palubovka

Uživatelský avatar
hajecek88
user
Příspěvky: 101
Registrován: 19.05.2011, 14:54
Kontaktovat uživatele:

palubovka

Příspěvek od hajecek88 » 10.07.2011, 12:15

zdravim vsetkych ... konecne som kupil dvojkilo a teda konecne sa mozem poradne vyblaznit je to neskutocny pocit ale jak kazde potrebuje svojju robotu a opateru ... a aj napriek vsetkym co mi hovorili aby som do toho neisel tak som to spravil a stoji to za to ... no ale teraz k veci :D ... mam problme absolutne sa mi nepaci palubovka ktora v tom aute je teda ne cela ale minimalne stredovy panel a budiky (je to cele doskrkane a dolamane a seriovu z toho auta tam nechcem) ... tie budiky poriesim rychlo ale co sa tyka toho panela tak myslite ze sa bude dat nahradit nejakym seriovim z audiny alebo tak chcem tomu autu porobit hlvane vnutrajsok aby to nejak vyzeralo a chcem to hodit na digitalne ovladacie budiky nie tie kolecka a blbosti ... to uz vyslo z mody :D karoseria je celkom zachovala az na trochu hrdze na blatnikoch ale dostal som pri kupe nahradne takze pohode a co sa tyka motora chystam sa ho cely rozobrat a precistit a skratka vsetko co k tomu patri poradte prosim vas co by sa dalo spravit s tou palubovkou a este co sa tyka sedaciek chcel by som tak kozene nemate niekto na predaj ? :) diki za komenty
Ja chcem 200SX ... nic ine ...

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: palubovka

Příspěvek od Woyta » 10.07.2011, 12:53

Muzes napasovat interier z S14.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: palubovka

Příspěvek od Trinom » 10.07.2011, 12:55

gratulace. vytas foto!
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
hajecek88
user
Příspěvky: 101
Registrován: 19.05.2011, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Re: palubovka

Příspěvek od hajecek88 » 10.07.2011, 13:05

no na to foto si pockam este chvilku :D ... nejde mi absolutne nahravat nic do pocitacu nehcapem proc a ja sam nejsom na tolko zdatny aby som ho preinstalovat :D ... a ten iterier z S14 je tak isto s tymi budikmi ja tam skratka nechcem tie kolecka ja chcem normalne digitalne veci v tom uz som o tom rozmyslal aj ja ale celu palubovku menit nechcem len stredovy panel radio uz soom kupil od kamarata pioneer s vysuvacim displayom chystam sa tez na poradny naklad Watov aj do kufra ale to je robota na tyzden ale tuto palubovku potrebujem poriesit co najrychlejsie lebo sa v tom boli vozit nekoho :D ... aaa esto ozaj nemate nekdo na predaj nejaky poradny sportovy volant ?
Ja chcem 200SX ... nic ine ...

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: palubovka

Příspěvek od Woyta » 10.07.2011, 13:15

Tak origo digi budiky ma na foru jediny clovek. A to jeste digitalne ukazuje jen rychlost.
Jestli chces vse digitalne tak budes muset tvorit.
osobne bych maximalne zmenil foli pozadi a barvu podsviceni. Budiky se ctou rychleji nez cislice.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: palubovka

Příspěvek od Tosho » 10.07.2011, 13:17

mam pocit ze zacinas uplne zlym smerom :?
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Uživatelský avatar
hajecek88
user
Příspěvky: 101
Registrován: 19.05.2011, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Re: palubovka

Příspěvek od hajecek88 » 10.07.2011, 13:28

Tosho píše:mam pocit ze zacinas uplne zlym smerom :?
preco zlym smerom ? ... ako ja som karosar mna vzdy prve zaujme vzhal auta ako motor ... takze musim pokat na sefa kym sa vrati znodvolenky za tyzden aj neco a pustime sa do motoru blatniky sa chystam zajtra vymenit a o 2 tyzdne je auto objednane na prestriekanie kedze original cervena uz ma neco za sebou :) dovtedy musim porobit veci na karoserii a vybrat motor na ktorom sa bude dost dlho robit chcem z neho prirodzenou cestou a vymenou par dielov dostat co najviac :) tak isto mam objednany novy komplet vyfuk s dvomi rurami este treba objednat nejake pekne dve koncovky a zvuk auta chcem doladovat znutra auta nastavitelnymi klapkami vyfuku to uz mam skoro poriesene :) .. tak a teraz idem do dielne pozret jak by tam pasoval stredovy panel zo starsiej A4 :) a co sa tyka rychlomera tak aj tam myslite ze bude nejaky problem ohladne digitalneho ukazovania ? ... lebo ak hej tak ja by som si tam supol radsej z noveho citroena C5 tie tu jedny mame hodene :D
Ja chcem 200SX ... nic ine ...

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: palubovka

Příspěvek od Tosho » 10.07.2011, 13:42

tak ze riesis ako vyzera ako auto vyzera zvnutra a ze tam ides davat nejake audio systemy ci co. Podla mna po nejazdi na peknu palubovku a ani na 500W subwoofer. Vies uz v akom stave mas motor a kolko stoji pripadna oprava? V akom stave je podvozok? napravy? brzdy? turbo? Su to vsetko desatisicove polozky.

To je len moj nazor. Napjrv by som to robil nech to radsej paradne ide a horsie vyzera ako na opak. Tie vizualne veci sa daju spravit hocikedy
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Uživatelský avatar
hajecek88
user
Příspěvky: 101
Registrován: 19.05.2011, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Re: palubovka

Příspěvek od hajecek88 » 10.07.2011, 13:57

Tosho píše:tak ze riesis ako vyzera ako auto vyzera zvnutra a ze tam ides davat nejake audio systemy ci co. Podla mna po nejazdi na peknu palubovku a ani na 500W subwoofer. Vies uz v akom stave mas motor a kolko stoji pripadna oprava? V akom stave je podvozok? napravy? brzdy? turbo? Su to vsetko desatisicove polozky.

To je len moj nazor. Napjrv by som to robil nech to radsej paradne ide a horsie vyzera ako na opak. Tie vizualne veci sa daju spravit hocikedy
jak som uz pisal musim pockat na sefa autodielne v ktorej robim :) ... podvozok je tam komplet novy to je vec kvoli ktorej som to auto zobral ze aspon s tym nebudu problemi a nebudu do neho musiet ist take peniaze inak auto ma vyslo komplet aj s par nahradnymi dielmi za 2500€ takze mi zostalo este 1200€ na opravy a nastrek mi robi kamarat zadarmo akurat farbu platim ja tak isto aj brzdy su asi rok pouzivane od wilvooda takze s tym tak skoro nebudem robit asi nic akurat ze ich prestriekam zo zlatej na nejaku inu lebo takto sa nebudu hodit k autu napravy by mali byt v poriadku su tam nove capy aj poloosyna tom aute majitel moc nejazdil mal ho len tak na okrasu a na obcasne zabavenie ale ja ho chcem na kazdodenne jazdenie .. a jazdit sa na nom da teraz uplne v poriadku sedi na ceste jak prikovane ale dve veci potrebujem tiez este poriesit ... nove turbo lebo neviem ako je na tom toto a chcel by som tam dat vykonejsiu T25ku a nove pruziny s tlmicmi nech je este nizsie ... a uvidim co pojde dalej urcite nove disky folie a audio si chcem spravit pekne do sklolaminatovych namieru robenych krabic pekne do kufra to si viem vsetko ale sam a za minimalne naklady a audio tam dam z mojho rodicovskeho auta ktore budem predavat takze aj z toho budu este nejake peniaze aspon 2000 € by som chcel za stari peugeot 206 s 1.9D :) takze zatila takto :)
Ja chcem 200SX ... nic ine ...

Uživatelský avatar
DragonART
user
Příspěvky: 1935
Registrován: 04.09.2007, 16:32
Bydliště: Pardubice

Re: palubovka

Příspěvek od DragonART » 10.07.2011, 21:20

Woyta píše:Tak origo digi budiky ma na foru jediny clovek. A to jeste digitalne ukazuje jen rychlost.
Jestli chces vse digitalne tak budes muset tvorit.
osobne bych maximalne zmenil foli pozadi a barvu podsviceni. Budiky se ctou rychleji nez cislice.
Nejsem jedinej... :D resp. já sem asi jedinej kdo má japonskou kapli z PS13 Verunka v tý 240SX Coupe má digi kapli taky :wink:
SR20DET swapped RS13
2007-2011 CA18DET - stock
2011-2018 SR20DET - stock
2019-???? SR20DET - build

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: palubovka

Příspěvek od Fizzbiker » 10.07.2011, 21:30

pokud vim ovladani klimy a digitalni hejblata nejaky digitalni tu nekdo řešil ne? myslim že z S14... jinak nevim co se ti na S13 palubce nelibi je to jedna z nejpovedenejších a nejergonomičtějčších co sem kdy videl...

a cpat tam nejakou kravinu za audiny nebo kýho šrotu je kotel práce a v podstate k hovnu.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
DragonART
user
Příspěvky: 1935
Registrován: 04.09.2007, 16:32
Bydliště: Pardubice

Re: palubovka

Příspěvek od DragonART » 10.07.2011, 21:32

fizzi, hlavně Do S13 se taky dávala digitální klima.. Mám na ni zálusk abych to měl komplet s tou kaplí :lol:
SR20DET swapped RS13
2007-2011 CA18DET - stock
2011-2018 SR20DET - stock
2019-???? SR20DET - build

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: palubovka

Příspěvek od Fizzbiker » 10.07.2011, 21:33

je to mozne jen sem tim chtel rict ze resi vagínoviny dřív něž se rozkouká... ale on na to přijde sam jen sem mu chtěl ušetřit práci a prachy..
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
hajecek88
user
Příspěvky: 101
Registrován: 19.05.2011, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Re: palubovka

Příspěvek od hajecek88 » 11.07.2011, 20:54

no chlapci takze :D ... vnutrejsok teda konkretne len stredovy papnel si pekne krasne vyrezem na potrebnu velkost s pomocou par nastrojou samozrejme po vybrati celej palubovky velkost tohto vyrezu bude presne taka velka ako ma audina A4 z roku 98 s digi klimou ktoru neskorsie tiez do auta namontujem :D ... ziadna veda a verte mi ze ked sa do toho pustim a bude to hotove bude to pecka :) a tiez si asi spravim nove oblozenie dveri :) nejsom nejaky obor a mam vedla seba dost priestoru tka tam asi nabombujem nejake dva sumne repraciky v peknom obale :D ... ja neviem co je na tom take tazke troska sklolaminatu tmelu a je to hotove :D
Ja chcem 200SX ... nic ine ...

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: palubovka

Příspěvek od Fizzbiker » 11.07.2011, 21:09

kdyby sis precetl co se tu pise tak bys vedel ze do s13 se davala i digitalni klima... vzhledem k mojim zkusenostem s nemeckyma elektrokomponentama bych si do auta nedal ani nemecky zarovky...

nicmene delej jak umis a bud nam padnou brady ke kolenum a nebo ti budem rikat že sme to řikali...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů