LEPSI NEZ ANTIRADARY

Zamčeno
Anonymous

Příspěvek od Anonymous » 04.04.2003, 12:04

Zdravim, dostal jsem zajimavou nabidku od jedny nejmenovany tunersky firmy. Pojmenovali to honosne SPZ SHIELD, a dalo by se rict, ze je to lepsi nez vsechny ANTI-RADARY. Funguje to docela jednoduse, na palubku se umisti ovladaci panel s dvema spinaci (neco jako el. okna), kdyz stisknete jedno tlac. tak SPZ zakryje krytem, druhe tlacitko slouzi k odkryti SPZ. Doba zakryti nebo odkryti SPZ je cca 5 vterin. Je to o trosku vetsi nez standardni ramecek. No a posledni malickost a to cena je pro jednu SPZ 2500,-, pro obe 4200,-. Kdyby mel nekdo zajem, poslete mi emaila na spzshield@centrum.cz

Tuner Ladik

Anonymous

Příspěvek od Anonymous » 21.05.2003, 20:29

1. znacka ostava na mieste a prekrije ju len kryt alebo je znacka na ,,valci,, a ten sa cely odotci a zunacka sa schova ?

2.co pisete na stranke o nissanovi...ze ma 170 koni a existuju kity na 200 a dopko?ca 350 koni......kolko asi stoja,ake su tam zmeny do motora a kde sa to da zohnat ? (predpokladam,ze asi japonsko :rolleyes:

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 22.05.2003, 07:01

sopo píše:1. znacka ostava na mieste a prekrije ju len kryt alebo je znacka na ,,valci,, a ten sa cely odotci a zunacka sa schova ?

2.co pisete na stranke o nissanovi...ze ma 170 koni a existuju kity na 200 a dopko?ca 350 koni......kolko asi stoja,ake su tam zmeny do motora a kde sa to da zohnat ? (predpokladam,ze asi japonsko :rolleyes:
Navod ako mierne vylepsit 200sx som napisal v par prispevkoch ako zvysovanie vykonu a ciptuning. Pouzi vyhladavanie B).
Vseobecne, 200k mas skoro zadarmo, vlastne len par veci vykuchas :D

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host