ACE

Fotky clenu a jejich aut, prosim kazdyho, kdo se zaregistruje aby si vytvoril tady novy tema a hodil tam fotku svyho auta (pokud ji ma k dispozici)
Zamčeno
Anonymous

Příspěvek od Anonymous » 23.07.2003, 01:11

Zdarec, tak sem se k Vam pridal. Zatim teda Nissanka nemam ale v breznu ho chci koupit.Mam svy 1. auto - Faval na LPG ;) sice to jezdi temer zadara ale jinak je to k pos.... Na Nissana se fakt tesim, uz mam doma poradnou sbirku jeho fotek. Puvodne sem chtel koupit Renault 19, rok 92 a vic ale nakonec vyhral Nissan 200sx. Jen doufam, ze koupim nejakej kloudnej kousek, uz sem domluvenej s jednim znamym co dela mechanika, pojede se mnou. Jo a nevite jak je to s moznosti dotahnout si nejakyho z Holandska pripadne Nemecka? V jakym sou stavu? A kolik tak muzou stat? Papiry si zaridim, mam znamy ktery dokazou prihlasit i starsi auta:)

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 25.07.2003, 18:17

ace píše:Zdarec, tak sem se k Vam pridal. Zatim teda Nissanka nemam ale v breznu ho chci koupit.Mam svy 1. auto - Faval na LPG ;) sice to jezdi temer zadara ale jinak je to k pos.... Na Nissana se fakt tesim, uz mam doma poradnou sbirku jeho fotek. Puvodne sem chtel koupit Renault 19, rok 92 a vic ale nakonec vyhral Nissan 200sx. Jen doufam, ze koupim nejakej kloudnej kousek, uz sem domluvenej s jednim znamym co dela mechanika, pojede se mnou. Jo a nevite jak je to s moznosti dotahnout si nejakyho z Holandska pripadne Nemecka? V jakym sou stavu? A kolik tak muzou stat? Papiry si zaridim, mam znamy ktery dokazou prihlasit i starsi auta:)
Nazdar budoucí pilote F1.... :ph34r: Já jsem zhán?l 200/240 sx z ciziny na p?estavbu tem?? rok, nepoda?ilo se mi jej sehnat, v?dycky byly bu? rozt?ískané nebo zhnité, m?j názor je koupit si auto, ikdy? drá?, p?ímo u nás... mám doma i R19 a m??u ti poradit: tuhle plechárnu si nekupuj ani 1,8 16V nejede nijak extra, musel bys do toho nastrkat spoustu pen?z, aby z toho n?co bylo, je to typ auta pro ?enské a staré taťíky, kte?í neznají slova jako je sportovní jízda....
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 27.07.2003, 17:50

At koupis cokoliv, neber francouzske auto!!! Bez sileneho tuningu za velke penize maji slabe a nepruzne motory a i tak jsou podvozky stavene na rodinnou jizdu, ne na nejaky zazitek z rychlosti a akcelerace. Jedina volba - Amerika nebo Japonec, ale pokud nemas za morem nejakou prizen, tak americke auto neuzivis s nahradnimi dily. V Cesku je jich pomalu a ani na vrakovistich se toho moc sehnat neda. Mam par znamych se Stealthem a Mustangem (2+1), je to sice super, ale uplne jina cenova kategorie. Pokud mas aspon nejake moznosti "udelej si sam" nebo vypomuze kamarad, Japoncik se odvdeci velkou muzikou za slusne penize. Zapomen ale na znackove servisy a super tuningove firmy, ktere ti prodaji spoiler (jinak koupeny v Autodoplncich za 2000,-) klidne pres 8000,-...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů