vstric a zarizovat veci pro ostatni (nismo, Kentoya, ...), pro dobrotu na zebrotu... Tady si kazdy akorat nevidi do huby a umi jen mudrovat...

EDIT: Jagy, neber to nijak konkretne proti sobe, jen to byla pro me takova posledni kapka, uz mi proste ruply nervy...
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Furious10
Member
Příspěvky: 19
Registrován: 13.06.2011, 22:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Modifikacie podvozku D2 Racing

Příspěvek od Furious10 » 14.03.2012, 09:25

zaujmave tema z ktereho jsem nabral dost informaci. ale jeste by mne zajimal nazor na XYZ. ma nekdo realne skusenosti stymto podvozkem?

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Modifikacie podvozku D2 Racing

Příspěvek od jagy » 14.03.2012, 09:35

S XYZ zkusenosti mam... z N14 GTi a EP3 CTR. Funguje to taky dobre... zalezi opet - jak jinak - na tuhosti pruzin. Casto z tovarny jsou zbytecne tuhe a nefunguje to na na jinych, nez naprosto rovnych cestach. Je treba si u dodavatele objednat mekci, nemaji problem to tak udelat...

Xcriss: O nic nejde, ja proti HSD nic nemam, ale ty pises, jak kdyby BC bylo horsi, ale pritom jsi jej nemel... :) Ja mam treba dost zkusenosti a reference od lidi s BC, stejne jako ty muzes mit teoreticky s HSD. Jde o to, ze HSD pouzivaji casteji lidi na drift a BC spis street/grip, takze ty reference se lisi... :) Obecne bych az tak znacku neresil, verim ze malokdo pozna XYZ/BC/HSD pri svezeni. Vetsi rozdil bude delat konkretni nastaveni geometrie a zminene pruziny...
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Method
user
Příspěvky: 1000
Registrován: 07.01.2011, 19:17
Bydliště: Písečná

Re: Modifikacie podvozku D2 Racing

Příspěvek od Method » 31.03.2012, 00:06

Jak jsem psal nidky jsem s kloudným podvozkem nejel tak mě zajímá jak vybrat tuhost pružin ? Samozřejmě se rád svezu jak na technické cestě tak rád i kopec neodolám ani příležitostné jízdě bokem ale rád bych zachoval do jisté míry komfort abych si nevyrazil zuby z huby na těch našich cestách :D , plánuju občas okruh ale převážně naše špatné cesty a ofroada nechci :lol:
Stage 2 HD, Walbro, GT2560R 1Bar HKS actuator, HKS Hi-Power, VLSD, Vodní chladič Japspeed, Velkej IC, R33 brzdy,Nismo siláče, Komplet polyuretan ES, Japspeed Toe arm, MeisterR

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Modifikacie podvozku D2 Racing

Příspěvek od jagy » 31.03.2012, 10:05

5/4kg
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Modifikacie podvozku D2 Racing

Příspěvek od mara_m » 31.03.2012, 12:07

tak tak 6/4 ci 5/4
ja mam 8/6 a je to hrozne
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů