stavitelný podvozek MDU

Krutonek
user
Příspěvky: 441
Registrován: 23.11.2014, 22:24
Bydliště: Jinočany
Kontaktovat uživatele:

Re: stavitelný podvozek MDU

Příspěvek od Krutonek » 27.10.2015, 20:18

a dokazal by jsi pohnout s cenou ?

Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: stavitelný podvozek MDU

Příspěvek od Svobda » 27.10.2015, 21:30

Pokud se vas sejde více tak by se něco dalo. Moc nemáme kam, naše podvozky v ničem nezaostavaji za BC ,XYZ apod. A když se podivas na ty ceny čínských co tu máte tak je vidět, ze je máme hodně výhodné ani v Americe apod. je nekoupis za tyhle peníze. Navíc podpora cz distribuce atd. Je na každém co si zvolí. cz,SK už jezdí na 20 podvozku určitě. V různých disciplínách od rallye, street, okruh atd. Určité budeme rádi když naše řady rozšíříte.
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Krutonek
user
Příspěvky: 441
Registrován: 23.11.2014, 22:24
Bydliště: Jinočany
Kontaktovat uživatele:

Re: stavitelný podvozek MDU

Příspěvek od Krutonek » 28.10.2015, 10:34

a dokazes mi poradit ? jestli vzit radsi ten street, kdyz s tim jezdim normal vsude mozne, sem tam vysvihnu gymkhanu ? nebo jestli mam radeji vzit tvrdsi race ?

Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: stavitelný podvozek MDU

Příspěvek od Svobda » 28.10.2015, 11:07

Určitě street, bude dostačujíčí . Race dávám jen na okruhovky apod.
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Re: stavitelný podvozek MDU

Příspěvek od mauglie » 28.10.2015, 11:17

Street umí bejt tvrdá :lol:

Jsem s ním vesměs spokojený, primárně jsem s tím autem zatím jezdil v Mostě a ok. Těším co to bude dělat na PUR :), tzn zatím zkušenost na sériových siláčích, které jsou už po těch letech unavené. Most best lap 1:59.9 s lehce prokluzující spojkou a se "sériovým" stavem auta, takže drží pěkně. A na okreskách 180km/h+ taky ok. Na projevy na nerovnostech při nižších rychlostech si člověk zvykne vcelku rychle, hold sportovní podvozek.

Jo a je na S14

Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: stavitelný podvozek MDU

Příspěvek od Svobda » 28.10.2015, 18:12

Sportovní podvozek musí začít fungovat až při palbě kdy mu dáváš proti energii. Přesně jak říkáš je to sport podvozek . . Měkčíma pružinama dosáhneš komfortu seriového podvozku i při nízkých rychlostech a třeba plus při totál roz... CZ okresce ,ale na okruhu se budeš logicky bořit a dohánět to tvrdostí tlumiče . Je to o správné volbě mezi nic úplně univerzálního neexistuje proto to má i tu tuhost tlumiče štelovací.. Už jsme dodávali jednomu taky měkké pružiny na předek nelíbilo se mu projev sport podvozku chtěl pouze snížení .Ze 7kg se šlo na 5kg na předku (předokolka,ale ne tak těžká) ted je to dost okreskovej typ ,ale sledoval jsem že i na okruhu v Mostě mu makalo . Potom se dávála měkčí pružina ještě na rally SUnny který je dost odlehčený a stavěn fakt na rozbité cesty . Jinak musím říct, že často je ten kompromis akorát co dodá výrobce,aby se stim dalo jezdit na okresce a nezratil ses vůbec na okruhu. .
Já jezdil přes rok BRNO-KV na tvrdší variantě co dodáváme street pro primeru a celkem vyhovovalo mi to i v pomalé nemám rád houpačku radši at to kopíruje silnici a velké rány dobře ultumuje DGR ,ale i tak přecházim na předku na 8 pruzinu pro primeru odzkoušené nejlíp makající .

Jinak pěkný čas 1:59 na serii
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů