Chipy z ebaye nekupovat.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Chipy z ebaye nekupovat.

Příspěvek od Petr.S14 » 21.11.2008, 12:45

ahoj 8)
pred měsícem jsem si koupil chip stage 1 z ebaye, do s14a, od uzivatele GRomerr .

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chip-Man ... ccessories

chip přišel v obálce, oba dva epromy nemeli zalepeny okynka a byl zabalenej do folie a byly k tomu dva kabelovy prouzky. Čekal jsem,že u toho bude aspoň návod,kam se má přiletovat ale nic. Návod zaslal Gromerr emailem. Po připájení chipu do ecu se autu moc startovat nechtělo ale nastartoval a jakoby prskal z výfuku,po nastartování se rozsvitila kontrolka check..závada na elektronice. Nicméně,auto na volnoběh kouřilo, moc bohatá směs paliva a pri jizde do 3000 otáček to bylo dobrý,když jsem zahřál olej a chtěl jsem to protáhnout, tak když sem to vytočil něco málo nad 3000 otáček (3100,3150 cca) tak motor jakoby vynechal, proste to vypadalo,jako bych umyslně ubral plyn,jenze plyn sem drzel stale naplno. Tento problem to delalo furt,i na volnobeh,kdyz jsem to proslap . viz video http://www.youtube.com/watch?v=RlHhObE9g1w (cervena kontrolka je airbag). Kdyz jsme psali Gromerrovi co s tim je,odpovedel,ze chip je spatne zapojen a dál už ho to nezajímalo. Chip je tam naletovanej správně,přesně podle návodu od něj.
Na anglickém sxoc mi tam psali, že GRomerr dříve na ebayi vystupoval pod jménem "horshams" než ho ohlásili. Pak si změnil jméno na GRomerr.

Z toho plyne,že tento chip je určen spíš jen k dekoraci :) a co se s ním stalo? budto to byl proste podvod(nejpravdepodobnejsi) nebo se mohly mapy z epromu vymazat protoze nebyly zalepený.
Takže, neztrácejte čas a peníze s těmito chipy, kupte originál Horsham.
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: Chipy z ebaye nekupovat.

Příspěvek od raddy » 22.11.2008, 18:35

keby sa mapy vymazali, nenastartujes. to ze neboli zalepene okienka je samozrejme zle, avsak v skutocnosti by museli byt eprom snad niekolko tyzdnov na slnecnom svetle aby doslo k vymazaniu, ine svetlo (kedze neobsahuje UV zlozku) im neuskodi...kdovie co bolo v tych eprom...povedal by som ze mas docela stastie ze sa nieco nestalo motoru...

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chipy z ebaye nekupovat.

Příspěvek od blázen » 23.11.2008, 18:28

na to,že se tu Xkrát psalo,že z EBAY nemá nikdo chipy kupovat,jsi docela odvážný..nicméně je to fakt hnus,že se najdou hajzlové, co tohle prodávaj. Lepší je zabrousi na h-dev.co.uk a koupit pořádný osvědčený STAGE chip,který defakto nijak moc nestojí :roll:

ale je dobré,že jsi upozornil..
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů